Uitspraken Riemer onder vuur: "Niet meer ernstig te nemen"

979 stemmen
Uitspraken Riemer onder vuur:

In de Jupiler Pro League was het afgelopen weekend reikhalzend uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club Brugge. Maar beide ploegen slaagden er niet in om de verwachtingen in te lossen en hielden het op 1-1 na een flauwe match. Al dacht RSCA-coach Brian Riemer daar anders over.

Paars-Wit was in de eerste helft wel veruit de betere ploeg en kwam ook verdiend op voorsprong, zonder dat het daarvoor zijn beste niveau moest halen. In de tweede periode kroop de thuisploeg dan weer achteruit en kwam Club uiteindelijk terug langszij.

Al bij al was de puntendeling dan ook logisch na een topper van een laag niveau. Toch toonde Riemer zich erg enthousiast. "We speelden een heel goede eerste helft. Voor mij zelfs de beste helft die ik hier al gezien heb. We domineerden helemaal en scoren een mooi doelpunt", verklaarde hij achteraf.

LEES OOK: Club Brugge wrijft in de handen: “Zal rol in titel spelen”

Veel te roze bril

Het contrast met een week geleden na de match tegen KV Kortrijk kon bijna niet groter, toen haalde Riemer zijn ploeg helemaal onderuit en was hij niet te beroerd om de vinger op de wonde te leggen. Maar dat was eerder een uitzondering. Doorgaans is de Deen immers bijzonder positief. Vaak ook té positief.

Analist Peter Vandenbempt heeft dan ook zijn bedenkingen bij dat discours. "Misschien was hij nog euforisch na zijn onverwachte contractverlenging, waardoor zijn bril nog meer roze was dan anders. 'Eén van de beste eerste helften sinds hij er was', zei hij. '45 minuten lang dominant geweest.' Ik vind dat toch niet meer ernstig te nemen", klonk het bij Radio 1.

Fredberg grote baas?

Bovendien is het nog steeds niet duidelijk hoeveel inspraak Riemer zelf heeft. Zo was zondag opnieuw te zien hoe Jesper Fredberg al vanaf de eerste minuut in contact stond met de bank. De sportieve baas maakt er ook geen geheim dat hij op die manier vaak zijn mening/visie doorgeeft tijdens de match. De vraag is evenwel hoe goed dat is voor het gezag van Riemer. "Zo'n uitspraken zijn nefast voor zijn geloofwaardigheid. Net als de beelden van zijn baas Jesper Fredberg, die vanuit de tribunes de hele tijd zit te communiceren", aldus Vandenbempt.

Begrijpt u de contractverlenging van Riemer?

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

109
109
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

85
85
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

99
99
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

25
25
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

47
47
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

181
181
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

44
44
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

191
191
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

79
79
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

353
353
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

342
342
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

151
151
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

196
196
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

374
374
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

49
49
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

195
195
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

113
113
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

417
417
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

413
413
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

645
645
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

762
762
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

296
296
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

458
458
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

256
256
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

309
309

Meer sportnieuws