'Volgende Europese superster verkast naar Saoedi-Arabië'

door
'Volgende Europese superster verkast naar Saoedi-Arabië'

Saoedi-Arabië zette de voetbalwereld de laatste maanden helemaal op zijn kop. Al heel wat supersterren zegden het Europese voetbal vaarwel en kozen voor de oliedollars van het Midden-Oosten. Mogelijk zwicht nu ook de volgende superster.

De exodus uit het Europese voetbal begon met Cristiano Ronaldo. De meervoudige Gouden Bal tekende voor Al-Nassr en zette zo de toon. Niet zo lang geleden volgde Neymar het voorbeeld van de Portugees door te tekenen voor Al-Hilal, terwijl ook Riyad Mahrez en N'Golo Kanté de woestijn opzochten.

Volgt Paul Popgba hun voorbeeld? Volgens transferexpert Ekrem Konur houdt Al-Ittihad de situatie van de Franse middenvelder nauwlettend in de gaten. Pogba ligt nog tot midden 2026 onder contract bij Juventus, maar de Oude Dame zou wel eens geneigd kunnen zijn om de speler vroegtijdig te laten vertrekken om verlost te raken van zijn hoge salaris. 

LEES OOK: Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Geen probleem voor Saoedische clubs

Een hoog salaris, dat is geen probleem voor Saoedische clubs. Dat werd de laatste maanden wel duidelijk. Pogba is er ondertussen al 30 en zou misschien wel kunnen kiezen voor een laatste dikke contract in zijn carrière. Al zou dat sportief mogelijk het einde van zijn loopbaan aan de top betekenen.

Manchester United

Pogba heeft er al een fraaie carrière opzitten. Hij verkaste in 2012 van de jeugd van Manchester United naar Juventus, waar hij uitgroeide tot een absolute sterkhouder. United kocht hem daarop terug voor 105 miljoen euro, waarna de Franse wereldkampioen uit 2018 in 2022 opnieuw (transfervrij) richting Italië trok. Komt er nu een einde aan de Europese carrière van Pogba?

Zal ook Pogba naar het Midden-Oosten verkassen?

Meest recent

UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

12
12
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

129
129
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

94
94
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

134
134
Napoli wipt Milan: uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

40
40
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

290
290
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

440
440
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

240
240
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

230
230
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1157
1157
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

327
327
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

350
350
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

125
125
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

309
309
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

172
172
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

78
78
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

79
79
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

804
804
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

161
161
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

475
475
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

118
118
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

565
565
Antwerp luidt alarmbel: rampscenario voor Overmars

Dankzij een negen op negen, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de Croky Cup, ...

271
271
'Leko drukt stempel: wissel van de wacht bij Club Brugge'

Ivan Leko heeft zijn competitiestart bij Club Brugge niet gemist, want ondanks een barslechte eerste ...

830
830
Met De Cat naar WK? Garcia geeft selectiehint

De voorbije maanden is Nathan De Cat op indrukwekkende wijze ontbolsterd bij Anderlecht. Na zijn ...

201
201

Meer sportnieuws