'Volgende Europese superster verkast naar Saoedi-Arabië'

186 stemmen
'Volgende Europese superster verkast naar Saoedi-Arabië'

Saoedi-Arabië zette de voetbalwereld de laatste maanden helemaal op zijn kop. Al heel wat supersterren zegden het Europese voetbal vaarwel en kozen voor de oliedollars van het Midden-Oosten. Mogelijk zwicht nu ook de volgende superster.

De exodus uit het Europese voetbal begon met Cristiano Ronaldo. De meervoudige Gouden Bal tekende voor Al-Nassr en zette zo de toon. Niet zo lang geleden volgde Neymar het voorbeeld van de Portugees door te tekenen voor Al-Hilal, terwijl ook Riyad Mahrez en N'Golo Kanté de woestijn opzochten.

Volgt Paul Popgba hun voorbeeld? Volgens transferexpert Ekrem Konur houdt Al-Ittihad de situatie van de Franse middenvelder nauwlettend in de gaten. Pogba ligt nog tot midden 2026 onder contract bij Juventus, maar de Oude Dame zou wel eens geneigd kunnen zijn om de speler vroegtijdig te laten vertrekken om verlost te raken van zijn hoge salaris. 

LEES OOK: Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Geen probleem voor Saoedische clubs

Een hoog salaris, dat is geen probleem voor Saoedische clubs. Dat werd de laatste maanden wel duidelijk. Pogba is er ondertussen al 30 en zou misschien wel kunnen kiezen voor een laatste dikke contract in zijn carrière. Al zou dat sportief mogelijk het einde van zijn loopbaan aan de top betekenen.

Manchester United

Pogba heeft er al een fraaie carrière opzitten. Hij verkaste in 2012 van de jeugd van Manchester United naar Juventus, waar hij uitgroeide tot een absolute sterkhouder. United kocht hem daarop terug voor 105 miljoen euro, waarna de Franse wereldkampioen uit 2018 in 2022 opnieuw (transfervrij) richting Italië trok. Komt er nu een einde aan de Europese carrière van Pogba?

Zal ook Pogba naar het Midden-Oosten verkassen?

Meest recent

'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

18
18
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

13
13
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

70
70
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

56
56
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

12
12
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

115
115
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

261
261
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

165
165
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

53
53
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

580
580
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

419
419
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

413
413
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

314
314
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

583
583
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

308
308
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

454
454
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

126
126
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1975
1975
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

174
174
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

255
255
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

232
232
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

76
76
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

345
345
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

323
323
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

171
171

Meer sportnieuws