'Concreet bod op tafel: Trésor tóch richting topcompetitie'

door
'Concreet bod op tafel: Trésor tóch richting topcompetitie'

Het einde van de zomerse transferperiode komt steeds dichterbij en dus vrezen verschillende Belgische ploegen nog voor een last-minute vertrek van één van hun sterkhouders. Dat is onder meer bij KRC Genk het geval. Mike Trésor zou namelijk nog andere oorden kunnen opzoeken.

De Belg met Burundese roots kwam vorig seizoen erg sterk voor de dag. Hij leverde bijvoorbeeld 24 assists af, goed voor een clubrecord. Dat leverde hem naast een eerste selectie voor de Duivels ook de Ebbenhouten Schoen én de trofee voor 'Speler van het Jaar' in de Jupiler Pro League op. Die goede prestaties bleven ook in het buitenland niet onopgemerkt.

LEES OOK: Genk recupereert sterkhouders: Fink hakt knopen door

Grof wild op transfermarkt

Sinds het begin van de zomermercato werd de aanvaller immers aan verschillende ploegen gelinkt. Onder meer West Ham United, Crystal Palace, Sevilla FC en Lille OSC werden genoemd als mogelijke bestemming. Maar van een doorbraak was tot dusver nog geen sprake. Bovendien miste Trésor de voorbije duels van Genk met een vervelende blessure.

Desondanks is een vertrek uit de Cegeka Arena allerminst van de baan. Meer nog: met de transferdeadline in zicht, zou er één en ander bewegen rond de assist-koning. De Franse transferwatcher Santi Aouna meldt namelijk dat het Burnley FC van coach Vincent Kompany zich opnieuw aan het front heeft gemeld voor de Rode Duivel.

Onderhandelingen lopen

De Premier League-promovendus miste met 0 op 6 zijn competitiestart en zou dus graag nog wat aanvallende versterking willen aantrekken. Trésor lijkt alvast een haalbaarder target dan collega-Duivel Johan Bakayoko. Inmiddels zou Burnley zelfs een concrete aanbieding hebben neergelegd en wordt er volop onderhandeld tussen beide clubs, die goede contacten onderhouden na hun onderlinge oefenmatch in de voorbereiding. Er zou gesproken worden over een huurbeurt met (al dan niet verplichte) aankoopoptie.

Indien Trésor vertrekt, moet Genk nog een directe vervanger halen ...

Meest recent

Coosemans deelt duidelijke mening over kritiek op Hasi

Anderlecht stond zaterdagavond onder zeer zware druk. Het moest absoluut een resultaat pakken tegen ...

74
74
Bertaccini gaat door stof na boze reactie bij wissel

Anderlecht heeft zaterdag drie belangrijke punten gepakt. De zege tegen KV Mechelen zorgde er niet ...

129
129
Liverpool wint eindelijk weer, vlotte zege voor Real

Na vier nederlagen op rij in de Premier League heeft Liverpool eindelijk nog eens kunnen winnen. Het ...

32
32
Anderlecht recht weer de rug en wipt naar derde plaats

Er stond zaterdag heel wat druk op de ketel bij Anderlecht na een magere één op zes in ...

131
131
Romano komt met belangrijke update over toekomst Openda

Loïs Openda versierde begin september een toch wel verrassende transfer. Terwijl de spits niet ...

48
48
Hayen eerlijk: "Het zou beter moeten, maar..."

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen. Het pakte de drie punten tegen rode lantaarn ...

131
131
Beveren blijft winnen, RWDM en Club Luik laten kans liggen

In de Challenger Pro League blijft SK Beveren domineren. De Waaslanders zijn ook na twaalf ...

78
78
'Igor Thiago versiert absolute toptransfer'

Anderhalf jaar geleden werd Igor Thiago de duurste uitgaande transfer ooit van Club Brugge, dat in ...

149
149
Groot onbegrip bij Anderlecht-fans over deze keuze van Hasi

Anderlecht moet tegen KV Mechelen winnen, zowel om de druk af te houden als om zijn plaats in de top ...

182
182
Oude bekende smeert Pocognoli eerste Monaco-nederlaag aan

In zijn vijfde wedstrijd als trainer van AS Monaco heeft Sébastien Pocognoli zijn eerste ...

51
51
Kompany klopt ook met B-ploeg grote rivaal, Lavia wint derby

Vincent Kompany en Bayern München blijven dit seizoen maar winnen. Zelfs met een B-ploeg werd ...

112
112
Club bibbert even, maar raakt vlot voorbij Dender

Club Brugge blijft ook na dertien speeldagen in het spoor van Union. De bekerwinnaar moest op het ...

83
83
Anderlecht - KV Mechelen: Hasi verrast

RSC Anderlecht ontvangt vanavond om 20u45 KV Mechelen. Er is hoogspanning in het Lotto Park, want ...

183
183
Zulte Waregem woedend: "Match kapot gefloten!"

Zulte Waregem verloor met 1-4 van Union SG. Tot aan de 0-1 was het een zeer evenwichtige partij, ...

157
157
Hasi: "Hij zal nooit naar Anderlecht komen"

RSC Anderlecht speelt vanavond tegen KV Mechelen. Besnik Hasi neemt het dus op tegen zijn ex-ploeg. ...

304
304
Ajax verliest weer punten: druk op Heitinga neemt toe

In Nederland won PSV gisteren vlot met 4-2 van Fortuna Sittard. Feyenoord is daar de grootste ...

60
60
'Anderlecht gaat pittige transferstrijd aan met Chelsea'

RSC Anderlecht gaat in januari de markt op moeten gaan. Vooral aanvallend is er een stevige ...

141
141
Arsenal stoomt door, Man Utd weer bij af

In de Premier League was het om 16u uitkijken naar de duels van Arsenal en Manchester United. Hoe ...

50
50
Union SG legt op spaarstand Zulte Waregem vlot over de knie

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League begonnen er om 16u twee duels. Het was vooral ...

30
30
Eerste zege voor Mönchengladbach, driepunter voor Leipzig

In de Bundesliga kijkt iedereen uit naar de topper van 18u30 tussen Bayern München en Bayer ...

16
16
Opstelling Club Brugge: Hayen met grote verrassing

Club Brugge heeft nog eens nood aan een overtuigende zege. Met de komst van FCV Dender lijken ze ...

231
231
Vanderbiest: "Dat heeft Anderlecht niet graag"

KV Mechelen is bezig aan een zeer goed seizoen. Ze trekken vanavond met de nodige ambitie naar het ...

168
168
De data onder Hasi: één sector top, één pure middelmaat

RSC Anderlecht moet vandaag winnen van KV Mechelen. Anders lijkt het einde verhaal te zijn voor ...

74
74
'Club Brugge ruikt extra geld: Premier League vult de kassa'

Club Brugge verkocht de afgelopen jaren zeer goed. Eén van die spelers doet het nu zeer goed ...

346
346
Guardiola over Premier League: "Het is zoals de NBA"

De Premier League is al jaren de competitie waar het meeste geld in omgaat. Het wordt ook aanzien ...

48
48

Meer sportnieuws