'AA Gent hakt knoop door over miljoenentransfer Cuypers'

door
'AA Gent hakt knoop door over miljoenentransfer Cuypers'

AA Gent wil zich dit weekend herpakken na de Europese slipper tegen het Poolse Pogon Szczecin en krijgt zondag het bezoek van STVV. Ondertussen blijft het uitkijken naar wat er aan het transferfront zal gebeuren bij de Buffalo's. Met name rond de twee spitsen lijkt er nog één en ander te bewegen.

Zo wordt ook Gift Orban al sinds het begin van de zomermercato gelinkt aan een vertrek. Met name Tottenham Hotspur toont belangstelling, al zou Gent wel zo'n 30 miljoen euro verlangen voor zijn goudhaantje. Daarnaast raakte deze week bekend dat ook Hugo Cuypers kan rekenen op de nodige interesse. Hij staat onder meer op de verlanglijst van het Italiaanse Bologna FC.

LEES OOK: AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

Ruim ontoereikend bod

De Serie A-middenmoter bracht naar verluidt zelfs een bod uit van zo'n 14 miljoen euro, dat via bonussen zou kunnen stijgen tot zo'n 18 miljoen euro. Maar die berichtgeving wordt nu genuanceerd bij Het Nieuwsblad. Bologna zou weliswaar een concreet bod hebben uitgebracht, maar dat zou ettelijke miljoenen minder hebben bedragen.

Voor de Buffalo's was de aanbieding dan ook ver ontoereikend. Indien de Italianen effectief rond de onderhandelingstafel willen plaatsnemen, zullen ze eerst een bod moeten neerleggen waarbij het eigen transferrecord van 15 miljoen euro aanzienlijk wordt verbeterd. En zelfs dan is het maar de vraag of de Oost-Vlamingen overstag zullen gaan.

Liever Orban dan Cuypers

De genoemde bron stelt immers dat Gent zijn topschutter liever niet verkoopt. Veel meer nog dan Orban, wil men Cuypers minstens nog een jaar in de Ghelamco Arena houden. Pas wanneer een buitensporig hoog bod op tafel komt, of de speler wil zelf absoluut vertrekken, zou er gesproken kunnen worden over een transfer. Na de overname staat Gent ook financieel sterk genoeg om eventuele miljoenentransfer naast zich neer te leggen.

Indien Gent slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

10
10
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

20
20
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

113
113
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

40
40
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

172
172
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

76
76
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

492
492
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

316
316
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

88
88
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

430
430
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

475
475
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

772
772
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

148
148
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

108
108
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

131
131
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

162
162
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

192
192
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

73
73
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

245
245
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

89
89
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

101
101
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

551
551
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

471
471
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

947
947
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

379
379

Meer sportnieuws