Van Bommel streng na puntenverlies: "Zwaar onnodig"

540 stemmen
Van Bommel streng na puntenverlies:

Antwerp FC vat aanstaande dinsdag zijn Europese campagne aan in de voorrondes van de Champions League. Maar in aanloop naar het duel tegen AEK Athene óf Dinamo Zagreb, heeft de landskampioen niet kunnen overtuigen. Zo bleef de Great Old vrijdag op een 1-1-gelijkspel steken tegen OH Leuven.

Een week geleden had Antwerp nog gedemonstreerd met een 6-0-overwinning tegen KV Kortrijk. Dat niveau kon de dubbel-winnaar niet evenaren aan Den Dreef. Desondanks kwamen de Antwerpenaren in de eerste helft wel op voorsprong via Vincent Janssen. De Nederlandse spits tekende voor zijn vierde doelpunt in twee matchen tijd.

LEES OOK: 'Van Bommel dicht bij comeback: topclub lonkt'

Te snel met lange bal

Vervolgens leek RAFC de match onder controle te hebben. Tot Richie Sagrado in de slotfase volledig vrij gelaten werd bij een corner en de gelijkmaker kon binnen koppen. OHL kwam daarna nog met een mannetje minder te staan na een rode kaart van Hamza Mendyl, maar Antwerp kon dat numerieke overwicht te weinig uitbuiten.

Coach Mark van Bommel vond achteraf dan ook dat er veel meer had ingezeten. "Zwaar onnodig puntenverlies", sakkerde hij bij Sporza. "De eerste helft hebben we volledig onder controle. In de tweede helft moeten we veranderen en spelen we dat slecht uit. We gepen te snel naar de lange bal. Je geeft de tegenstander een kans, terwijl ze geen kans gehad hebben."

Keerpunt bij ingetrokken penalty

Opnieuw dus geen overwinning op verplaatsing voor Antwerp. Al vond ook Janssen dat het puntenverlies voorkomen kon worden. "Balen. Deze wedstrijd moet je over de streep trekken. Het weghalen van de penalty (door de VAR, red.) geeft hen op één of andere manier een boost en wij voetballen ook gewoon niet goed. Als je eenmaal de grip verliest op de wedstrijd, is elke fifty-fifty bal voor de tegenstander."

In welke linie heeft Antwerp het meest nood aan extra kwaliteit?

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

115
115
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

86
86
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

104
104
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

26
26
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

47
47
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

184
184
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

44
44
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

194
194
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

79
79
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

359
359
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

345
345
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

152
152
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

197
197
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

375
375
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

50
50
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

195
195
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

114
114
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

417
417
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

413
413
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

647
647
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

765
765
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

296
296
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

463
463
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

256
256
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

309
309

Meer sportnieuws