Deila bezorgd: IJslandse trip krijgt zuur staartje voor Club

door
Deila bezorgd: IJslandse trip krijgt zuur staartje voor Club

Club Brugge heeft zich donderdagavond zoals verwacht verzekerd van een plek in de laatste voorrondes van de Conference League. Ook op het veld van het IJslandse KA Akureyri haalden de Bruggelingen het met duidelijke 1-5-cijfers. Ondanks die riante zege eindigde de Europese trip met een vaste noot voor Blauw-Zwart.

Na een ietwat sputterende start van het seizoen, draait de Brugse motor inmiddels op volle toeren. In hun twee voorbije matchen scoorden de mannen van coach Ronny Deila telkens 5 keer, dat werd donderdagavond dus netjes overgedaan. Nochtans startte Club met een veredeld B-elftal. Maar een aantal reserve-spelers konden hun kans grijpen. Roman Yaremchuk bijvoorbeeld, pakte uit met een hattrick.

LEES OOK: 'Verhaeghe haalt gram: nieuwe goudmijn Club Brugge'

Geen contact-blessure

Ook Casper Nielsen kreeg nog eens een kans in de basis. Maar voor de Deense middenvelder draaide de IJslandse verplaatsing uit op een flinke tegenvaller. Na goed twintig minuten viel Nielsen immers geblesseerd uit en moest hij noodgedwongen gewisseld worden voor Shion Homma. En op basis van de eerste verdicten zou de middenvelder wel eens een tijdje buiten strijd kunnen staan.

Deila houdt zijn hart dan ook vast voor de ernst van de blessure. Vooral omdat er geen sprake was van een contact als aanleiding. "Het is niet het gevolg van een tik. Casper had last aan de spieren na een verkeerde beweging. We moeten de onderzoeken afwachten, maar dit baart wel zorgen", werd de Noor geciteerd bij Het Nieuwsblad.

Spoeling plots dun

De blessure van Nielsen komt wel ongelegen, zeker als hij effectief een lange tijd in de lappenmand ligt. Eerder deze week nam Club Brugge immers afscheid van Mats Rits, die naar RSC Anderlecht trok. Vermits er niet langer gerekend wordt op Eder Balanta en een deel van de jongeren inmiddels weer aansloten bij Club Nxt, wordt de spoeling op het middenveld plots weer behoorlijk dun voor een ploeg die wil strijden op drie fronten.

Indien Nielsen lang uit is, moet Club een extra middenvelder aantrekken ...

Meest recent

Africa Cup-bom zorgt voor schokgolf: Senegal in alle staten

Het Afrikaanse voetbal staat sinds dinsdagavond in rep en roer. Twee maanden na de verloren finale ...

16
16
Garcia houdt adem in: eerste verdict Courtois bekend

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het aanstaande oefenkamp van de Rode Duivels bekend. De ...

51
51
Senegal moet Afrika Cup-overwinning afstaan aan Marokko

Terwijl de ogen van voetbalminnend Europa op de achtste finale van de Champions League gericht zijn, ...

68
68
CL uitslagen: Arsenal redt Engelse eer, Courtois valt uit

Na een straffe comeback tegen FK Bodø/Glimt kroonde Sporting CP zich dinsdag tot de ...

50
50
'AA Gent tast in buidel: eerste zomeraanwinst lekt uit'

Tenzij het straks nog misloopt tegen rode lantaarn Dender mag AA Gent zich opmaken voor de ...

115
115
'Verhaeghe haalt gram: nieuwe goudmijn Club Brugge'

Dankzij een klinkende zege tegen Atlético Madrid kwalificeerde Club NXT zich dinsdag voor de ...

306
306
'Anderlecht zoekt TD: vijf kandidaten op shortlist'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar een andere ...

412
412
Champions League: Noors sprookje strandt tegen Debast

De returns van de achtste finales in de Champions League werden dinsdag afgetrapt door Sporting CP ...

68
68
'Penders zet zich schrap: één man bepaalt toekomst'

Het wordt uitkijken naar wat Rudi Garcia deze week zal doen met Mike Penders. Enerzijds spelen de ...

54
54
'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Het belooft bij Club Brugge een zeer drukke zomer te gaan worden. Het lijkt erop dat zowat half ...

284
284
PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

23
23
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

179
179
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

267
267
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

314
314
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

148
148
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

78
78
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

188
188
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

113
113
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

172
172
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

385
385
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

135
135
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

44
44
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

256
256
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

350
350
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

238
238

Meer sportnieuws