'Club Brugge gaat all-in met monsterbod op verdediger'

door
'Club Brugge gaat all-in met monsterbod op verdediger'

Terwijl de transfer van Mats Rits naar Anderlecht wordt afgerond maakt Club Brugge tevens nog werk van inkomend verkeer. Zo is Vincent Mannaert op zoek naar vers bloed in de defensie, waar sinds het vertrek van Abakar Sylla vooral een linkspoot centraal achterin meer dan welkom is. De voorbije weken deden dan ook tal van targets de ronde.


Een van hen is Maxime Estève, een 21-jarige Fransman die nog tot medio 2025 vastligt bij Montpellier. Volgens het France medium France Bleu Hérault zou Blauw-Zwart nu een versnelling hoger zijn geschakeld in de jacht op de boomlange verdediger, die afgelopen weekend alvast ontbrak in de wedstrijdselectie voor de afspraak van het nieuwe seizoen.

Een teken aan de wand dat er stilaan wel degelijk schot in de zaak komt voor Estève, die eerder deze zomer ook al aan meerdere ploegen uit de Bundesliga en Serie A werd gelinkt. Uiteindelijk zou Club momenteel evenwel de meest concrete gegadigde zijn. Nog volgens dezelfde bron zijn de onderhandelingen sinds vrijdag alleszins volop aan de gang.

LEES OOK: 'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

RECORDTRANSFER

Daarbij blijkt Club, dat stevig cashte op Sylla, bereid om diep in de buidel te tasten voor diens opvolger. Naar verluidt bracht het intussen per slot van rekening een bod uit van ongeveer zeven miljoen. Daarmee zou Estève in één klap Stanley Nsoki van de troon stoten als duurste verdediger ooit in Jan Breydel. Afwachten of het daadwerkelijk zover komt. 

Goede transfer voor Club Brugge?

Meest recent

Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

0
0
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

19
19
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

8
8
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0
Vandenbempt haalt hard uit naar hervorming

De competitiehervorming is een gespreksonderwerp dat nog even de voorpagina’s zal halen. De ...

130
130
Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Koni De Winter werd de afgelopen interlandperiodes telkens geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia ...

88
88
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

77
77
Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Vanavond nemen Sporting Charleroi en KRC Genk het tegen elkaar op. De kans is bestaande dat de ...

46
46
AA Gent verrast met terugkeer van oude bekende

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. De Buffalo's hebben vandaag nog meer nieuws ...

105
105
Garcia ziet één 'voordeel' aan blessures Lukaku en De Bruyne

België maakt zich stilaan al klaar voor het WK van komende zomer. Met Egypte, Iran en ...

31
31
Vanderhaeghe verrast bij comeback: 'Club of Anderlecht?'

Veel langer dan hem lief is, zat Yves Vanderhaeghe de laatste maanden aan de bank gekluisterd. De ...

314
314
Van Dijk onthult hoe hij echt over Salah denkt

Heeft Mohammed Salah zijn laatste match gespeeld voor Liverpool? De kans is zeker bestaande, want de ...

46
46
Heymans baalt, maar ziet ook nieuwe kans na vertrek Fink

Bij KRC Genk nemen ze het vanavond op tegen Sporting Charleroi. Het is de eerste match na het ...

134
134
'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Real Madrid is nu al uiteraard bezig met transfers voor komende zomer. De Koninklijke zou volgens ...

53
53
Kindermans 'helpt' Anderlecht handje in transferdossier

Bij RSC Anderlecht gaan ze in 2026 voor een aantal spelers zeer grof geld kunnen verdienen. Twee ...

308
308
‘KRC Genk beeft: deal met Simons staat op ontploffen’

In Genk hangt er weer spanning in de lucht: iedereen wil vooruit, maar het bestuur wil zich niet ...

610
610
Garcia looft twee bekritiseerde Duivels: WK lijkt zekerheid

Bij de Rode Duivels blijven de fans een beetje op hun honger zitten over twee spelers. Onder meer ...

122
122
Kindermans speelt open kaart over terugkeer naar Anderlecht

RSC Anderlecht lijkt alles weer stilaan in orde te hebben. Er is rust in de club, de juiste mensen ...

626
626
Garcia zaait twijfel rond WK-toekomst Witsel

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia de komende maanden knopen moeten doorhakken. Hij kan wellicht ...

41
41
Losada heeft na lang zoeken eindelijk club beet

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

21
21
KRC Genk speurt rond: De Condé zoekt witte merel

KRC Genk heeft middelen, maar het kan zeker geen gekke dingen doen in januari. De Limburgers zullen ...

204
204
'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

350
350
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

234
234
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

927
927
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

146
146

Meer sportnieuws