Spileers toont grote klasse met reactie na fraaie goal

door
Spileers toont grote klasse met reactie na fraaie goal

Club Brugge staat men anderhalf been in de laatste voorronde van de Conference League. Blauw-Zwart wist zijn heenwedstrijd tegen het IJslandse KA Akureyri immers met duidelijke 5-1-cijfers te winnen. Daarbij was een hoofdrol weggelegd voor de jonge Jorne Spileers. 

Eind vorig seizoen kreeg het Brugse jeugdproduct van interim-coach Rik De Mil zijn kans in de basiself. En al snel kon Spileers een goede indruk maken. Ook in de nieuwe jaargang wordt de nog altijd maar 18-jarige verdediger uitgespeeld als vaste basiskracht. Begin deze week werd hij daarvoor beloond met een verlenging van zijn contract. En tegen Akureyri bedankte de jongeling voor het vertrouwen met een knap doelpunt.

LEES OOK: UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

Gemakkelijke goal

Al was Spileers achteraf niet te beroerd om toe te geven dat het hem niet zo moeilijk werd gemaakt. "Het is mijn allereerste doelpunt voor Club Brugge en uiteraard voelt dit bijzonder goed aan. Maar laat me eerlijk zijn : met een goeie doelman gaat mijn schot nooit binnen", klonk het op de clubwebstek. “We hadden de afgelopen dagen vaak op dergelijke fases geoefend en de coach gaf aan om zelf mijn kans te gaan als de kans zich voordeed. Al werd het mij niet moeilijk gemaakt want na de aflegger was er totaal geen druk vanwege de bezoekers."

Content voor Yaremchuk

In zijn reactie toonde Spileers bovendien zijn klasse als ploegmaat. Zo bleek hij meer tevreden met het feit dat Roman Yaremchuk eindelijk nog eens scoren, dan met zijn eigen treffer. "Eigenlijk ben ik misschien nog meer blij voor Roman die vanavond voor het eerst sinds lange tijd nog eens kon scoren. Die jongen verdient het want hij is altijd heel hard blijven werken. Hopelijk kan hij hieruit het nodige vertrouwen putten en is hij vertrokken voor nog meer doelpunten."

Spileers is momenteel de beste verdediger bij Club ...

Meest recent

Lardot velt verdict over hands Hazard & rode kaart Bayram

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

3
3
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

56
56
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

130
130
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

118
118
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

188
188
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

178
178
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

219
219
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

2550
2550
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

487
487
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

323
323
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

265
265
KRC Genk dumpt Fink: opvallende zondebok kop van Jut

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

200
200
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

401
401
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

169
169
Meteen naar Genk? Hayen spreekt duidelijke taal

Opvallende statistiek in de Jupiler Pro League: van de veertien clubs die het hele kalenderjaar in ...

1205
1205
'Club wil uitpakken met Italiaans belofteninternational'

Club Brugge gaat in januari sowieso de transfermarkt op. De voorbije maanden werd duidelijk dat de ...

471
471
'Genk zoekt coach: eerste vier kandidaten al genoemd'

Er werd in de voorbije weken al druk gespeculeerd over een mogelijk ontslag van Thorsten Fink bij ...

1580
1580
Hayen spreekt over plotse ontslag en uithaal Verhaeghe

Het was bij Club Brugge een zeer bewogen week. De plotse trainerswissel deed zeer veel stof ...

467
467
Kompany pakt weer een trofee, ook De Cat in de prijzen

Het kan dit seizoen niet op voor Vincent Kompany. Onze landgenoot liet vorig weekend met Bayern ...

71
71
PSG stuurt meteen grote naam naar Eupen

Er kwam onlangs zeer opmerkelijk nieuws vanuit Eupen. De tweedeklasser werd immers overgenomen door ...

118
118
Vandenbempt verrast: "Grote gelijk van Verhaeghe"

Bij Club Brugge trokken ze zondag een streep onder een zeer woelige week. Er was heel wat te doen ...

570
570
Genk bezwijkt en zet Fink dan toch op straat

KRC Genk beleefde zondag opnieuw een ontgoocheling. Na drie nederlagen op rij was een zege tegen ...

437
437
'Saelemaekers heeft fraaie deal helemaal beet'

Alexis Saelemaekers blikt terug op enkele woelige jaren. De Rode Duivel belandde 2,5 jaar geleden op ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht ongenadig, knaltransfer Tzolis'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

445
445
‘KRC Genk vreest: monstertransfer El Ouahdi weer op tafel’

Zakaria El Ouahdi stond vorige zomer al dicht bij een toptransfer, maar uiteindelijk bleef de ...

154
154

Meer sportnieuws