'De Winter trekt deur Juventus definitief achter zich dicht'

door
'De Winter trekt deur Juventus definitief achter zich dicht'

Het zou kunnen dat Juventus dit seizoen Belgischer dan ooit zal kleuren, want Rode Duivels Romelu Lukaku en Timothy Castagne zijn nadrukkelijk in beeld bij de Oude Dame. Die heeft bovendien nog enkele Belgische talenten rondlopen, waarvan er twee deze zomer ook mee op stage naar de Verenigde Staten mochten. Joseph Nonge Boende (18) kreeg daar zelfs speelminuten, maar dat was voor Koni De Winter niet het geval.


Het was een veeg teken voor de 21-jarige verdediger, die deze zomer bij Juventus terugkeerde na een uitleenbeurt aan Empoli. Hij had gehoopt om zich in de gratie van trainer Massimiliano Allegri te spelen, maar dat is dus duidelijk niet gelukt. De voorbije dagen was al duidelijk dat een nieuw vertrek lonkte, waarbij Genoa het voortouw nam om de Jonge Duivel binnen te halen.

Volgens Nicolo Schira komt die transfer intussen alsmaar dichterbij. Het lijkt er zelfs op dat De Winter de deur van Juventus definitief achter zich dicht zal trekken. Hij zou immers voor een seizoen uitgeleend worden, maar wel met een aankoopverplichting. De komende dagen zouden de clubs nog bespreken onder welke precieze voorwaarden Genoa volgende zomer 10 miljoen euro zou neertellen voor een definitieve transfer. Voor De Winter ligt bij de promovendus een contract tot 2028 klaar.

Geen grote doorbraak

De Winter zal dus niet zijn definitieve doorbraak beleven bij Juventus, dat hem in de zomer van 2018 wegkaapte uit de jeugd van Zulte Waregem. Het talent speelde wel twee wedstrijden voor de A-ploeg van de Italiaanse grootmacht. In 2021 mocht hij immers opdraven in Champions League-wedstrijden tegen Chelsea en Malmö. Vorig seizoen speelde De Winter op huurbasis voor Empoli, maar mede door blessures kwam hij daar slechts veertien keer in actie.


Is dat een goede stap voor De Winter?

Meest recent

Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

20
20
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

249
249
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

49
49
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

165
165
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

228
228
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

413
413
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

641
641
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

538
538
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

283
283
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

139
139
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

253
253
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

462
462
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

42
42
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

295
295
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

166
166
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

235
235
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

343
343
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

684
684
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

207
207
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

367
367
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

2238
2238
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

261
261
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

353
353
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

671
671
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

192
192

Meer sportnieuws