'De Winter trekt deur Juventus definitief achter zich dicht'

door
'De Winter trekt deur Juventus definitief achter zich dicht'

Het zou kunnen dat Juventus dit seizoen Belgischer dan ooit zal kleuren, want Rode Duivels Romelu Lukaku en Timothy Castagne zijn nadrukkelijk in beeld bij de Oude Dame. Die heeft bovendien nog enkele Belgische talenten rondlopen, waarvan er twee deze zomer ook mee op stage naar de Verenigde Staten mochten. Joseph Nonge Boende (18) kreeg daar zelfs speelminuten, maar dat was voor Koni De Winter niet het geval.


Het was een veeg teken voor de 21-jarige verdediger, die deze zomer bij Juventus terugkeerde na een uitleenbeurt aan Empoli. Hij had gehoopt om zich in de gratie van trainer Massimiliano Allegri te spelen, maar dat is dus duidelijk niet gelukt. De voorbije dagen was al duidelijk dat een nieuw vertrek lonkte, waarbij Genoa het voortouw nam om de Jonge Duivel binnen te halen.

Volgens Nicolo Schira komt die transfer intussen alsmaar dichterbij. Het lijkt er zelfs op dat De Winter de deur van Juventus definitief achter zich dicht zal trekken. Hij zou immers voor een seizoen uitgeleend worden, maar wel met een aankoopverplichting. De komende dagen zouden de clubs nog bespreken onder welke precieze voorwaarden Genoa volgende zomer 10 miljoen euro zou neertellen voor een definitieve transfer. Voor De Winter ligt bij de promovendus een contract tot 2028 klaar.

LEES OOK: UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Geen grote doorbraak

De Winter zal dus niet zijn definitieve doorbraak beleven bij Juventus, dat hem in de zomer van 2018 wegkaapte uit de jeugd van Zulte Waregem. Het talent speelde wel twee wedstrijden voor de A-ploeg van de Italiaanse grootmacht. In 2021 mocht hij immers opdraven in Champions League-wedstrijden tegen Chelsea en Malmö. Vorig seizoen speelde De Winter op huurbasis voor Empoli, maar mede door blessures kwam hij daar slechts veertien keer in actie.


Is dat een goede stap voor De Winter?

Meest recent

"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

15
15
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

57
57
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

64
64
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

42
42
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

460
460
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

75
75
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

64
64
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

149
149
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

177
177
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

102
102
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

107
107
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

406
406
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

105
105
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

276
276
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

425
425
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

350
350
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

216
216
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

348
348
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

163
163
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

106
106
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

102
102
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

107
107
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

76
76
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

39
39
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

315
315

Meer sportnieuws