'De Winter trekt deur Juventus definitief achter zich dicht'

door
'De Winter trekt deur Juventus definitief achter zich dicht'

Het zou kunnen dat Juventus dit seizoen Belgischer dan ooit zal kleuren, want Rode Duivels Romelu Lukaku en Timothy Castagne zijn nadrukkelijk in beeld bij de Oude Dame. Die heeft bovendien nog enkele Belgische talenten rondlopen, waarvan er twee deze zomer ook mee op stage naar de Verenigde Staten mochten. Joseph Nonge Boende (18) kreeg daar zelfs speelminuten, maar dat was voor Koni De Winter niet het geval.


Het was een veeg teken voor de 21-jarige verdediger, die deze zomer bij Juventus terugkeerde na een uitleenbeurt aan Empoli. Hij had gehoopt om zich in de gratie van trainer Massimiliano Allegri te spelen, maar dat is dus duidelijk niet gelukt. De voorbije dagen was al duidelijk dat een nieuw vertrek lonkte, waarbij Genoa het voortouw nam om de Jonge Duivel binnen te halen.

Volgens Nicolo Schira komt die transfer intussen alsmaar dichterbij. Het lijkt er zelfs op dat De Winter de deur van Juventus definitief achter zich dicht zal trekken. Hij zou immers voor een seizoen uitgeleend worden, maar wel met een aankoopverplichting. De komende dagen zouden de clubs nog bespreken onder welke precieze voorwaarden Genoa volgende zomer 10 miljoen euro zou neertellen voor een definitieve transfer. Voor De Winter ligt bij de promovendus een contract tot 2028 klaar.

LEES OOK: ‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Geen grote doorbraak

De Winter zal dus niet zijn definitieve doorbraak beleven bij Juventus, dat hem in de zomer van 2018 wegkaapte uit de jeugd van Zulte Waregem. Het talent speelde wel twee wedstrijden voor de A-ploeg van de Italiaanse grootmacht. In 2021 mocht hij immers opdraven in Champions League-wedstrijden tegen Chelsea en Malmö. Vorig seizoen speelde De Winter op huurbasis voor Empoli, maar mede door blessures kwam hij daar slechts veertien keer in actie.


Is dat een goede stap voor De Winter?

Meest recent

Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

38
38
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

35
35
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

51
51
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

43
43
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

65
65
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

54
54
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

236
236
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

69
69
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

31
31
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

225
225
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

347
347
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

650
650
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

80
80
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

26
26
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

127
127
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

132
132
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

813
813
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

414
414
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

398
398
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

183
183
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

458
458
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

294
294
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

1302
1302
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

135
135
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

173
173

Meer sportnieuws