'De Winter trekt deur Juventus definitief achter zich dicht'

door
'De Winter trekt deur Juventus definitief achter zich dicht'

Het zou kunnen dat Juventus dit seizoen Belgischer dan ooit zal kleuren, want Rode Duivels Romelu Lukaku en Timothy Castagne zijn nadrukkelijk in beeld bij de Oude Dame. Die heeft bovendien nog enkele Belgische talenten rondlopen, waarvan er twee deze zomer ook mee op stage naar de Verenigde Staten mochten. Joseph Nonge Boende (18) kreeg daar zelfs speelminuten, maar dat was voor Koni De Winter niet het geval.


Het was een veeg teken voor de 21-jarige verdediger, die deze zomer bij Juventus terugkeerde na een uitleenbeurt aan Empoli. Hij had gehoopt om zich in de gratie van trainer Massimiliano Allegri te spelen, maar dat is dus duidelijk niet gelukt. De voorbije dagen was al duidelijk dat een nieuw vertrek lonkte, waarbij Genoa het voortouw nam om de Jonge Duivel binnen te halen.

Volgens Nicolo Schira komt die transfer intussen alsmaar dichterbij. Het lijkt er zelfs op dat De Winter de deur van Juventus definitief achter zich dicht zal trekken. Hij zou immers voor een seizoen uitgeleend worden, maar wel met een aankoopverplichting. De komende dagen zouden de clubs nog bespreken onder welke precieze voorwaarden Genoa volgende zomer 10 miljoen euro zou neertellen voor een definitieve transfer. Voor De Winter ligt bij de promovendus een contract tot 2028 klaar.

LEES OOK: 'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Geen grote doorbraak

De Winter zal dus niet zijn definitieve doorbraak beleven bij Juventus, dat hem in de zomer van 2018 wegkaapte uit de jeugd van Zulte Waregem. Het talent speelde wel twee wedstrijden voor de A-ploeg van de Italiaanse grootmacht. In 2021 mocht hij immers opdraven in Champions League-wedstrijden tegen Chelsea en Malmö. Vorig seizoen speelde De Winter op huurbasis voor Empoli, maar mede door blessures kwam hij daar slechts veertien keer in actie.


Is dat een goede stap voor De Winter?

Meest recent

Haalt De Mil vergeten vedette uit de vergeetput bij AA Gent?

Een nieuwe trainer biedt ook nieuwe kansen voor spelers die onder de vorige coach amper speelden. ...

25
25
Hasi komt met verrassende update over toekomst Hazard

RSC Anderlecht won met 2-1 van STVV. Een meer dan terechte overwinning voor de Brusselaars, die meer ...

78
78
‘Overmars geschokt: Gheyens beslissing slaat in als bom’

Op één avond draait Paul Gheysens de hele realiteit van Marc Overmars om. Maandenlang ...

145
145
Sebaoui scherp voor STVV: "Daardoor verlies je"

STVV speelde op het veld van RSC Anderlecht een matige match. De Truienaars speelden eigenlijk geen ...

34
34
'Standard met grote plannen: fans mogen dromen'

Standard kent alweer een matig seizoen. De Rouches blijven een grijze club, wat niet past bij het ...

70
70
Hasi doet na STVV een transferoproep aan Renard

Bij RSC Anderlecht haalden ze opgelucht adem. Het won met 2-1 van STVV en dat was verdiend. De ...

235
235
Uitblinker bij STVV: "Geen spijt dat ik ben gebleven"

STVV is aan een enorm goed seizoen bezig. Dat heeft als gevolg dat heel wat spelers interesse ...

27
27
Transferbommetje: "Heb geen gesprekken gevoerd met AA Gent"

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. Er werd snel een overeenkomst gevonden met ...

116
116
Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

43
43
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

265
265
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

21
21
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

244
244
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

57
57
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

124
124
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

30
30
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

63
63
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

110
110
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

67
67
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

46
46
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

22
22
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

92
92
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

43
43
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

69
69
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

791
791
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

259
259

Meer sportnieuws