'Geen nieuwe kans bij Juventus: transfer De Winter nabij'

door
'Geen nieuwe kans bij Juventus: transfer De Winter nabij'

De mercato van Juventus oogt deze zomer opvallend Belgisch. De Oude Dame werkt nog steeds aan de mogelijke komst van Romelu Lukaku en toont ook interesse in Timothy Castagne, maar daarnaast nam trainer Max Allegri de voorbije weken ook twee jonge landgenoten mee op stage naar de Verenigde Staten. Naast de 18-jarige Joseph Nonge Boende mocht ook Koni De Winter zich bewijzen.


De 21-jarige verdediger keerde deze zomer terug in Turijn, nadat hij vorig seizoen verhuurd werd aan Empoli. Daar kwam de Jonge Duivel echter maar met mondjesmaat aan spelen toe, ook door blessures. Het lijkt er ook niet op dat hij Allegri deze zomer heeft kunnen overtuigen dat hij zijn plaats heeft in de kern bij Juventus, want met Facundo Gonzalez, een 20-jarige Uruguayaan van Valencia, is een nieuwe jonge centrale verdediger op komst.

De Winter geniet echter nog steeds de nodige interesse. Verschillende clubs uit de Engelse Championship zouden hem graag zien komen en hij werd ook al gelinkt aan Udinese en Frosinone. Volgens Il Secolo XIX is het echter vooral Genoa dat doordrukt voor zijn komst. De promovendus, een zusterclub van Standard, zou de komst van De Winter zelfs snel kunnen afronden.

LEES OOK: Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Nieuwe uitleenbeurt

Genoa zal De Winter wellicht opnieuw op huurbasis overnemen, want de verdediger heeft bij Juventus nog een contract tot 2026. Het wordt een nieuwe kans om ervaring op te doen in de Serie A, nadat hij vorig seizoen bleef steken op veertien wedstrijden in het shirt van Empoli.

Zou Genoa een goede stap zijn voor De Winter?

Meest recent

Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

4
4
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

31
31
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

81
81
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

175
175
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

27
27
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

95
95
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

40
40
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

462
462
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

122
122
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

200
200
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

240
240
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

220
220
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

162
162
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

89
89
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

64
64
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

102
102
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

433
433
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

228
228
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

335
335
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

163
163
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

232
232
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

282
282
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

679
679
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

251
251
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

291
291

Meer sportnieuws