KV Kortrijk schuift in management na mislukte overname

door
KV Kortrijk schuift in management na mislukte overname

KV Kortrijk beleeft woelige tijden. De club leek op het punt om overgenomen te worden door de Kaminski Group, maar die trok haar staart helemaal in en kwam geen enkele van haar beloftes na. Om de toekomst te verzekeren, stelt KVK op zijn website nu twee nieuwe pionnen voor in het management.


Guillaume Nuytten wordt CEO Non-Sports in het Guldensporenstadion en Pieter Eecloo CEO Sports. De eerstgenoemde was eerder aan de slag als CFO, terwijl de laatstgenoemde Head of Scouting was. Zij moeten het vertrek van CEO Matthias Leterme opvangen. Nuytten en Eecloo zullen nauw samenwerken met Jelle Brulez (Chief Operations Officer) en Rik Foulon (Chief Sports Officer) en "de krijtlijnen voor de operationele en sportieve werking van de club uittekenen, in nauw overleg met de Raad van Bestuur."

"Deze nieuwe structuur moet de club nu in staat stellen om snel en krachtdadig te schakelen richting het nieuwe seizoen. Het mag duidelijk zijn dat we daarbij verder willen bouwen op het sterk werk dat de afgelopen jaren geleverd is. Wij kijken met vertrouwen naar de komende weken en maanden om de groei van afgelopen seizoen te bestendigen", vertelt Brulez op de clubwebsite.

LEES OOK: STVV vangt bot bij smaakmaker: "Ik blijf hier"

Will Still

Eecloo denkt dat KVK onder de hoede van Will Still met een positief gevoel vooruit mag kijken. "Met Edward Still stelden we een hoofdcoach aan waar we 100% in geloven om dit vernieuwde KVK op het veld te trekken. Door het goede beleid van de afgelopen seizoenen en transfers zoals die van Moffi & Watanabe, hebben we slagkracht op de transfermarkt. We zullen dan ook in de komende weken onze kern verder versterken", klinkt het.

Zal KVK een zorgeloos seizoen draaien?

Meest recent

Eén Duivel op rand van afgrond: "Extreem moeilijke keuze Garcia"

Zondagavond kruisen de Rode Duivels in het Lotto Park de degens met Kazachstan. Bondscoach Rudi ...

18
18
'Anderlecht doet ultieme poging voor nieuwe topspits'

RSC Anderlecht nam afgelopen week noodgedwongen afscheid van Kasper Dolberg, die voor de nodige ...

285
285
Onthuld: 'Zo denkt De Bruyne écht over basisplaats Vanaken'

Na de moeizame periode onder Domenico Tedesco, nam Rudi Garcia begin dit kalenderjaar het stokje ...

369
369
KVM slaat wéér toe: 'strijder' tekent tot medio 2028

Maandag om middernacht sluit de transfermarkt ook in België weer voor enkele maanden zijn ...

59
59
'Lammens trekt grote ogen: schoktransfer bij United'

Senne Lammens gaat vanaf komend weekend strijden voor een basisplaats bij Manchester United. En ...

189
189
'Contacten lopen: transfer Stroeykens op de valreep'

RSC Anderlecht hoopt in het uiterste slot van de zomermercato nog een spits op de kop te tikken. ...

429
429
'Club lacht tanden bloot: nieuwe megatransfer staat al vast'

Over het algemeen heeft Club Brugge een geslaagde transferperiode achter de rug, al werd het wel een ...

847
847
Operatie 2026: Barça maakt plaats voor topaanwinst

FC Barcelona heeft een opvallend rustige zomermercato achter de rug. Dat heeft grotendeels te maken ...

206
206
'Houding Courtois zorgt voor verbazing bij Duivels'

De Rode Duivels nemen het zondagavond op tegen Kazachstan. Of Thibaut Courtois dan meer in actie zal ...

493
493
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenslag Anderlecht, vuurwerk Antwerp en KVM'

De zomermercato is in enkele landen, waaronder België, nog enkele dagen geopend. Verschillende ...

406
406
Knaltransfer na Saudische jackpot? Matteo Dams reageert

Matteo Dams verraste vriend en vijand door op jonge leeftijd naar Saudi-Arabië te trekken. De ...

242
242
‘Einde verhaal: Carrasco incasseert genadeslag'

Yannick Carrasco is volledig uit beeld verdwenen bij de Belgische nationale ploeg. Onder Domenico ...

146
146
‘Overmars haalt uit: straffe dubbelslag Antwerp rond’

Het zijn nog drukke dagen op het slot van de zomermercato voor Royal Antwerp FC. Marc Overmars staat ...

528
528
'Standard verrast met oude bekende Club Brugge én Genk'

Standard Luik is nog niet klaar op de zomermercato. De Rouches zitten in een woelige periode waar ...

423
423
‘KV Mechelen gaat hard: vervanger Schoofs is binnen’

KV Mechelen gaat hard op het slot van de zomermercato. Malinwa zag met Rob Schoofs een belangrijke ...

237
237
‘Garcia zwiert deze Duivel genadeloos in de vuilbak’

De Rode Duivels nemen het namens de WK-kwalificatiewedstrijden op tegen Kazachstan. Liechtenstein ...

487
487
'Twaalf clubs polsten bij KRC Genk: recorddeal in de maak'

Bij KRC Genk gaat Dimitri De Condé nog een miljoenendeal afronden. De Limburgers gaan een van ...

340
340
Comeback Tom Waes zwaar overschaduwd door vraagtekens

Tom Waes heeft zijn comeback op de Vlaamse televisie allerminst gemist. Eén van de ...

152
152
Belgische Eredivisie-smaakmaker gewild: "Veel telefoontjes"

Het kan soms snel gaan in het voetbal. Vraag dat maar aan Jari De Busser. De Belgische doelman deed ...

68
68
'Transferbommetje dreigt rond Bart Verbruggen'

RSC Anderlecht won de afgelopen jaren geen prijzen, maar wist wel heel wat spelers te laten ...

323
323
Garcia op ramkoers: blunder met Vanaken in de maak

Hans Vanaken bewees tegen Liechtenstein opnieuw zijn waarde: rust, inzicht en een natuurlijke klik ...

1683
1683
Volgende knaltransfer Club Brugge: "Bundesliga!"

Club Brugge is goed aan het seizoen begonnen door zich vooral te plaatsen voor de League Phase in de ...

925
925
Terugkeer naar het Lotto Park: Anderlecht in extase

RSC Anderlecht heeft een van de beste jeugdopleidingen van Europa. Een indrukwekkend lijstje dat ...

323
323
Genk misloopt monsterbedrag: deal op de valreep geklapt

Bij KRC Genk rinkelde de kassa weer stevig. Head of Football Dimitri De Condé verkocht al ...

502
502
Explosieve situatie Anderlecht: twee dossiers op kookpunt

RSC Anderlecht heeft geld nodig en zal de komende mercato’s moeten verkopen. Jan-Carlo Simic ...

472
472

Meer sportnieuws