KV Kortrijk beleeft woelige tijden. De club leek op het punt om overgenomen te worden door de Kaminski Group, maar die trok haar staart helemaal in en kwam geen enkele van haar beloftes na. Om de toekomst te verzekeren, stelt KVK op zijn website nu twee nieuwe pionnen voor in het management.
Guillaume Nuytten wordt CEO Non-Sports in het Guldensporenstadion en Pieter Eecloo CEO Sports. De eerstgenoemde was eerder aan de slag als CFO, terwijl de laatstgenoemde Head of Scouting was. Zij moeten het vertrek van CEO Matthias Leterme opvangen. Nuytten en Eecloo zullen nauw samenwerken met Jelle Brulez (Chief Operations Officer) en Rik Foulon (Chief Sports Officer) en "de krijtlijnen voor de operationele en sportieve werking van de club uittekenen, in nauw overleg met de Raad van Bestuur."
"Deze nieuwe structuur moet de club nu in staat stellen om snel en krachtdadig te schakelen richting het nieuwe seizoen. Het mag duidelijk zijn dat we daarbij verder willen bouwen op het sterk werk dat de afgelopen jaren geleverd is. Wij kijken met vertrouwen naar de komende weken en maanden om de groei van afgelopen seizoen te bestendigen", vertelt Brulez op de clubwebsite.
Will Still
Eecloo denkt dat KVK onder de hoede van Will Still met een positief gevoel vooruit mag kijken. "Met Edward Still stelden we een hoofdcoach aan waar we 100% in geloven om dit vernieuwde KVK op het veld te trekken. Door het goede beleid van de afgelopen seizoenen en transfers zoals die van Moffi & Watanabe, hebben we slagkracht op de transfermarkt. We zullen dan ook in de komende weken onze kern verder versterken", klinkt het.𝙉𝙞𝙚𝙪𝙬 𝙢𝙖𝙣𝙖𝙜𝙚𝙢𝙚𝙣𝙩𝙩𝙚𝙖𝙢 𝙆𝙑𝙆
— KV Kortrijk (@kvkofficieel) July 11, 2023
Om verder te bouwen op de sterke fundamenten van de laatste jaren, wordt Guillaume Nuytten aangesteld als CEO Non-Sports en Pieter Eecloo als CEO Sports.
📝Alle info ⤵️https://t.co/YIAqqXWW4l#AltijdEenKerel 🔴⚪️ pic.twitter.com/3DHWHo4HLD