'Club Brugge verliest groot talent aan JPL-club'

690 stemmen
'Club Brugge verliest groot talent aan JPL-club'

Club Brugge haalde al verschillende aanwinsten aan boord. Een daarvan is Maxim de Cuyper, al keert het jeugdproduct eigenlijk gewoon terug van een uitleenbeurt aan reeksgenoot KVC Westerlo. De Kemphanen zouden een ander Brugs talent nu graag willen houden.


De Cuyper speelde een uitstekend seizoen in de Kempen. De linkerpoot was goed voor 9 goals en 7 assists over alle competities heen. De volgende stap is een doorbraak forceren bij Blauw-Zwart, waar hij de concurrentie zal aangaan met Bjorn Meijer. De Nederlander was het afgelopen seizoen de vaste man op links en zal zich niet zomaar laten wegdrummen door De Cuyper.

Met Thomas Van den Keybus speelde er de voorbije twee seizoenen nog een Brugs talent bij Westerlo. Al kwam de centrale middenvelder wel minder aan bod dan De Cuyper. Van den Keybus kwam vorig seizoen 31 keer in actie, en was daarin goed voor 3 goals en 3 assists. Toch houdt dat Westerlo niet tegen om de speler aan zich te willen binden. Volgens Sacha Tavolieri is dat ook gelukt en nemen de Kemphanen de speler over van Club Brugge. De ploeg van Jonas De Roeck toonde zich doortastender dan Standard, dat ook interesse toonde in de jonge Belg.

LEES OOK: 'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Vijf duels

Zo nadert dus een afscheid van Club Brugge voor Van den Keybus. De 22-jarige Bruggeling speelde uiteindelijk slechts vijf keer voor de hoofdmacht van Club, goed voor 167 speelminuten. Hij kon daarin niet scoren. De transferwaarde van Van den Keybus bedraagt volgens Transfermarkt 1,5 miljoen euro, maar het is niet duidelijk hoeveel Westerlo exact op tafel legt.

Goede stap voor VD Keybus?

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

10
10
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

45
45
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

10
10
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

95
95
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

94
94
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

18
18
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

23
23
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

100
100
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

185
185
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

50
50
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

165
165
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

35
35
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

176
176
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

257
257
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

102
102
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

396
396
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

555
555
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

144
144
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

223
223
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

300
300
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

292
292
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

569
569
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws