Fiorentina heeft zijn ambities maandagavond kracht bijgezet met een overwinning op Catania. In Florence werd het 2-1 voor de gastheer, die dit seizoen aast op een nieuwe topklassering na de vierde plek van afgelopen jaargang. Het was de laatste wedstrijd van de eerste speelronde in de Serie A.
De thuisploeg nam direct de touwtjes in handen en op aangeven van Juan Guillermo Cuadrado schoot Giuseppe Rossi raak. Lang konden
La Viola niet genieten van de voorsprong. Catania, dat met negen Argentijnen aan de aftrap stond, zag van dit negental Pablo Barrientos de gelijkmaker produceren.
Nog voor de wedstrijd een half uur oud was, mocht Fiorentina toch weer juichen. Een poging van David Pizarro ging erin. Vlak voor de rust had Mario Gómez pech toen hij de paal trof. De ruststand bleek na nogmaals 45 minuten spelen ook de eindstand, tot grote tevredenheid van coach Vincenzo Montella (foto).
Scoreverloop:
1-0 (14’) Giuseppe Rossi
1-1 (22 ) Pablo Barrientos
2-1 (28’) David Pizarro