Wat is er aan de hand? Vader Courtois reageert tegenover VoetbalNieuws

door
Wat is er aan de hand? Vader Courtois reageert tegenover VoetbalNieuws

De vaderlandse pers stond de voorbije uren in rep en roer nadat bleek dat Thibaut Courtois zich zondagavond niet meer gemeld zou hebben bij de Rode Duivels. Die hadden een dagje vrij gekregen na de match tegen Oostenrijk en verzamelden om 19u opnieuw in Tubeke, maar dat was verrassend genoeg zonder de doelman. Aan de basis van zijn plots afhaken ligt volgens zowat alle media de aanvoerderskwestie.


Door de blessure van Kevin De Bruyne koos Domenico Tedesco ervoor om tegen Oostenrijk de aanvoerdersband aan Romelu Lukaku te geven en dat zou voor Courtois, die al langer een gebrek aan respect zou voelen in België, de druppel geweest zijn. Bovendien zou het na de partij van zaterdag ook tot een stevige discussie gekomen zijn in de kleedkamer, waarbij Courtois enkele ploegmaats zwaar aangepakt zou hebben.

Maar dat laatste wordt door Thierry Courtois, de vader van Thibaut, met klem ontkend. "Er werd helemaal niets gezegd in de kleedkamer", maakt hij duidelijk aan de redactie van VoetbalNieuws. Vader Courtois benadrukt ook dat zijn zoon wel degelijk past voor de match in Estland omdat hij teveel last heeft van een ontsteking in de knie, die hem al langer parten speelt.

LEES OOK: 'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

Overleg met Real Madrid

"De dokters van Real Madrid en de bond hebben vanmorgen contact met elkaar gehad. Daarbij werden ook de beelden van zijn medische beeldvorming bekeken en op basis daarvan werd beslist om hem rust te geven", aldus Courtois. Een duidelijke uitleg dus vanuit zijn kamp, binnen enkele uren zullen we zien of bondscoach Domenico Tedesco die ook bevestigt.

Had Tedesco sowieso Courtois rust moeten geven?

Meest recent

'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

44
44
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

87
87
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

172
172
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

22
22
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

145
145
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

172
172
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

133
133
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

261
261
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

158
158
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

386
386
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

124
124
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

37
37
Onverwachte Duivel imponeert: "Hij deed het geweldig"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

227
227
JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

404
404
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

46
46
Snelders in cel: schokkende feiten blijven nazinderen

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

168
168
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

128
128
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

458
458
België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

275
275
'Lukaku-soap duurt voort: Anderlecht-comeback wordt reëel'

Terwijl de Rode Duivels hun Amerikaanse tournée verder afwerken, wordt het op het thuisfront ...

514
514
Ook VS gaan los op truitjes-drama: sterren halen fors uit

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

358
358
Eén Rode Duivel valt door de mand: Albert is keihard

De Rode Duivels hebben zaterdag met 2-5 gewonnen van de Verenigde Staten. Met die oefenzege tankten ...

255
255
KV Mechelen verrast met opvallende ambitie

De Champions' Play-Off telt dit seizoen enkele verrassingen. Met Antwerp en Genk grepen twee van de ...

191
191
Frankrijk boekt ook met B-ploeg simpele oefenzege

Zondag stonden er opnieuw enkele oefeninterlands op het programma. De voornaamste affiche was die ...

70
70
'Club baalt: Barça gaat met droomtarget lopen'

Club Brugge staat ongetwijfeld weer voor een drukke transferzomer. Het zal wellicht opnieuw de ...

257
257

Meer sportnieuws