De Rode Duivels leverden gisteren een ronduit matige prestatie af maar één Rode Duivel was andermaal op de afspraak: Romelu Lukaku. De aanvaller had een zware week achter de rug na de missers in de verloren CL-finale met Inter maar gaf de vele criticasters andermaal lik op stuk.
Iedereen herinnert zich nog wel de beelden van Romelu Lukaku in Istanboel. In het slot van de wedstrijd kon hij Inter van dichtbij verlengingen bezorgen in de CL-finale maar de Rode Duivel faalde en kreeg meteen enorm veel kritiek. Niet voor de eerste keer in zijn carrière en dat raakte de eergevoelige ex-speler van Anderlecht tot diep in zijn hart.
LEES OOK: 'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'
Complete waanzinDe aanvaller zit momenteel immers aan 14 'Qualifiers' op een rij waarin hij minstens één doelpunt maakte, zo weet Sporza, die hem zelfs de 'koning' van de kwalificatiewedstrijden noemt. Beginnen deed hij in de interland tegen Gibraltar in 2017, waarin hij goed was voor drie goals. In al deze wedstrijden samen kwam hij zowaar tot 21 treffers, een waanzinnige statistiek! Benieuwd of de aanvaller deze knappe reeks ook in Estland kan voortzetten.
Maarten Coenen