'Club Brugge legt bod neer voor nieuwe doelpuntenmachine'

846 stemmen
'Club Brugge legt bod neer voor nieuwe doelpuntenmachine'

Omdat Roman Yaremchuk en Ferran Jutgla niet helemaal aan de verwachtingen voldoen, is Club Brugge op zoek naar een nieuwe (extra) spits voor het volgende seizoen. Een van de recentste targets is Milos Lukovic, het 17-jarige toptalent van IMT Belgrado, een Servische tweedeklasser.


Zoals we eerder meldden, is Club Brugge in zijn zoektocht naar een nieuwe spits uitgekomen bij Milos Lukovic. Deze 17-jarige Serviër speelt momenteel in eigen land bij IMT Belgrado en kan daar veelbelovende cijfers voorleggen. Zo scoorde hij al 15 in 41 duels dit seizoen. Volgens Servische bronnen is Club dan ook gecharmeerd door de jongeling, al heerst er wel concurrentie. Ook het AS Monaco van coach Philippe Clement zou Lukovic in het vizier hebben.

LEES OOK: Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Bod van Club Brugge

Daarnaast zouden AZ Alkmaar, FC Twente en Hamburg SV eveneens belangstelling tonen. Pedrag Govedarica, sportdirecteur van IMT Belgrado, meldde onlangs aan Telegraf dat er van elk van deze clubs, waaronder dus ook Club Brugge, officiële aanbiedingen zijn binnengekomen voor Lukovic. “Manchester City volgt hem al anderhalf jaar, clubs uit Italië hebben ook interesse, maar het probleem is dat het clubs uit West-Europa zijn . Ze sturen hun scouts elke wedstrijd, maar de wet van de Europese Unie is zo dat het voor al die clubs niet mogelijk is dat een speler voor de leeftijd van 18 tekent.”

Govedarica gaf ook toe dat hij anderhalve maand geleden zelfs contact heeft gehad met Chelsea om Lukovic te bespreken. De 17-jarige spits wil alvast heel graag naar het buitenland trekken. “Hoe eerder, hoe beter”, zei Lukovic in de Servische pers. De jeugdinternational kijkt op naar Robert Lewandowski en Cristiano Ronaldo. En als hij zijn volgende club mag kiezen, dan zou dat Borussia Dortmund of AC Milan zijn.

Club Brugge moet meer ervaren spelers halen

Meest recent

Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

22
22
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

345
345
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

443
443
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

97
97
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

204
204
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

369
369
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

195
195
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

362
362
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

138
138
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

74
74
Madou maakt volgende ingaande transfer Club Brugge bekend

Club Brugge staat op het punt om een nieuwe opvallende zomertransfer af te ronden. De Spaanse ...

478
478
Jupiler Pro League met 5 jonge parels: van RSCA tot Club Brugge

Alle jaren horen we hetzelfde cliché: de competitie is kwalitatief armer geworden. De Jupiler ...

271
271
'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

1451
1451
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

76
76
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

123
123
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

57
57
Biancone geeft smaakmaker RSCA raad: "Nog jaar blijven"

Bij RSC Anderlecht verloren ze met Thorgan Hazard en Nathan De Cat twee sterkhouders, Keisuke Goto ...

484
484
Sommer geeft toe: “Die club was ook een optie”

Club Brugge pakte stevig uit door Yann Sommer transfervrij aan te trekken. Hij was vorig jaar nog ...

428
428
'Anderlecht hakt volgende week knoop door over transfer'

RSC Anderlecht gaat zich nog roeren op de transfermarkt. Sportief directeur Antoine Sibierski gaat ...

327
327
Club Brugge moet opletten: "Kijk naar Union en Anderlecht"

KV Kortrijk opent zijn seizoen vanavond met een duel in en tegen Club Brugge. Dat lijkt een ...

370
370
Jan Vertonghen deelt aangrijpend persoonlijk nieuws

Jan Vertonghen heeft op de grootste podia gestaan, prijzen gepakt en duizenden supporters doen ...

66
66
KRC Genk pakt plots uit met komst nieuwe aanvaller

KRC Genk gaat zich deze mercato nog roeren, dat staat vast. De Limburgers hebben ook een nieuwe ...

254
254
STVV heeft beet en stelt nieuwe goalgetter voor

STVV zag met Keisuke Goto een topspits de club verlaten. Via RSC Anderlecht trok hij naar het Duitse ...

122
122
Antwerp haalt twee oude bekenden terug naar de Bosuil

Royal Antwerp FC heeft vandaag officieel nieuws meegedeeld. De Great Old maakt verder werk van de ...

527
527
Straffe ambities KV Kortrijk bekend: “Op onze bek gaan?”

KV Kortrijk staatm meteen voor een moeilijk opdracht op de eerste speeldag van de Jupiler Pro ...

177
177

Meer sportnieuws