'Make-over Real Madrid: grote kuis wordt ingezet'

door
'Make-over Real Madrid: grote kuis wordt ingezet'

Real Madrid heeft een behoorlijk tegenvallend seizoen achter de rug. De Koninklijke won weliswaar de Spaanse beker, maar werd in La Liga duidelijk afgetroefd door aartsrivaal FC Barcelona en werd in de halve finales van de Champions League overklast door Manchester City. Die matige resultaten zullen niet zonder gevolgen blijven op de transfermarkt.


De Madrilenen waren in de voorbije jaren bijzonder succesvol met hun huidige selectie, niet in het minst in de Champions League. Maar heel wat van die sterkhouders beginnen aardig op leeftijd te geraken en dus is een generatiewissel nodig. Met Aurélien Tchouaméni en Eduardo Camavinga werden tijdens de voorbije mercato's alvast enkele jonge toptalenten aangetrokken die in de komende jaren het mooie weer moeten gaan maken in het Estadio Santiago Bernabeu.

LEES OOK: Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Nieuwe Galactico

Zij krijgen komende zomer wellicht het gezelschap van nog een ander supertalent. Zo geraakte immers bekend dat Real de strijd om Jude Bellingham volledig naar zich toe aan het trekken is. De 19-jarige middenvelder was afgelopen WK nog één van de smaakmakers op het middenveld van Engeland. En ook bij Borussia Dortmund speelde Bellingham al een tijdje de pannen van het dak. Zijn komst zou volgende week afgerond worden na de ontknoping in de Duitse titelstrijd.

Duo op weg naar uitgang

En ook in andere linies wordt nog versterking verwacht. Daartegenover moet echter ook ruimte gecreëerd worden in de selectie en de grote kuis werd inmiddels al ingezet. Zo meldt transferautoriteit Fabrizio Romano dat het aflopende contract van Mariano Diaz niet verlengd wordt. De spits speelde sowieso al geen hoofdrol meer in de sportieve plannen. En ook Marco Asensio is op weg naar de uitgang. Real had zijn contract nochtans graag verlengd, maar men vond geen overeenkomst. De Spanjaard kan dus als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe club.

Real Madrid is de grootste club ter wereld ...

Meest recent

De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

46
46
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

7
7
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

54
54
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

30
30
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

45
45
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

254
254
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

253
253
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

677
677
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

179
179
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

35
35
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

356
356
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

206
206
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

831
831
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

287
287
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

355
355
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

205
205
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

100
100
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

616
616
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

260
260
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

124
124
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

561
561
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

478
478
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

712
712
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

258
258
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

556
556

Meer sportnieuws