Beresterke Casemiro leidt United naar Champions League

door
Beresterke Casemiro leidt United naar Champions League

In de Engelse Premier League is ook het laatste ticket voor de Champions League uitgedeeld. Manchester United verzekerde zich donderdagavond immers ook mathematisch van een eindnotering in de top 4. Zo werd met 4-1 gewonnen van het zieltogende Chelsea FC na opnieuw een beresterke prestatie van Casemiro.


De Braziliaanse middenvelder, die vorige zomer voor de nodige miljoenen werd overgenomen van Real Madrid, zit momenteel in bloedvorm. Afgelopen weekend leidde hij United naar de zege tegen Bournemouth met een knap doelpunt. En tegen Chelsea stond Casemiro al na enkele minuten opnieuw op het scorebord met een rake kopbal. Vlak voor rust zette hij Jadon Sancho dan weer vrij voor doel met een heerlijke pass, waarna de Engelsman Anthony Martial de 2-0 aanbood (zie video onderaan).

LEES OOK: Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

Antony in tranen

Opnieuw dus een knappe prestatie van Casemiro, voor zijn landgenoot Antony zat de partij er toen echter al op. Na een pijnlijke tackle moest de aanvaller in tranen van het veld gedragen worden op een brancard. Het zal een race tegen de klok worden om hem fit te krijgen voor de FA Cup-finale van volgende week. Maar ook zonder Antony tussen de lijnen kwam de zege van United op geen enkel moment nog in gevaar. Met een goed gemikte strafschop deed Bruno Fernandes halfweg de tweede periode match helemaal op slot.

Blamage Chelsea, United in CL

Uiteindelijk zou Marcus Rashford de schade voor Chelsea nog groter maken. Joao Félix wist in de slotfase weliswaar nog voor de 4-1 te zorgen, maar een 'eerredder' kon dat nauwelijks genoemd worden. De Blues zullen het seizoen immers afsluiten in de rechterkolom en dat is toch een blamage gezien de vele investeringen op de mercato. United springt dan weer naar de derde plaats en is ongeacht de resultaten tijdens de slotspeeldag verzekerd van een Champions League-ticket.

Chelsea is dit seizoen de grootste teleurstelling in de PL ...

Meest recent

Club Brugge pakt weer uit met contractverlenging

Club Brugge is volop bezig met de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen werd er weer ...

11
11
Hommeles bij KV Mechelen: “Hartig woordje gesproken"

KV Mechelen zit nog steeds in de top 6, maar de kansloze nederlaag tegen KAA Gent kwam hard aan. ...

34
34
Groot De Cat-probleem bij Anderlecht: record in gevaar

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd een absolute smaakmaker bij RSC Anderlecht. De middenvelder ...

83
83
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

97
97
Thorsten Fink onthult waarom hij Anderlecht afwimpelde

RSC Anderlecht is na het ontslag van Besnik Hasi nog op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer, maar ...

149
149
Cercle Brugge rondt deal af: “Belangrijk onderdeel”

Cercle Brugge heeft op de officiële kanalen een contractverlenging bekendgemaakt. Terwijl ...

49
49
‘Textor zet verkoop RWDM in gang: zwarte lijst bekend’

RWDM Brussels zit weer in de hoek waar de klappen vallen. De Belgische traditieclub ging in het ...

70
70
Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

Afgelopen speeldag werd de Portugese topper tussen FC Porto en Benfica afgewerkt. Voor José ...

45
45
Knaltransfer Degreef? Anderlecht-revelatie is duidelijk

Tristan Degreef begint zijn draai te vinden onder Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. Ook in de ...

363
363
’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Lionel Messi is op 38-jarige leeftijd nog steeds een wereldster. Ook in de Verenigde Staten ...

103
103
Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

246
246
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

496
496
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

384
384
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

95
95
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

238
238
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

160
160
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

286
286
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

326
326
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

316
316
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

347
347
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

206
206
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

145
145
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

214
214
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

768
768
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

329
329

Meer sportnieuws