Beresterke Casemiro leidt United naar Champions League

door
Beresterke Casemiro leidt United naar Champions League

In de Engelse Premier League is ook het laatste ticket voor de Champions League uitgedeeld. Manchester United verzekerde zich donderdagavond immers ook mathematisch van een eindnotering in de top 4. Zo werd met 4-1 gewonnen van het zieltogende Chelsea FC na opnieuw een beresterke prestatie van Casemiro.


De Braziliaanse middenvelder, die vorige zomer voor de nodige miljoenen werd overgenomen van Real Madrid, zit momenteel in bloedvorm. Afgelopen weekend leidde hij United naar de zege tegen Bournemouth met een knap doelpunt. En tegen Chelsea stond Casemiro al na enkele minuten opnieuw op het scorebord met een rake kopbal. Vlak voor rust zette hij Jadon Sancho dan weer vrij voor doel met een heerlijke pass, waarna de Engelsman Anthony Martial de 2-0 aanbood (zie video onderaan).

LEES OOK: ‘Koni De Winter valt van zijn stoel: droomtransfer’

Antony in tranen

Opnieuw dus een knappe prestatie van Casemiro, voor zijn landgenoot Antony zat de partij er toen echter al op. Na een pijnlijke tackle moest de aanvaller in tranen van het veld gedragen worden op een brancard. Het zal een race tegen de klok worden om hem fit te krijgen voor de FA Cup-finale van volgende week. Maar ook zonder Antony tussen de lijnen kwam de zege van United op geen enkel moment nog in gevaar. Met een goed gemikte strafschop deed Bruno Fernandes halfweg de tweede periode match helemaal op slot.

Blamage Chelsea, United in CL

Uiteindelijk zou Marcus Rashford de schade voor Chelsea nog groter maken. Joao Félix wist in de slotfase weliswaar nog voor de 4-1 te zorgen, maar een 'eerredder' kon dat nauwelijks genoemd worden. De Blues zullen het seizoen immers afsluiten in de rechterkolom en dat is toch een blamage gezien de vele investeringen op de mercato. United springt dan weer naar de derde plaats en is ongeacht de resultaten tijdens de slotspeeldag verzekerd van een Champions League-ticket.

Chelsea is dit seizoen de grootste teleurstelling in de PL ...

Meest recent

'Nog geen zeven: Anderlecht bijt in het stof bij doelwit'

Bij Anderlecht staat de teller deze zomer al op zes aanwinsten en dat aantal zal ongetwijfeld nog ...

49
49
'Knaltransfer Lammens krijgt vorm: eerste club meldt zich'

Antwerp blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. Tijdens de oefenstage in Oostenrijk mocht ...

56
56
‘Meijer laat Club Brugge spartelen: drama compleet’

Björn Meijer leek op weg naar Feyenoord, maar de transfer ging op het laatste moment alsnog ...

246
246
'Genk plakt waanzinnig prijskaartje op Tolu'

Bij KRC Genk beleven ze tot dusver een rustige transferzomer. Met Daan Heymans en Tobias Lawal ...

165
165
‘Jashari reageert na keiharde boodschap van Club’

De soap rond een mogelijke transfer van Ardon Jashari is de voorbije dagen helemaal ontploft. De ...

549
549
'Union in shock: kampioenenmaker maakt verrassende transfer'

Nadat het drie keer net misgegrepen had, wist Union zich afgelopen seizoen eindelijk tot ...

148
148
Leko legt enorme transfereis op tafel bij AA Gent

Na de dramatische play-offs kende AA Gent in het begin van de zomer geen genade: slechts weken na ...

241
241
'Competitieformat op springen: Union en co halen gram'

Binnen een tweetal weken wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Het zou ...

331
331
'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

248
248
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

673
673
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

116
116
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

331
331
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

234
234
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1645
1645
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

179
179
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

223
223
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

340
340
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

355
355
‘“Gekke rotzak” op radar van hongerig Anderlecht’

Een ruwe diamant met een hoek af – dat is het type speler waar Anderlecht momenteel op mikt. ...

489
489
'Toptransfer Tolu: grootmacht meldt zich in Genk'

KRC Genk rondde deze week de miljoenentransfer van Christopher Bonsu Baah naar Saudi-Arabië af. ...

641
641
'Strijd om Rode Duivel barst los: Club Brugge gaat all-in'

Club Brugge wist de voorbije dagen enkele grote uitgaande deals te beklinken en er staan nog ...

1152
1152
'Tottenham gaat volledig los: 134 miljoen op 24 uur tijd'

Ondanks een behoorlijk dramatisch seizoen in eigen land, mag Tottenham Hotspur in de komende ...

161
161
'Bliksemvertrek Simic krijgt vorm: eerste contacten gelegd'

RSC Anderlecht haalde al een zestal aanwinsten voor komend seizoen in huis en speurt naar nog meer ...

630
630
Transfergeweld CPL: deals bij Beerschot, Lommel, KVK én RWDM

Binnen een tweetal maken trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ploegen uit de Challenger ...

127
127
'Alonso eist transferbom bij Real na gigantisch PSG-fiasco'

Het wereldkampioenschap voor clubs is uitgedraaid op een sisser voor Real Madrid. De Koninklijke ...

323
323

Meer sportnieuws