'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over transfer Jutgla'

door
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over transfer Jutgla'

Het wordt een drukke transferzomer voor Club Brugge. Na een seizoen met twee gezichten - geweldig in de Champions League, tegenvallend in eigen land - lijkt een frisse start noodzakelijk bij Blauw-Zwart. Dat zal gebeuren met een nieuwe trainer en wellicht ook een grondig vernieuwde spelersgroep. Daarbij zouden ook de nodige sterkhouders kunnen vertrekken.


Spelers als Noa Lang en Tajon Buchanan kunnen en willen graag vertrekken, maar ook voor een aantal andere smaakmakers is er interesse. Zo speelde bijvoorbeeld ook Ferran Jutgla zich in de kijker in de Champions League. De Spaanse spits, die vijftien keer scoorde in zijn debuutseizoen, werd de voorbije maanden vooral gelinkt aan Lazio, dat een doublure/concurrent zoekt voor steraanvaller Ciro Immobile.

Volgens La Gazzetta dello Sport staat Jutgla nog steeds op het lijstje van de Romeinen, maar is hij niét hun prioriteit. In eerste instantie zou Lazio immers zijn pijlen richten op Santiago Gimenez, die dit seizoen ook hoge ogen gooide bij Feyenoord. De Mexicaanse aanvaller, die vooral in de Europa League vlot scoorde, is wel zeer gegeerd en dus wordt het voor Lazio niet evident om hem te strikken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

Eén van de vele alternatieven

Lazio houdt dus een lijst met enkele alternatieven achter de hand en het is daar dat we de naam van Jutgla terugvinden. Hij is echter lang niet de enige piste die Lazio zou kunnen gaan bewandelen, want hij ligt in balans met Rafa Silva (Benfica), Callum Hudson-Odoi (Chelsea, dit seizoen verhuurd aan Bayer Leverkusen) en Andrea Pinamonti (Sassuolo). Voorlopig lijkt Club zich dus niet al te veel zorgen moeten te maken over een mogelijk vertrek.

Zal Jutgla volgend seizoen nog bij Club Brugge spelen?

Meest recent

'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

38
38
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

22
22
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

128
128
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

12
12
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

29
29
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

157
157
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

213
213
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

44
44
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

211
211
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

222
222
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

93
93
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

460
460
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

284
284
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

369
369
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

276
276
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

148
148
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

300
300
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

238
238
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

1205
1205
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

269
269
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

193
193
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

1254
1254
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

476
476
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

192
192
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

295
295

Meer sportnieuws