Lang clasht met Alderweireld: "Als een kleine baby"

door
Lang clasht met Alderweireld:

Na drie pogingen is het Club Brugge dan toch gelukt om zijn eerste punten in de Champions' Play-Offs te veroveren. Zo wist de uitredende kampioen zondag de volle buit te pakken tegen Antwerp FC: 2-0. Die overwinning zorgde voor een opgelucht sfeertje in het Jan Breydel-stadion, met name Noa Lang was in zijn nopjes.


Hoewel Club sowieso al veroordeeld is tot de vierde plaats, wou Blauw-Zwart absoluut de volle buit pakken tegen de grote rivaal uit Antwerpen. Al was het maar om de achterban te sussen na drie tegenvallende prestaties op rij. En de Bruggelingen slaagden ook in hun opzet. Dankzij twee doelpunten van de ingevallen Casper Nielsen haalde de ploeg van coach Rik De Mil het met 2-0.

LEES OOK: "Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Herstellen na mentale klap

Lang, die zelf een meer dan behoorlijke partij speelde, was achteraf dan ook tevreden. "Eindelijk gewonnen, ik ben blij dat we van die nul af zijn. En dan ook nog tegen Antwerp, dat is mooi", grijnsde hij voor de camera's van Eleven Sports. "Vorige week was natuurlijk een mentale klap. Dus ik denk dat de hele groep wel gedreven was. Iedereen wist wat er vandaag op het spel stond voor de fans. Dus ik ben wel blij dat ik mijn steentje daar aan heb kunnen bijdragen."

Clash met Alderweireld

De Nederlandse aanvaller zal er komend weekend wel niet bij zijn nadat hij opnieuw geel pakte in een opstootje. Lang provoceerde immers door in de slotminuten ostentatief op de bal te gaan staan en kreeg het vervolgens aan de stok met Toby Alderweireld. "Alderweireld wou gewoon een beetje stoer doen. Hij was een beetje geïrriteerd omdat hij verliest van ons. Dat hoort nu eenmaal bij voetbal. Ik ben zo'n type voetballer, dan moet je mij maar aanpakken in een duel. Dan moet je mij niet daarna als een kleine baby bij de kraag komen pakken. Maar het hoort erbij."

Voor welke club heeft u de meeste sympathie?

Meest recent

Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

7
7
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

103
103
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

55
55
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

170
170
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

152
152
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

112
112
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

186
186
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

160
160
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

693
693
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

196
196
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

146
146
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

801
801
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

423
423
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

153
153
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

251
251
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

906
906
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

372
372
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

230
230
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

66
66
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

38
38
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

266
266
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

98
98
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

580
580
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

209
209
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

204
204

Meer sportnieuws