Ondanks de historische kwalificatie voor de knock-outfase van de Champions League heeft Club Brugge een teleurstellend seizoen achter de rug. De inspanningen van vorige zomer, toen Blauw-Zwart een slordige 50 miljoen spendeerde, leverden dus niet het gewenste succes op. Een aantal dure vogels mogen daarom alweer beschikken in Jan Breydel.
Zo zou de uittredend landskampioen behalve Kamal Sowah ook onder meer Dedryck Boyata richting de uitgang begeleiden. Voorts wordt druk gespeculeerd over de toekomst van recordaanwinst Roman Yaremchuk. De peperdure spits viel volledig door de mand en moet in de pikorde voorin tegenwoordig zelfs jonkie Romeo Vermant voor zich dulden.
Club maakt dan ook volop werk van versterking diep in de punt. Na de jonge Victor Barbera staat het nu ook reeds dicht bij een akkoord met Igor Thiago, die in de komende weken zou worden vastgelegd. Toch hoeft dat volgens Het Laatste Nieuws voor Yaremchuk niet per se het einde te betekenen. Van een vertrek is momenteel geen sprake, aldus de krant.
LEES OOK: Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers
CONCURRENTIE VOORINHetzelfde geldt voor Ferran Jutlà, die ondanks zijn 15 doelpunten nochtans evenmin helemaal kon overtuigen. Waar een eventueel afscheid van Yaremchuk ongetwijfeld een verlieslatende operatie zou zijn kan zijn concurrent mogelijk wel nog een aantal miljoenen opleveren. Afwachten met hoeveel aanvallers Club de voorbereidingen zal aanvatten.
Arne Decraene