Beerschot kondigt 5 uitgaande transfers aan

door
Beerschot kondigt 5 uitgaande transfers aan

Afgelopen weekend kwam er een eind aan het seizoen in de Challenger Pro League. Voor Beerschot stond er op de laatste speeldag niets meer op het spel, want zij lagen al lang uit de titelstrijd. Ze sloten hun seizoen af met een ontgoochelende thuisnederlaag tegen Lierse en lijken veel werk te hebben als ze volgend seizoen kans willen maken op promotie.


De voorbereiding op het volgende seizoen begint echter meteen, want daags na de slotmatch kondigt Beerschot maar liefst vijf vertrekkers aan. Ze maken bekend dat ze niet verdergaan met huurlingen Leo Seydoux en Nicksoen Gomis, die terugkeren naar respectievelijk Westerlo en Sheffield United. In het geval van Seydoux is dat toch enigszins verrassend, want de rechtsachter kwam dit seizoen in elke wedstrijd in actie.

Daarnaast zien drie spelers ook hun aflopende contracten niet verlengd worden. Het gaat om ervaren rot Frédéric Frans en de jongeren Abraham Okyere en Ilias Moutha-Sebtaoui. Die laatste was pas in november overgekomen van Union en heeft een verleden bij Manchester United en Anderlecht, maar kon zich niet doorzetten. De kans bestaat wel dat Frans nog op het Kiel zal blijven in een andere functie, want daarover lopen de gesprekken nog.

LEES OOK: ‘Beerschot zit niet stil: volgende knaltransfer’

Deur open voor Rigo

Tenslotte is ook Dante Rigo einde contract bij Beerschot. De 24-jarige middenvelder kwam in januari 2022 over van PSV en was dit seizoen een vaste waarde. Beerschot wil dan ook graag met hem verder en onderhandelt over een contractverlenging. Achter zijn toekomst staat dus voorlopig een vraagteken, maar in de komende weken zal er wellicht duidelijkheid komen.


Zal Beerschot volgend seizoen wel voor de titel strijden?

Meest recent

'Club Brugge mag last-minute-aanwinst vergeten'

Club Brugge leek zijn transferhuiswerk af te hebben, maar er beweegt de laatste dagen plots nog ...

41
41
'Besiktas gaat na njet Trossard voor Belgische sensatie'

In Turkije is de transfermarkt nog een tijdje open en daar willen ook de lokale topclubs van ...

17
17
Pijnlijke blunder: Tavolieri moet Anderlecht-bom inslikken

Het zijn nog maar eens woelige tijden bij Anderlecht. Vrijdag kwam bijvoorbeeld de bevestiging dat ...

240
240
Club Brugge verrast met opvallende coaching-switch

Club Brugge kreeg dit weekend nog te maken met een onverwacht vertrek. Het moest immers afscheid ...

227
227
De Ketelaere vernederd door Garcia: bom barst bijna

Charles De Ketelaere blijft bij de Rode Duivels een luxe-optie, terwijl er duidelijk twijfels zijn ...

634
634
Ronaldo met historische mijlpaal, Engeland stelt weer teleur

Er stonden vandaag al een aantal WK-kwalificatiematchen op het programma. Zo kwamen onder meer ...

72
72
'OHL wil stunten met terugkeer ex-smaakmaker'

OH Leuven heeft duidelijk nog versterking nodig. De fans mogen zich daar ook nog aan verwachten de ...

75
75
Caluwé slaat toe met nieuwe toptransfer bij KV Mechelen

KV Mechelen zit niet stil op de transfermarkt. Sportief directeur Tom Caluwé heeft alweer een ...

110
110
'Standard pakt uit met "belachelijk" transfervoorstel'

Standard wil zich de komende twee dagen nog roeren op de transfermarkt. Marc Wilmots probeert nog ...

178
178
Union SG verrast compleet met komst ex-Buffalo

Zeer verrassend nieuws vanuit het Dudenpark. Union SG heeft vandaag een volgende aanwinst aan de ...

128
128
De Bruyne reageert scherp op groot Duivels-probleem

Kevin De Bruyne is klaar om met België Kazachstan te bekampen. De speler van Napoli weet dat ...

91
91
"Oei!” – Ruben Van Gucht laat dames verbijsterd achter

Wat begon als een doodgewone zaterdagmorgen op Radio 2, eindigde in pure verbazing en een virale ...

78
78
STVV vangt bot bij smaakmaker: "Ik blijf hier"

Bij STVV doen ze al heel wat jaren goede transfers. Dat vulde de kassa al zeer goed, maar de ...

147
147
Garcia neemt Duivel in bescherming: "Alle vertrouwen!"

Morgen ontvangt België Kazachstan in het Lotto Park van RSC Anderlecht. De fans verwachten een ...

79
79
De Bruyne breekt de stilte over link met Anderlecht

Kevin De Bruyne sprak met de media naar aanleiding van het duel tegen Kazachstan. De Rode Duivel ...

527
527
Garcia verklapt grote wijziging voor duel met Kazachstan

Na de makkelijke 0-6-zege tegen Kazachstan nemen de Rode Duivels het zondag op tegen Kazachstan. Een ...

231
231
'KV Mechelen stoomt door met volgende knaltransfer'

Sportief directeur Tom Caluwé liet het vorige week nog weten: er waren nog een aantal spelers ...

261
261
FCV Dender heeft hoofdcoach beet: Club Brugge baalt

De kogel is door de kerk: FCV Dender heeft zijn nieuwe trainer beet. Na het vertrek van Vincent ...

253
253
Geen Conte of Mourinho: "Kompany mijn beste coach ooit"

Hoe vaak zou Wouter Vandenhaute nog terugdenken aan mei 2022? Toen RSC Anderlecht en Vincent Kompany ...

391
391
'De Condé maakt reputatie wéér waar met topdeal'

KRC Genk kan al bij al tevreden zijn over zijn mercato tot dusver. Het verloor wel enkele ...

565
565
'Lewandowski weigert absolute monsteraanbieding'

Robert Lewandowski is een van de beste centrumspitsen van de afgelopen twintig jaar. Bij Bayern ...

83
83
'Toptransfers in de maak: Insigne én Simic'

Bij RSC Anderlecht bakten Olivier Renard en Tim Borguet er voorlopig heel weinig van aan uitgaande ...

448
448
'Schoktransfer: Zidane geeft 'jawoord' aan topclub'

Zinedine Zidane is een raadsel. De Fransman boekte geweldige successen bij Real Madrid, maar ...

298
298
'Toptransfer voor Denayer, Trossard zegt 'neen''

In Turkije is de mercato nog open en dat opent de deur voor nog een aantal toptransfers. Zo beweegt ...

176
176
De Mil lacht tanden bloot na volgende Charleroi-transfer

Sporting Charleroi verloor deze zomer heel wat kwaliteit, wat ook te merken is aan de start van het ...

58
58

Meer sportnieuws