Genk heeft lesje geleerd: "Union durft te provoceren"

163 stemmen
Genk heeft lesje geleerd:

KRC Genk zat afgelopen weekend in zak en as na de nederlaag in Antwerpen, maar heeft de knop inmiddels weer omgedraaid. Zondagavond wacht immers een cruciale verplaatsing op het veld van Union SG. En aan motivatie bij Racing geen gebrek, met name Patrik Hrosovsky wil zich tonen.


De Slowaakse sterkhouder op het middenveld heeft dan ook een extra reden om zich te laten gelden. Eerder deze week werd Hrosovsky voor zijn goede prestaties immers beloond met een verlenging van zijn overeenkomst. De ervaren middenvelder liet de optie in zijn huidige overeenkomst lichten, daarnaast zette hij zijn kribbel ook onder een nieuwe verbintenis die hem tot medio 2025 aan de winnaar van de reguliere competitie verbindt.

LEES OOK: Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Ideale keuze

Hrosovsky moest dan ook niet lang nadenken toen hij het voorstel kreeg. De 31-jarige voelt zich immers uitstekend bij de Limburgse club en ook zijn familie is inmiddels helemaal gesetteld. "Ik heb het hier echt naar mijn zin. We brengen elke week goed voetbal en doen mee voor de titel. Ook mijn familie heeft het hier leuk. Zowel sportief als familiaal was dit de ideale keuze", laat de steunpilaar verstaan op de webstek van zijn club.

Provocerend Union

Zondag hoopt de middenvelder zijn verlenging meteen te verzilveren met een goede prestatie tegen directe concurrent Union. Al beseft hij dat het niet gemakkelijk zal worden. "Het zal vooral belangrijk zijn om mentaal klaar te zijn. Union is ook een ploeg die durft provoceren. Wat dat betreft hebben we lessen getrokken uit vorige week en gaan gewoon ons eigen ding doen. We zijn er klaar voor", aldus Hrososky.

Welke ploeg heeft in de breedte de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

0
0
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

17
17
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

169
169
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

198
198
Cristiano Ronaldo zorgt voor hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

61
61
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

442
442
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

60
60
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

213
213
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

46
46
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

78
78
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

367
367
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

128
128
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

109
109
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

73
73
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

192
192
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

606
606
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

835
835
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

682
682
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

108
108
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

492
492
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

684
684
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

275
275
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

84
84
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

279
279
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

508
508

Meer sportnieuws