'Pochettino grijpt de macht: verlanglijst Chelsea lekt uit'

door
'Pochettino grijpt de macht: verlanglijst Chelsea lekt uit'

Na een ronduit dramatisch seizoen gaat Chelsea FC komende zomer wederom in zee met een nieuwe trainer. Hoewel de officiële bevestiging nog moet volgen, heeft het er alle schijn van dat Mauricio Pochettino het roer overneemt op Stamford Bridge. En dat blijft niet zonder gevolgen op de transfermarkt.


De Blues kwamen afgelopen zomer in handen van Amerikaanse eigenaars, die meteen met miljoenen zwierden op de transfermarkt. Maar ondanks die vele teleurstellingen zijn de resultaten bedroevend. Chelsea sneuvelde vroegtijdig in de Champions League en de Engelse bekercompetities, in de Premier League staan de Londenaren slechts 12de. Die zwakke prestaties kostten inmiddels de kop van trainers Thomas Tuchel en Graham Potter, terwijl clubboegbeeld Frank Lampard moet depanneren tot eind dit seizoen.

Slecht nieuws Lukaku?

In de zomer zou Pochettino op zijn beurt het stokje overnemen van die laatste. En de Argentijn is alvast bezig met het uitrollen van zijn sportieve plannen. Volgens The Daily Mail zou hij zelfs al een vijfkoppig verlanglijstje hebben samengesteld voor de komende mercato. Hoewel Romelu Lukaku mogelijk een nieuwe kans krijgt om zich te bewijzen in de voorbereiding, mikt de Argentijn onder meer op een nieuwe spits. Als alternatief voor Victor Osimhen (Napoli) zou hij aan zijn landgenoot Lautaro Martinez (Internazionale) denken.

Drie Argentijnen

Ook het middenveld zou versterking kunnen gebruiken. Daarvoor denkt Pochettino aan een andere Argentijn: Alexis Mac Allister, die normaal gezien vertrekt bij Brighton and Hove Albion. Hij zou in de weegschaal liggen met Declan Rice (West Ham United). Tot slot denkt de trainer aan nog een derde landgenoot. Als doelman zou hij immers zijn zinnen hebben gezet op Emiliano Martinez (Aston Villa), die tijdens het voorbije WK nog verkozen werd tot beste keeper.

POLL: Pochettino is een ideale keuze voor Chelsea ...

Meest recent

Antwerp-fans woedend: “Slechtste transfer dit jaar!”

Royal Antwerp FC hoopte de strijd om plek 4 nieuw leven in te blazen, maar RSC Anderlecht deed een ...

14
14
Perfect voorgerecht: Paars-Wit overvleugelt pover Antwerp

Hasi gokte vandaag stevig met een B-elftal op de Bosuil, die zet pakte echter geweldig uit. Een meer ...

36
36
Club Brugge - KAA Gent plots uitgesteld, opstellingen bekend

Club Brugge en KAA Gent bekampen elkaar in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart strijdt nog volop ...

124
124
Croky Cup: op deze zenders kan je de finale bekijken

Zondagavond staat de eerste hoofdprijs in het Belgische voetbalseizoen op het spel. Terwijl de ...

81
81
Mogelijke overname Antwerp: CEO schept klaarheid

Bij Antwerp konden ze donderdag uitstekend nieuws melden, want eindelijk staan alle lichten op groen ...

81
81
Fans ergeren zich mateloos aan Antwerp-Anderlecht

De zevende speeldag in de Champions' Play-Off wordt donderdagmiddag geopend met een kraker tussen ...

159
159
'Totale verrassing bij Anderlecht: transferlicht toch op groen'

Anderlecht strijdt nog volop om de vierde plaats in de Jupiler Pro League en speelt zondag nog de ...

137
137
Zaterdag kan degradatiestrijd in 1 klap beslist zijn

De play-offs gaan hun laatste rechte lijn in. Komend weekend kan de strijd om het behoud in de ...

111
111
‘Megakorting op Rode Duivel: één club dringt aan’

Komende zomer zullen heel wat Rode Duivels weer een hoofdrol vertolken op de transfermarkt. Al ...

68
68
'Anderlecht mag volgende uitgaande transfer schrappen'

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer. Het legde met Cedric Hatenboer en Mihajlo ...

86
86
Marc Coucke biedt Anderlecht-fans unieke kans richting bekerfinale

Deze namiddag staat voor Anderlecht nog een wedstrijd in de Play-Offs op het programma. De wedstrijd ...

103
103
Hasi verbaast compleet met basiself, Antwerp op sterkst

Om 13u30 trappen Anderlecht en Antwerp de zevende speeldag van de Champions' Play-Off op gang. Die ...

162
162
Antwerp bevestigt tribune 2-nieuws: deadline bekend

Straks gaat Antwerp op zoek naar een tweede overwinning op rij om zich weer helemaal te mengen in de ...

60
60
TRANSFERUURTJE: 'Transferdomper Anderlecht, Karetsas beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

200
200
Paniek bij Antwerp: bliksemverkoop in aantocht?

De bevestiging van de afbraak van Tribune 2 viel samen met de bekendmaking van de jaarcijfers van ...

205
205
Odoi windt er geen doekjes om: “Ik voel nog steeds schaamte”

Denis Odoi is inmiddels al 37 jaar, maar de polyvalente middenvelder blijft gaan. Bij Royal Antwerp ...

84
84
Milicevic vuurt stevige waarschuwing af aan Club Brugge

KAA Gent neemt het donderdag op tegen Club Brugge. De Buffalo’s zitten momenteel in de hoek ...

252
252
OH Leuven moet vertrek van belangrijke pion vrezen

OH Leuven beleefde opnieuw een vrij grijs seizoen, waarin het nooit uit de buik van het klassement ...

72
72
'Ramazani ziet Premier League-droom uiteenspatten'

Wout Faes degradeert met Leicester City opnieuw uit de Premier League, maar dat betekent niet ...

60
60
Winteraanwinst Anderlecht zoekt zijn weg in RSCA 2.0

Besnik Hasi verloor veel tijd door de eerste drie matchen van de Play-Offs met een 3-5-2 of 3-4-2 ...

255
255

Meer sportnieuws