AC Milan-Belgen beleven pijnlijke avond tegen staartploeg

door
AC Milan-Belgen beleven pijnlijke avond tegen staartploeg

Het seizoen van AC Milan lijkt als een nachtkaars te zullen uitdoven. Het ligt al zo goed als uit de Champions League na een 0-2-nederlaag tegen Inter op woensdag en deed nu ook in de Serie A weer een zeer slechte zaak in de strijd om een ticket voor het kampioenenbal. Met drie Belgen op het veld leden de Rossoneri een zeer pijnlijke nederlaag op het veld van laagvlieger Spezia.


Met het oog op de terugmatch tegen Inter sleutelde Stefano Pioli stevig aan zijn elftal, waardoor er twee Belgen aan de aftrap kwamen. Alexis Saelemaekers kreeg het gezelschap van Divock Origi, die nog eens zijn kans kreeg in de spits. Maar Spezia, dat als achttiende in het klassement op een degradatieplaats stond, bleek een taaiere klant dan verwacht.

Aanvankelijk kreeg Milan wel nog kansjes, maar de goal viel niet. Na 64 minuten gooide Pioli ook nog Charles De Ketelaere in de strijd in de plaats van Saelemaekers, maar de fel bekritiseerde topaankoop kon het tij niet keren. Integendeel zelfs, want Milan ging in het slotkwartier nog kopje onder. Wisniewski zorgde op een hoekschop voor de verrassende 1-0 en vijf minuten voor tijd besliste Esposito de match helemaal met een heerlijke vrijschop.

LEES OOK: 'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Champions League ver weg

Door de nederlaag lijkt Milan stilaan een kruis te mogen maken over deelname aan de Champions League volgend seizoen. Het blijft immers op de vijfde plaats hangen en als Inter zijn wedstrijd wint, wordt hun achterstand op de top vier al vier punten met nog drie matchen te spelen. Spezia reikt dan weer de hand naar het behoud, want door de onverwachte zege komen zij weer naast Hellas Verona, dat op de eerste veilige plaats staat.

Zal Milan nog de top vier halen?

Meest recent

Atlético vs. Club: 'Opvallende naam in Brugse basiself'

Club Brugge staat dinsdagavond voor één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

22
22
‘Anderlecht davert: nieuw topduo met coach én nieuwe TD’

Anderlecht schudt de boel opnieuw door elkaar. Na het ontslag van Besnik Hasi en van Olivier Renard ...

45
45
Anderlecht speelt met vuur: vertrek Hazard in de maak?

RSC Anderlecht boekte zondag een broodnodige overwinning op het veld van Zulte Waregem. Paars-Wit ...

46
46
United pakt vierde plek: 'briljante' Lammens grote held

Manchester United heeft maandagavond een uitstekende zaak gedaan. De Mancunians konden beslag leggen ...

63
63
'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

164
164
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

155
155
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

234
234
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

442
442
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

145
145
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

77
77
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

701
701
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

361
361
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

151
151
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

330
330
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

878
878
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

144
144
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

341
341
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

123
123
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

229
229
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

359
359
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

36
36
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

233
233
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

354
354
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

139
139
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

197
197

Meer sportnieuws