AC Milan-Belgen beleven pijnlijke avond tegen staartploeg

door
AC Milan-Belgen beleven pijnlijke avond tegen staartploeg

Het seizoen van AC Milan lijkt als een nachtkaars te zullen uitdoven. Het ligt al zo goed als uit de Champions League na een 0-2-nederlaag tegen Inter op woensdag en deed nu ook in de Serie A weer een zeer slechte zaak in de strijd om een ticket voor het kampioenenbal. Met drie Belgen op het veld leden de Rossoneri een zeer pijnlijke nederlaag op het veld van laagvlieger Spezia.


Met het oog op de terugmatch tegen Inter sleutelde Stefano Pioli stevig aan zijn elftal, waardoor er twee Belgen aan de aftrap kwamen. Alexis Saelemaekers kreeg het gezelschap van Divock Origi, die nog eens zijn kans kreeg in de spits. Maar Spezia, dat als achttiende in het klassement op een degradatieplaats stond, bleek een taaiere klant dan verwacht.

Aanvankelijk kreeg Milan wel nog kansjes, maar de goal viel niet. Na 64 minuten gooide Pioli ook nog Charles De Ketelaere in de strijd in de plaats van Saelemaekers, maar de fel bekritiseerde topaankoop kon het tij niet keren. Integendeel zelfs, want Milan ging in het slotkwartier nog kopje onder. Wisniewski zorgde op een hoekschop voor de verrassende 1-0 en vijf minuten voor tijd besliste Esposito de match helemaal met een heerlijke vrijschop.

LEES OOK: Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

Champions League ver weg

Door de nederlaag lijkt Milan stilaan een kruis te mogen maken over deelname aan de Champions League volgend seizoen. Het blijft immers op de vijfde plaats hangen en als Inter zijn wedstrijd wint, wordt hun achterstand op de top vier al vier punten met nog drie matchen te spelen. Spezia reikt dan weer de hand naar het behoud, want door de onverwachte zege komen zij weer naast Hellas Verona, dat op de eerste veilige plaats staat.

Zal Milan nog de top vier halen?

Meest recent

'Beerschot slaat alsnog toe en haalt derde Japanner'

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook merken op het vlak van ...

2
2
'Besiktas strikt na Oh ook oude Anderlecht-bekende'

In een handvol landen is de transfermarkt nog steeds open, waaronder ook in Turkije. Daar is onder ...

5
5
TD Westerlo onthult: "Club of Anderlecht? Niet gezien"

Westerlo beleefde een zeer drukke wintermercato. Daarin moest het ook weer een aantal smaakmakers ...

35
35
Renard onder vuur: Vandenbempt haalt criticasters neer

De voorbije weken is Anderlecht nog maar eens in een diepe crisis beland. Trainer Besnik Hasi werd ...

159
159
Kiki Vanrafelghem schiet dubbel raak: supporters smullen

Goed een jaar geleden maakte Keano 'Kiki' Vanrafelghem de overstap vanuit Patro naar KV Mechelen. ...

24
24
Godts weigert knaltransfer: makelaar onthult reden

Voor Mika Godts is dit het seizoen van de grote doorbraak geworden. De 20-jarige flankaanvaller ...

48
48
Ronaldo-soap escaleert: Saudi's halen snoeihard uit

Cristiano Ronaldo vierde deze week zijn 41ste verjaardag, maar dat gebeurde toch een beetje in ...

62
62
Karl Vannieuwkerke breekt bij tragisch overlijden

Karl Vannieuwkerke staat bekend om zijn scherpe pen en vaste stem, maar deze week klonk er iets ...

34
34
Pakt La Louvière uit met icoon als opvolger Frutos?

Voor La Louvière zijn het woelige maanden geweest. De promovendus zag op enkele weken tijd ...

39
39
Onterechte rode kaart voor Anderlecht? De Cat sust

De zwakke reeks van Anderlecht werd donderdag verdergezet met een thuisnederlaag tegen Antwerp. ...

196
196
‘Club Brugge zet druk: Genk-topper is doelwit’

Club Brugge zet de druk erop: komende zomer wil blauw-zwart een nieuwe nummer zes binnenhalen. En ...

297
297
Union baalt: sterkhouder hint naar vertrek

Union is alweer bezig aan een straf seizoen. Het zag vorige zomer na het veroveren van de titel ...

52
52
Anderlecht op rand van afgrond? Coosemans reageert

Het ontslag van Besnik Hasi bracht donderdagavond nog geen zoden aan de dijk voor Anderlecht. Ook ...

173
173
Riemer duikt plots op bij Anderlecht: dit is de echte reden

Anderlecht is er donderdagavond niet in geslaagd om zich tegen Antwerp te herpakken. Het leed een ...

155
155
Ondanks zege: unanieme ontgoocheling bij Antwerp

Antwerp heeft donderdagavond een uitstekende uitgangspositie gepakt in de halve finale van de Croky ...

181
181
"Hoe dom, hoe lomp" - Vandenbempt maakt gehakt van RSCA'er

Indien het alsnog de bekerfinale wil halen, zal RSC Anderlecht volgende zwaar aan de bak moeten. Het ...

445
445
Anderlecht benadeeld? Still vloekt na uitsluiting Sardella

RSC Anderlecht heeft zijn heenmatch in de halve finales van de Croky Cup tegen Antwerp FC met 0-1 ...

252
252
3 op 10: Anderlecht-zondebok keihard uitgefloten

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Brusselaars verloren ...

349
349
De Ketelaere wint Coppa-clash, nieuwe klap Pocognoli

Ook elders in Europa stond donderdagavond bekervoetbal op het programma. Zo wisten Charles De ...

90
90
Bloedrode avond Anderlecht: Antwerp kan bekerfinale ruiken

Antwerp FC heeft donderdagavond een stevige optie op de finale van de Croky Cup genomen. Dankzij een ...

348
348
Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Vincent Kompany is bezig aan een uitmuntend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München. ...

188
188
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

166
166
Anderlecht schreeuwt om penalty: Van der Elst reageert fors

In de Croky Cup stond donderdag weer een erg fraaie affiche op het programma. Zo werkten RSC ...

996
996
Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

183
183
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

57
57

Meer sportnieuws