'Deze 3 steraanwinsten wil Newcastle in de zomer halen'

door
'Deze 3 steraanwinsten wil Newcastle in de zomer halen'

'The sky is the limit', dat lijkt dezer dagen het adagium bij Newcastle United te zijn. Met nog vijf wedstrijden te spelen staan de Magpies op een knappe derde plaats in de Premier League en daardoor is kwalificatie voor de Champions League zeer dichtbij. In het kampioenenbal zullen ze geen mal figuur willen slaan en dus gaan de steenrijke Saudische eigenaars in de zomer wellicht weer zwaar investeren.


Vorige zomer lieten ze al eens de spierballen rollen door 70 miljoen euro op tafel te leggen voor Alexander Isak, maar komende zomer komt er ook een stevig transferoffensief aan. Volgens Fichajes staan drie bekende namen op het verlanglijstje. Bij Arsenal wil Newcastle Kieran Tierney weghalen om de nieuwe linksachter te worden. De Schot verloor bij de Gunners zijn basisplaats door de komst van Zinchenko.

Daarnaast willen ze ook nog shoppen bij FC Barcelona. Ze zouden hun zinnen gezet hebben op Raphinha, die de voorbije seizoenen bij Leeds hoge ogen gooide in de Premier League maar zich in Camp Nou moeilijker kon doorzetten. Dat weerhoudt Newcastle niet om maar liefst 80 miljoen euro op tafel te leggen. In Barcelona zouden ze daarvoor weleens kunnen zwichten, want ze hebben in de aanval opties genoeg en ze hebben de centen nodig om een terugkeer van Lionel Messi te bekostigen.

CR7
Maar dé meest opvallende naam op het wenslijstje van Newcastle is die van Cristiano Ronaldo. De 38-jarige Portugees tekende vorige winter nog een megacontract bij Al-Nassr, maar wil daar alweer vertrekken. Gezien de Saudische banden zou Newcastle een logische stap zijn om terug te keren naar Europa en bovendien kan Ronaldo er ook zijn droom waarmaken om opnieuw Champions League te spelen.

POLL: Zou Newcastle met die transfers ver kunnen raken in de CL?

Meest recent

'Waarom Van Bommel nu wél openstaat voor RSCA'

Mark van Bommel weigerde afgelopen najaar nog om bij Anderlecht in te stappen omdat hij geen ...

96
96
Anderlecht grijpt in: nieuwe sportieve baas, Vandenhaute neemt gas terug

Daags na de verloren bekerfinale, heeft RSC Anderlecht drastisch ingegrepen. De Brusselaars besloten ...

273
273
Pijnlijk: Skov Olsen op deze plek in top 10 Bundesliga-flops

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat spelers te lanceren richting de Europese competities. ...

127
127
'Bayern in actie: Kompany klopt op tafel voor toptransfer'

Bayern München verzekerde zich afgelopen weekend van de Duitse landstitel. Zaterdag zal het de ...

35
35
'Club Brugge en AA Gent bikkelen om sensatietransfer'

In de Slag om Vlaanderen bleek Club Brugge de afgelopen weken te sterk, maar op de transfermarkt ...

219
219
'De Condé heeft beet: steunpilaar verlengt contract in Genk'

Tolu Arokodare en Zakaria El Ouahdi dreigen onhoudbaar te worden, maar voor het overige hoopt KRC ...

105
105
Club Brugge vs Union: Hasi stelt één team gerust

In theorie kan RSC Anderlecht nog opschuiven naar de derde plaats, al zou dat dan louter nog voor de ...

336
336
AA Gent-Antwerp: stevige puzzel voor de coaches

Terwijl de titelrace het leeuwendeel van de aandacht opeist is ook de strijd om de vijfde plaats ...

95
95
Done deal: Club Brugge draait KRC Genk stevige loer

Het einde van het seizoen nadert met rasse schreden, en dus komt ook de zomermercato alsmaar ...

542
542
Hasi spreekt klare taal: 'Anderlecht dumpt winteraanwinst'

Na zijn invalbeurt in de verloren bekerfinale kan RSC Anderlecht straks alweer geen beroep doen ...

477
477
'Karetsas out: Fink hakt cruciale knoop door bij KRC Genk'

De vijfde landstitel lijkt momenteel ver weg, maar mathematisch kan het nog voor KRC Genk. Zondag ...

262
262
Hayen speelt open kaart: Club Brugge-duo in de lappenmand?

Na de fraaie Europese campagne sleepte Club Brugge met de beker nu ook een eerste prijs in de wacht. ...

424
424
Hasi vloekt: einde seizoen voor revelatie Anderlecht

Nadat het tevergeefs all-in ging voor de beker staat er de komende weken nog maar weinig op het spel ...

447
447
KAA Gent glundert: 'Fofana op weg naar monstermove'

Malick Fofana droeg in het verleden het shirt van KAA Gent, maar de buitenspeler maakt dit seizoen ...

166
166
Onrust bij Cercle: De Wulf stuit op opvallend obstakel

Morgen omstreeks 18u weten we of de Kanaries of de Vereniging nog één 'do or die' ...

97
97
“Bayat staat op hetzelfde niveau als Vincent Mannaert”

Sporting Charleroi lijkt goed op weg om de Europe Play-Offs te winnen. Europees voetbal is nog lang ...

62
62
John van den Brom woest: “Als oud vuil aan de kant!”

John van den Brom heeft in België een verleden als hoofdtrainer bij RSC Anderlecht en KRC Genk, ...

102
102
Lionel Messi achterna: Lamine Yamal verrast iedereen

Lamine Yamal is nog maar 17 jaar, maar de Spaanse buitenspeler is al één van de ...

54
54
Ulderink schenkt klare wijn over terugkeer Alderweireld

Net zoals Jan Vertonghen kampt ook Toby Alderweireld tegen het einde van zijn carrière met ...

108
108
Het is zover! Xabi Alonso kondigt groot transfernieuws aan

Het zat er al een tijdje aan te komen, maar Xabi Alonso heeft officieel afscheid genomen van Bayer ...

118
118

Meer sportnieuws