'Afscheidscadeau voor Barça: Rode Duivel aan spotprijsje'

door
'Afscheidscadeau voor Barça: Rode Duivel aan spotprijsje'

FC Barcelona kwam deze week met opmerkelijk nieuws, want ze kondigden aan dat sportief directeur Mateu Alemany op 30 juni de club zal verlaten. Hij laat zijn lopende contract ontbinden voor een nieuwe uitdaging, naar verluidt bij Aston Villa. Alemany zal echter wel nog de zomertransfers in Camp Nou doen en wil Barça onder meer een Rode Duivel als afscheidscadeautje bezorgen.


Het is al een hele tijd duidelijk dat ze in Barcelona straks Yannick Carrasco willen verwelkomen. De 29-jarige flankaanvaller staat bovenaan het verlanglijstje van trainer Xavi als nieuwe linksbuiten, omdat het er alsmaar meer op lijkt dat Ferran Torres en Ansu Fati in de zomer andere oorden gaan opzoeken. Het is daarom de bedoeling dat Carrasco volgend seizoen op links de concurrentie aangaat met de jonge Ez Abde, die terugkeert na een uitleenbeurt aan Osasuna, met Dembélé of Raphinha op rechts.

In januari wist Barça alvast een optie te bedingen om Carrasco in de zomer over te nemen van Atletico Madrid. Die zou naar verluidt tussen de 15 en 20 miljoen euro bedragen, maar dat bedrag vinden ze in Camp Nou nu te hoog. Ze willen daarom opnieuw aan tafel met Los Colchoneros en volgens AS maakt Alemany zich sterk dat hij de prijs kan laten zakken tot een schamele 10 miljoen euro.

BLOEDVORM
Het speelt alvast in het voordeel van Barça dat Carrasco straks aan zijn laatste contractjaar begint en dat hij tot dusver geen akkoord vond met Atletico om bij te tekenen. De laatste weken zit hij ook in bloedvorm, met woensdagavond nog een uitblinkersrol tegen Cadiz. Atletico won met 5-1 en Carrasco was goed voor een doelpunt en een assist.

LEES OOK: ‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

🚀

Zou 10 miljoen voor Carrasco een koopje zijn?

Meest recent

Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilt na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

62
62
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

95
95
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

93
93
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

119
119
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

111
111
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

34
34
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

51
51
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

41
41
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

133
133
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

92
92
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

26
26
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

189
189
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

230
230
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

57
57
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

129
129
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

408
408
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

63
63
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

330
330
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

239
239
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

93
93
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

37
37
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

95
95
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

219
219
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

110
110
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

94
94

Meer sportnieuws