Noa Lang maakt zich onmogelijk: "Walgelijk gedrag"

2145 stemmen
Noa Lang maakt zich onmogelijk:

In de openingsmatch van de Champions' Play-Offs heeft KRC Genk meteen de puntjes op de i kunnen zetten. De Limburgers winten hun titelambities nog eens onderstrepen door met 3-1 te winnen van Club Brugge. Bij Blauw-Zwart gaven een aantal smaakmakers dan ook niet thuis, Noa Lang maakte bijvoorbeeld geen goede beurt.


De Nederlandse aanvaller was de laatste weken nochtans in goede doen en had zijn beste vorm weer gevonden. Bovendien kreeg hij afgelopen week nog een extra vertrouwensboost met de geboorte van zijn eerste zoontje. Maar Lang slaagde er in de Cegeka Arena niet in om al dat positivisme om te zetten in een goede prestatie. De aanvaller was allesbehalve beslissend en faalde in zijn acties. Bovendien verspeelde hij te veel energie in randzaken zoals uitvoerig in discussie gaan met de wedstrijdleiding of de tegenstander.

Achteraf waren de reacties op zijn optreden dan ook erg scherp. "Ref Visser mag zichzelf feliciteren omdat hij de Lang-show goed geleid heeft. De Nederlander zat niet goed in de match en vergiftigde de wedstrijd met walgelijk gedrag, schwalbes en overdrijvingen in elk duel. De scheidsrechter is daar niet in getrapt", stelt La Dernière Heure. "Liet zich een paar keer vallen en de ref liet ook begaan. Speelde zichzelf zo uit de match, maakte niet veel meer klaar", aldus Het Nieuwsblad.

MUÑOZ GENIET
Lang liet zich bovendien veel te veel uit zijn tent liet lokken door zijn directe tegenstander Daniel Muñoz, die bij zijn doelpunt ook nog eens veel te veel ruimte kreeg van de Nederlander. En dat was niet naar de zin van coach Rik De Mil. "Ik zei Noa dat hij te veel met de ref en randzaken bezig was. Daar moet hij uit leren. Kijk, Noa kan goed voetballen en trekt bij momenten onze ploeg over de streep, maar in topmatchen moet je gefocust zijn op de opdrachten op het veld", aldus de trainer bij Sporza.

LEES OOK: 'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

De Mil moet Lang hiervoor op de vingers tikken ...

Meest recent

'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

34
34
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

147
147
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

220
220
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

161
161
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

153
153
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

39
39
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

60
60
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

226
226
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

52
52
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

224
224
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

89
89
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

393
393
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

375
375
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

167
167
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

213
213
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

404
404
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

51
51
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

203
203
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

119
119
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

431
431
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

429
429
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

672
672
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

811
811
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

303
303
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

479
479

Meer sportnieuws