Woede-uitbarsting bij Gent: "Zag hem nog nooit zo kwaad"

door
Woede-uitbarsting bij Gent:

AA Gent is als één van de grootste verliezers uit de slotspeeldag van de reguliere competitie gekomen. De Buffalo's hadden hun ticket voor de Champions' Play-Offs nochtans binnen handbereik. Maar door op eigen veld te verliezen van het al gedegradeerde KV Oostende, werd het alsnog weggegeven.


Het moet gezegd dat KVO, nu er niets meer op het spel stond, zijn beste wedstrijd in weken speelde. Toch was het vooral Gent dat het zelf weggaf. Zeker in de eerste helft bleven de Buffalo's ver onder het gewenste niveau. Nadat KVO in de tweede periode op voorsprong was gekomen, trok de thuisploeg de match wel weer naar zich toe en kwam ze ook op gelijke hoogte. Maar vervolgens werd opnieuw veel te makkelijk een doelpunt weggegeven en dat bleek uiteindelijk de doodsteek.

Achteraf ging coach Hein Vanhaezebrouck dan ook op zoek naar de oorzaken voor dit falen. Volgens hem zat het dit seizoen allemaal wat tegen voor de Buffalo's. "Wij hebben veel Europese matchen gespeeld – maar liefst 14 stuks. We kenden veel blessures én moesten 4 jongens laten vertrekken. De rest kampte met één probleem, wij hadden ze allemaal", klonk het bij Sporza. "Het zou een half mirakel geweest zijn mochten we in de top 4 geëindigd zijn. Zonder die moeilijke periode van Club waren we zelfs nooit in aanmerking gekomen."

MILICEVIC RAZEND
Wat niet wegneemt dat de teleurstelling bijzonder groot was na het mislopen van de Champions' Play-Offs. Zo stormde het in de kleedkamer en niet door toedoen van Vanhaezebrouck zelf. "Ik heb Danijel Milicevic nog nooit zo kwaad gezien", verwees de trainer naar zijn assistent. "Hij was furieus door wat hij zag. Veel dingen waar Mili al een jaar op werkt met de groep gebeurden toch niet. Ik heb hem zelfs moeten tegenhouden op een bepaald moment."

LEES OOK: Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

Het seizoen van Gent is tot voorlopig ...

Meest recent

Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

5
5
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

241
241
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

103
103
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

219
219
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

26
26
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

198
198
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

179
179
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

146
146
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

274
274
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

167
167
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

410
410
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

127
127
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

38
38
Onverwachte Duivel imponeert: "Hij deed het geweldig"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

233
233
JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

419
419
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

48
48
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

130
130
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

474
474
België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

281
281
'Lukaku-soap duurt voort: Anderlecht-comeback wordt reëel'

Terwijl de Rode Duivels hun Amerikaanse tournée verder afwerken, wordt het op het thuisfront ...

517
517
Ook VS gaan los op truitjes-drama: sterren halen fors uit

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

362
362
Eén Rode Duivel valt door de mand: Albert is keihard

De Rode Duivels hebben zaterdag met 2-5 gewonnen van de Verenigde Staten. Met die oefenzege tankten ...

257
257
KV Mechelen verrast met opvallende ambitie

De Champions' Play-Off telt dit seizoen enkele verrassingen. Met Antwerp en Genk grepen twee van de ...

198
198
Frankrijk boekt ook met B-ploeg simpele oefenzege

Zondag stonden er opnieuw enkele oefeninterlands op het programma. De voornaamste affiche was die ...

71
71

Meer sportnieuws