The Times: 'Kompany op vierkoppig lijstje bij grootmacht'

258 stemmen
The Times: 'Kompany op vierkoppig lijstje bij grootmacht'

Het ticket voor de Premier League is inmiddels al op zak en als de logica gerespecteerd wordt, pakt Vincent Kompany in de komende dagen ook de titel in de Championship met Burnley FC. In Engeland wordt dan ook volop gespeculeerd over zijn toekomst. Volgens het doorgaans betrouwbare The Times hoort de Belgische coach zelfs bij de vier overgebleven kandidaten om over te nemen bij Chelsea.


Burnley staat momenteel soeverein aan de leiding in de Championship: de promotie naar de Premier League is inmiddels al op zak en het lijkt slechts een kwestie van tijd alvorens de titel wordt binnen gehaald. Daarnaast plaatste Kompany zijn ploeg ook voor de kwartfinales van de FA Cup. Daarin toonde zijn ex-club Manchester City zich wel een maatje te groot. Maar vlak na de loting liet City-coach Pep Guardiola dan ook al verstaan dat Kompany voorbestemd is om op termijn in zijn voetsporen te treden.

Een terugkeer naar het Etihad Stadium lijkt evenwel niet op korte termijn aan de orde. Maar ondertussen wordt Kompany wel gelinkt aan andere topclubs. Volgens The Times, doorgaans een goed ingevoerde bron, is hij één van de topkandidaten bij Chelsea. De Blues zijn na een dramatisch seizoen op zoek naar een nieuwe trainer die de club in de komende jaren weer naar de nodige successen kan leiden. Er zouden momenteel nog vier grote kanshebbers voor de job zijn. Naast Kompany ook Julian Nagelsmann, Mauricio Pochettino en een niet nader genoemde trainer.

GESPREKKEN VOLGEN SNEL
Paul Winstanley en Laurence Stewart, beiden aan de slag als sportief directeur op Stamford Bridge, nemen momenteel het selectieproces voor hun rekening. Zij zullen in de komende weken allerlei gesprekken volgen en een rapport samenstellen, op basis daarvan zal één favoriete kandidaat een concreet voorstel krijgen. Overigens zou de naam van Kompany ook bij Tottenham Hotspur op de lijst staan. De ex-Rode Duivel liet zelf al meermaals verstaan dat hij niet over zijn toekomst wil speculeren tijdens het seizoen.

LEES OOK: 'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Kompany blijft gewoon bij Burnley ...

Meest recent

Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

2
2
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

28
28
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

143
143
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

81
81
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

42
42
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

40
40
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

301
301
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

104
104
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

670
670
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

92
92
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

44
44
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

85
85
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

71
71
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

175
175
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

335
335
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

297
297
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

514
514
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

909
909
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

144
144
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

893
893
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

215
215
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

676
676
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

237
237
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

67
67
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

197
197

Meer sportnieuws