Leider KRC Genk wil zondagmiddag absoluut de volle buit thuis houden na de slipper van een week geleden op het veld van Standard. Maar dat zal niet gemakkelijk worden tegen een Anderlecht dat blaakt van het vertrouwen na de Europese zege. Scheidsrechter Erik Lambrechts fluit de partij in de Cegeka Arena om 13u30 op gang.
In aanloop naar de aftrap was het uitkijken naar de basisteams aan beide zijden. Bij de thuisploeg ontbreekt aanvoerder Heynen wegens een schorsing, terwijl Cuesta in de lappenmand ligt. Ook Sor en Muñoz zijn dan toch niet fit geraakt. Achterin mag Sadick hierdoor starten en uiteindelijk is het Ouatara die op het middenveld de plek van Heynen inneemt. De kapiteinsband gaat dan weer naar McKenzie.
GEEN MURILLO
De Brusselaars wonnen afgelopen donderdag dan weer van AZ Alkmaar. Ten opzichte van die match voert coach Riemer enkele één wissel door. Zo ontbreekt Murillo, tegen AZ nog één van de grote uitblinkers, op het wedstrijdblad. Hierdoor worden de back-posities bekleed door N'Diaye en Sardella. Op het middenveld behoudt Refaelov ietwat verrassend zijn basisplek, terwijl Slimani opnieuw als diepste man start. Weinig rotaties dus bij RSCA met oog op de Europese terugmatch van volgende week.
Onze startende 𝗪𝗔𝗥𝗥𝗜𝗢𝗥𝗦 voor #gnkand. #mijnploeg pic.twitter.com/EeaCfA7cS7
— KRC Genk (@KRCGenkofficial) April 16, 2023
Dit zijn ze. 🟣⚪ #GNKAND pic.twitter.com/l5GRA0jYej
— RSC Anderlecht (@rscanderlecht) April 16, 2023
LEES OOK: Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs
Kobe K