Antwerp FC maakt zich op voor een spannend einde van het seizoen. De Great Old blijft in de Jupiler Pro League voor de titel meestrijden en hoopt in de Play-Offs over KRC Genk en Union SG te kunnen klimmen. Maar eerst wacht eind deze maand nog een belangrijke afspraak op de Heizel.
Op zondag 30 april wordt immers de bekerfinale tegen KV Mechelen afgewerkt. Dat was in 1992 ook al een keertje het geval. Toen trok Antwerp uiteindelijk aan het langste einde. Nadat de reguliere speeltijd en verlengingen op 2-2 waren geëindigd, kwam het tot een bloedstollende penaltyreeks. Daarin was een heldenrol voorzien voor Ratko Svilar, die RAFC de strafschoppen hielp te winnen met 9-8.
En nu kruisen beide traditieclubs dus opnieuw de degens met mekaar in de eindstrijd van de Croky Cup. Het belooft alvast een hete namiddag te worden op de Heizel. Donderdag geraakte immers bekend dat de wedstrijd volledig is uitverkocht. In minder dan twee weken vlogen de 40.000 toegewezen de deur uit, donderdag werden ook de laatste losse kaartjes in een sneltempo uitverkocht.
EVENEMENT OP BOSUIL
Gezien deze stormloop besloot Antwerp dan ook om actie te ondernemen. Zo zal de bekerfinale ook op groot scherm worden uitgezonden op de Bosuil. Het evenement is gratis voor de geïnteresseerde toeschouwers. Om 13u gaan de poorten van de Bosuil open, anderhalf uur later wordt de aftrap gegeven.
Alle tickets voor onze bekerfinale zijn de deur uit. Daarom voorzien we aan de Bosuil een groot scherm! 📺
— Royal Antwerp FC (@official_rafc) April 13, 2023
🗓️ Zondag 30/04
⏰ Vanaf 13u00
🎟️ Gratis inkom
📍 Aan de Bosuil
Meer info volgt! #EnLaatHetOnsHerhalen pic.twitter.com/eY7EBoRiJl
LEES OOK: Anderlecht krijgt waarschuwing bekerfinale: "Dan zijn ze gek"
Kobe K