'AA Gent krijgt slecht nieuws voor Europese clash'

door
'AA Gent krijgt slecht nieuws voor Europese clash'

De Belgische clubs beleven een boerenjaar in Europa, want donderdagavond mogen maar liefst drie teams uit ons land een kwartfinale afwerken. Daarbij ook AA Gent, dat wellicht de moeilijkste opdracht van allemaal voorgeschoteld krijgt. In de Conference League krijgen de Buffalo's immers het bezoek van West Ham United, dat de voorbije jaren een subtopper in de Premier League was.


Dit seizoen vergaat het de Hammers wel een pak minder en moeten ze knokken voor het behoud. In de Conference League hebben ze dit seizoen echter alle tien hun wedstrijden gewonnen, waaronder ook twee keer tegen Anderlecht. In het Lotto Park werd het 0-1, in Londen wonnen ze met 2-1. AA Gent zal dus op zijn best moeten zijn als het kans wil maken op de halve finale.

Volgens Het Laatste Nieuws krijgt Hein Vanhaezebrouck echter slecht nieuws, want het lijkt erop dat hij het zonder Jordan Torunarigha zal moeten stellen. De Duitse verdediger was een opvallende afwezige op de laatste training op woensdag en is hoogst onzeker. Er zal dus weer gepuzzeld moeten worden aan de defensie, waar Torunarigha doorgaans een sterkhouder is.

PIATKOWSKI
Een opsteker voor Gent is wel dat Kamil Piatkowski wel volledig mee kon trainen, waardoor de Pool klaar lijkt om de afwezigheid van Torunarigha links in de driemansverdediging op te vangen. Daarnaast zal Vanhaezebrouck wellicht ook opnieuw kunnen rekenen op Laurent Depoitre, waarmee hij nog een extra troef in de aanval krijgt.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'AA Gent shopt bij Club, dat zelf ook nog toeslaat'

Zal AA Gent stunten tegen West Ham?

Meest recent

Nieuw dilemma voor Garcia: "Hij was zó goed"

De Rode Duivels hebben de trip naar Liechtenstein uiteindelijk zonder al te veel problemen volbracht ...

17
17
TRANSFERUURTJE: 'AA Gent shopt bij Club, dat zelf ook nog toeslaat'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

114
114
Tranen bij Theate: emotionele boodschap bij Duivels

De Rode Duivels hebben overtuigend gewonnen van Liechtenstein. Na een aarzelende eerste helft kwam ...

46
46
“Ik mis je” – Emoties laaien hoog op bij Marc Degryse

Marc Degryse werd ook na zijn carrière één van de absolute boegbeelden in het ...

196
196
Kritiek na 0-6: deze Duivel valt compleet door de mand

De Rode Duivels hadden zoals verwacht niet veel moeite met Liechtenstein. Het werd 0-6 en vooral de ...

136
136
Duitsland in rep en roer: Nagelsmann verwoest eigen spelers

Duitsland kreeg een ferme tik te verwerken in de WK-kwalificatiepoule. Julian Nagelsmann zag zijn ...

76
76
De Cuyper eerlijk na glansrol: “Dat gaat niet gebeuren”

Maxim De Cuyper maakte deze zomer de overstap van Club Brugge naar Brighton en ook bij de Rode ...

148
148
'Monstertransfer loert: Antwerp staat op ontploffen'

Royal Antwerp FC is nog druk in de weer op het slot van de zomertransferperiode. Ook al zijn de ...

606
606
Coucke smult, terwijl Anderlecht kraakt aan de top

De bestuurscrisis bij Anderlecht krijgt vandaag vermoedelijk een 'apotheose'. Wouter Vandenhaute ...

341
341
'KV Mechelen heeft beet en shopt in eigen land'

KV Mechelen zag Rob Schoofs naar Union SG vertrekken, maar Malinwa staat nog op het punt om toe te ...

237
237
'Hasi wilde bizarre Anderlecht-transfer forceren'

RSC Anderlecht had deze zomer zijn zinnen gezet op een snelle aanvaller. Dat werd Adriano ...

380
380
'Na Skoras nog een dure miskoop weg bij Club Brugge'

Club Brugge deed de afgelopen jaren heel wat goede transfers, maar er zaten ook de nodige miscasts ...

484
484
Degryse kan zijn ogen niet geloven bij de Rode Duivels

België won makkelijk met 0-6 van Liechtenstein. De Rode Duivels kunnen tegen een van de zwakste ...

182
182
'Beerschot pakt uit met waanzinnige stunttransfer'

Beerschot valt weldra in Japanse handen. Dat zorgt er ook voor dat de Japanse markt helemaal open is ...

445
445
Rode Duivel valt zwaar door de mand: Garcia velt oordeel

Bij de Rode Duivels wisten een aantal jongens zich te tonen tegen Liechtenstein, anderen deden het ...

379
379
Anderlecht in paniek: zoektocht naar spits levert 5 namen op

RSC Anderlecht moet een spits halen, anders heeft Besnik Hasi een groot probleem. Het zal toch ...

1064
1064
'Club Brugge verrast vriend en vijand met transferbom'

Club Brugge leek klaar met zijn huiswerk op de transfermarkt, maar Blauw-Zwart gaat dan toch nog wat ...

922
922
Anderlecht schaamt zich diep: Hatenboer-farce escaleert

Hij moest het gezicht van een nieuw tijdperk worden. Vandaag zit Cédric Hatenboer bij de ...

890
890
Messi heeft héél verrassend nieuws te melden

Argentinië won gisteren met 3-0 van Venezuela. Lionel Messi scoorde twee keer in wat wellicht ...

216
216
‘Coucke kookt van woede: clash met Vandenhaute’

Bij RSC Anderlecht bakten ze er heel weinig sinds Marc Coucke de club overnam. De afgelopen vijf ...

1234
1234
Wat vindt De Bruyne écht van Garcia? Eerste oordeel

Kevin De Bruyne speelde een sobere partij tegen Liechtenstein. De middenvelder van Napoli scoorde ...

237
237
Garcia lyrisch: twee Duivels maken gigantische indruk

De Rode Duivels wonnen met 0-6 van Liechtenstein. Het was een oefenpotje tegen een tegenstander die ...

299
299
Explosieve dag bij Anderlecht: valt bestuur straks uit elkaar?

RSC Anderlecht gaat grote veranderingen doorvoeren. De Raad van Bestuur komt vandaag samen en de ...

316
316
Tielemans bejubelt mede-Duivel: "Hij was héél goed"

Youri Tielemans werd begin deze week aangeduid als de nieuwe vaste aanvoerder van de Rode Duivels. ...

289
289
Fofana doet straffe onthulling na Duivelse glansprestatie

De Rode Duivels zijn een potentiële smaakmaker rijker. Malick Fofana startte donderdag in ...

269
269

Meer sportnieuws