Verschillende blessures houden Jaime Ruiz nu al maanden van de voetbalvelden. De aanvaller van KV Mechelen kwam de voorbije periode amper aan voetballen toe. Toch geeft hij de moed nog niet op. "Het is nog niet gedaan met Jaime Ruiz", klinkt het.
Twee jaar geleden ontpopte de aanvaller zich tot de goaltjesdief van België. Veel blessureleed gooide echter roet in het eten voor Ruiz. De spits sukkelt van de ene kwetsuur in de andere. "Er waren momenten dat ik aan stoppen dacht, maar ik weiger de strijd op te geven", zegt de voorhoedespeler. "Voetbal is mijn leven, ik kan niks anders. Ik heb geen diploma’s en geen ander droomberoep."
Een tijdje terug leek Ruiz voor zijn definitieve rentree te staan, maar hij kreeg opnieuw af te rekenen met enkele kwaaltjes. "Soms word ik wanhopig, ja. Ik voel me niet gelukkig, want ik kan niet tonen waar ik goed in ben. Als mijn ploegmaats naar de match vertrekken, blijf ik alleen achter. Dat doet pijn", aldus een wanhopige Ruiz.