'Club Brugge opent gesprekken over lucratieve transfer'

792 stemmen
'Club Brugge opent gesprekken over lucratieve transfer'

Bij Club Brugge wisten ze de voorbije jaren al tientallen miljoenen op te halen op de transfermarkt. Vorige zomer wisten ze nog het Belgische transferrecord te breken door 32 miljoen euro te vangen voor Charles De Ketelaere en ook na dit seizoen lijken er weer enkele spelers voor veel geld te zullen vertrekken. Vooral Noa Lang en Tajon Buchanan worden de laatste weken aan een transfer gelinkt, maar niet alleen voor hen is er interesse.


Vooral voor Nieuwjaar wist ook Ferran Jutgla zich in de kijker te spelen. De Spanjaard scoorde vlot in zijn eerste maanden bij Club en blonk vooral uit in de Champions League. Daarna viel de motor wat stil, maar de spits zit nog steeds aan elf goals en acht assists in 38 wedstrijden. Daarmee wist hij de aandacht te trekken van Lazio, waar zijn naam al enkele maanden valt.

De Romeinen zijn bezig aan een sterk seizoen en staan na 28 speeldagen knap tweede in de Serie A, zij het op ruime afstand van leider Napoli. Op offensief vlak zijn ze echter zeer afhankelijk van Ciro Immobile, voor wie er niet meteen een waardig alternatief voorhanden is. Dat moet volgend seizoen anders en daardoor is Jutgla op het verlanglijstje verschenen.

15 MILJOEN
Volgens LaLazioSiamoNoi vertoefde technisch directeur Igli Tare vorige week zelfs al in België om de onderhandelingen met Club op te starten. Blauw-Zwart zou een prijskaartje van 15 miljoen euro gekleefd hebben op het hoofd van Jutgla, die ze vorige zomer voor 5 miljoen euro overnamen van FC Barcelona. Een andere troef voor de Romeinen kan zijn dat Jutgla hetzelfde management heeft als huidig Lazio-speler Luis Alberto, waardoor zij al uitstekende banden hebben met de Italianen.

LEES OOK: Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Zou dat een mooi bedrag zijn voor Jutgla?

Meest recent

'Code rood bij Duivels: Garcia schudt elftal door mekaar'

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

0
0
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank?

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

115
115
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

105
105
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

89
89
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

104
104
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

134
134
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

87
87
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

230
230
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

300
300
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

496
496
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

399
399
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

486
486
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

264
264
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

75
75
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

542
542
Mechele briest: "Dit liep er mis bij de Rode Duivels"

Brandon Mechele kreeg tegen Egypte het vertrouwen van Rudi Garcia. De centrale verdediger van Club ...

350
350
Één Rode Duivel volledig afgeserveerd op WK?

De Rode Duivels speelden 1-1 gelijk tegen Egypte. Als vervanger van Romelu Lukaku koos bondscoach ...

359
359
Ngoy slaat op tafel na Egypte: “Tuurlijk ontgoocheling”

België kwam niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste wedstrijd op het WK ...

167
167
Emoties bij Kaapverdië: 40-jarige WK-held gaat viraal

De eerste grote stunt van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is een feit. ...

60
60
Burgess verlaat Union voor KAA Gent: grote ambities

Christian Burgess was de afgelopen jaren de steunpilaar van Union SG, maar de ervaren verdediger was ...

295
295
'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Club Brugge nam inmiddels afscheid van Simon Mignolet, Dani van den Heuvel en Aleksandar Stankovic. ...

356
356
L'Equipe buist twee Duivels: kop van Jut krijgt pijnlijke 3

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt tijdens hun WK-opener tegen Egypte (1-1). Ook ...

480
480
Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

258
258
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

1798
1798
'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Club Brugge zag de voorbije weken al enkele belangrijke krachten vertrekken en zal er ongetwijfeld ...

661
661

Meer sportnieuws