Ronaldo heeft spraakmakend doel onder Martinez

door
Ronaldo heeft spraakmakend doel onder Martinez

De Rode Duivels zijn begonnen aan een nieuw verhaal onder het bewind van bondscoach Domenico Tedesco. Maar dat geldt ook voor diens voorganger Roberto Martinez. Na zijn passage in België vond de Spanjaard immers een nieuwe uitdaging als selectieheer van Portugal.


Enkele weken na zijn afscheid bij de de Duivels werd hij namelijk aangekondigd als opvolger van Fernando Santos bij de Portugese bond. Martinez zal de Portugezen dus naar glorie moeten leiden op het EK van 2024. En daarvoor blijft hij beroep doen op de diensten van Cristiano Ronaldo. Martinez durfde het toch niet aan om de veteraan van Al-Nassr thuis te laten.

En ook CR7 denkt zelf nog niet aan afzwaaien bij de nationale ploeg. Hoewel hij inmiddels alweer 38 jaar is en Portugal heel wat veelbelovende jonge spelers heeft rondlopen, wil Ronaldo nog een hele poos doorgaan. "Ik wil nog heel vaak opgeroepen worden. Ik heb nog veel te geven aan de nationale ploeg", vertelde hij woensdag op zijn persbabbel.

RECORD-INTERNATIONAL
De meervoudig Ballon d'Or-winnaar blijft dan ook bijzonder ambitieus. Zo wil hij nog heel wat records op zijn naam zetten. "Records zijn mijn motivatie. Ik wil de speler worden met de meeste caps in de geschiedenis. Dat zou mij trots maken", aldus Ronaldo. Dat spraakmakende record zou hij deze week al kunnen breken indien hij minuten maakt in de EK-kwalificatieduels tegen Liechtenstein of Luxemburg.

LEES OOK: Red Flames eervol uit EK na waanzinnige slotfase

Trending:

‘Club Brugge keihard afgewezen door toptarget’
‘Club Brugge keihard afgewezen door toptarget’

Begrijpt u dat Ronaldo werd opgeroepen?

Meest recent

‘Bakayoko verbaast iedereen met straffe transfereis’

Johan Bakayoko kon een jaar geleden nog voor een astronomisch bedrag naar Saudi-Arabië, maar na ...

16
16
Fans vellen duidelijk oordeel over nieuw shirt Club Brugge

Club Brugge heeft op de officiële kanalen uitgepakt met nieuwe thuisshirts. Blauw-Zwart koos ...

66
66
'Brown hakt transferknoop door: verrassing van formaat'

De transfersage van Archie Brown begon vreemde vormen aan te nemen. De linksback had nog twee opties ...

89
89
Club Brugge lanceert nieuwe shirt: "Voor het eerst ooit"

Club Brugge is al enkele weken aan de bak in de voorbereiding, maar de fans waren in blijde ...

264
264
'Bliksemvertrek Wout Weghorst bij Ajax'

Ajax staat voor een heel belangrijk seizoen. Na drie seizoenen zonder prijs wordt het dringend tijd ...

75
75
Kat Kerkhofs dropt plots bommetje over Dries Mertens

Dries Mertens leek enkele weken geleden zijn afscheid te hebben aangekondigd. Maar is dat ook zo? ...

238
238
'Club op zucht van topaanwinst: zomerrecord in JPL verpulverd'

De zomerstage van Club Brugge zit erop, komende week start de laatste rechte lijn richting de ...

522
522
Spraakmakende opvolger Hasi bij Anderlecht nu al bekend?

RSC Anderlecht besloot ondanks een matig seizoenseinde om toch door te gaan met Besnik Hasi als ...

383
383
Johan Bakayoko weg: 'Bijzonder bedrag voor PSV'

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, is Johan Bakayoko uit beeld verdwenen bij de Rode ...

62
62
Overmars smijt transferplannen Antwerp op tafel

Antwerp FC vertoefde de voorbije dagen op Oostenrijkse bodem voor een oefenkamp. Ook directeur ...

268
268
'Transferclimax bij AA Gent: twéé privéjets staan klaar'

KAA Gent wil zich in de komende weken nog verder versterken. Maar eerst staan de Buffalo's op punt ...

315
315
'Jashari-saga escaleert in oorlog: PL-club moeit zich plots'

Bij Club Brugge zit de zomerstage in Londen erop, zaterdag houdt Blauw-Zwart wel nog een ...

1847
1847
“Topclub is het doel”: Vandenbroeck brandt van ambitie

Zulte Waregem was enkele jaren op rij op de dool. Essevee haalde vorig seizoen Sven Vandenbroeck ...

202
202
Lawal of Van Crombrugge? Fink velt oordeel

KRC Genk won vanavond een oefenpot tegen Hannover '96. Het werd 2-4 voor de Limburgers. Tobias Lawal ...

246
246
Red Flames eervol uit EK na waanzinnige slotfase

Op het EK in Zwitserland speelden de Red Flames hun laatste match. De Belgische dames maakten er een ...

235
235
'D-day bij Club Brugge: nieuwe twist in Jashari-soap'

Ruim een week voor de Supercup wordt Club Brugge geteisterd door transferperikelen. Hoewel het ...

1160
1160
'Transfersoap Brown kent gigantisch straffe plottwist'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga voorlopig nog altijd slechts één nieuwkomer in huis. ...

252
252
'Club Brugge ziet topaanwinst nog door vingers glippen'

Club Brugge haalde tot dusver al twee nieuwkomers in huis, maar daarmee is het huiswerk nog niet af ...

586
586
Overmars speelt open kaart: vertrekken of blijven?

Royal Antwerp FC lijkt in een neerwaartse spiraal te zitten. Na dubbel is het verval veel te groot. ...

519
519
Vrancken heeft 'transfernieuwtje' voor STVV-fans

STVV kent tot op heden een zeer goede voorbereiding. Trainer Wouter Vrancken mag zeer tevreden zijn ...

373
373
Keert Trebel verrassend terug naar JPL?

Er zijn nog heel wat spelers op zoek naar een nieuwe club. Adrien Trebel en Sebastien Bruzzese zijn ...

407
407
Westerlo krijgt bod binnen vanuit Major League Soccer

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent Griffin Yow. Voorlopig was er weinig concreet te ...

225
225
Anderlecht haalt oude succesformule vanonder het stof

RSC Anderlecht haalde met Enric Llansana een nieuwe middenvelder. Hij komt over van Go Ahead Eagles. ...

821
821
‘Janssen drijft Antwerp tot waanzin: chaos bij bestuur’

Het kluwen rond Vincent Janssen zit muurvast. Terwijl Antwerp rekent op zijn vertrek om ruimte ...

1085
1085
Reis eist wéér hoofdrol op in oefenpot Club Brugge

Club Brugge speelde om 18u tegen het Poolse Rakow, dat morgen ook RSC Anderlecht partij geeft. ...

379
379

Meer sportnieuws