'AA Gent neemt abrupt afscheid van steunpilaar'

door
'AA Gent neemt abrupt afscheid van steunpilaar'

AA Gent wipte afgelopen weekend eindelijk over Club Brugge naar een plekje in de top vier. In de resterende vier wedstrijden hopen de Buffalo's nu hun eerste deelname aan de Champions Play-Offs sinds 2019 veilig te stellen. Al moeten ze die eindsprint mogelijk wel zonder een cruciale pion tot een goed einde zien te brengen.


Vorige week al berichtte Het Nieuwsblad dat er vanuit China, waar de transfermarkt vandaag open is, nadrukkelijk aan de mouw wordt getrokken van Michael Ngadeu. Nu blijkt Beijing Guoan een versnelling hoger te schakelen in de jacht op de 32-jarige Kameroener, wiens contract in de Ghelamco Arena komende zomer afloopt.

Recent gaf Ngadeu nog aan dat het financiële plaatje op dit moment in zijn carrière een belangrijke rol speelt, bovendien is het niet zeker of hij straks nog een toekomst heeft in Gent. Daarom zou de defensieleider aandringen om hem zijn transfer te gunnen. Op financieel vlak zou de bekerwinnaar zelf alvast een aardige slag slaan.

SALAH-SCENARIO
Vanuit sportief perspectief wil Hein Vanhaezebrouck zijn steunpilaar achterin, waar de spoeling sowieso bijzonder is, echter niet kwijt. Vlak voor het sluiten van de wintermercato verloren de Buffalo's reeds Ibrahim Salah, wat hen uiteindelijk niet zuur opbrak. Een abrupt afscheid van Ngadeu zou wel eens zwaarder kunnen vallen.

POLL: Denkt u dat Ngadeu nog vertrekt?

Meest recent

Vormer zet verrassende eerste stap in trainerscarrière

Vorige zomer zette Ruud Vormer op 36-jarige leeftijd een punt achter een rijkgevulde ...

75
75
TRANSFERUURTJE: 'Club houdt smaakmaker, 2 nieuwe targets Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

66
66
Beerschot schiet in actie: ‘Gesprekken met opvolger Kuyt’

Dirk Kuyt zal hoogstwaarschijnlijk aan het einde van het seizoen afscheid nemen van Beerschot. De ...

66
66
Kompany heeft duidelijke boodschap voor Belgische coaches

Vincent Kompany boekte een eerste succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester werd ...

38
38
KAA Gent slaat toe: contract tot 2027

KAA Gent heeft niet getwijfeld bij de contractsituatie van Abdoul Ayinde. Het 19-jarige talent is ...

40
40
‘Slapende reus in België: “Zelfde potentieel als Liverpool”

Club Brugge is al een tijdje de alleenheerser in België, maar Union SG en KRC Genk kloppen op ...

133
133
‘Bestemming KDB: Michèle Lacroix gespot op huizenjacht’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? De afgelopen weken werden verschillende opties naar voren ...

202
202
Knaltransfer? Mokio geeft interesse grootmacht toe

Jorthy Mokio kon in het verleden al naar FC Barcelona en na zijn topseizoen bij Ajax is de interesse ...

59
59
'Bizar: club verneemt deal met AA Gent via sociale media'

Bij AA Gent maken ze zich op voor het nieuwe seizoen. Voor de A-ploeg wordt het nog afwachten of ze ...

166
166
'Kogel door de kerk: datum intrede Alonso bij Real bekend'

Bij Real Madrid rommelde het de voorbije weken. De uitschakeling in de kwartfinales van de Champions ...

65
65
Goudhaantje stuurt aan op vertrek bij Westerlo

Westerlo maakt nog een waterkansje op een Europees ticket, maar dan moet het vrijdagavond wel winnen ...

81
81
Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

Zien we Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen terug in een dugout? Na zijn vertrek bij AA Gent nam de ...

94
94
De Mil komt met onheilspellende boodschap voor Charleroi

Charleroi is goed op weg om de Europe Play-Off naar zich toe te trekken. Op drie speeldagen voor het ...

66
66
Coucke poseert in Parijs, fan reageert met scherpe oproep

Marc Coucke heeft een weekend met twee gezichten achter de rug. Zondag zag de grote baas van ...

498
498
'Napoli of MLS? Dit is de prioriteit van De Bruyne'

De toekomst van Kevin De Bruyne blijft voor heel wat beroering zorgen. Zolang de Rode Duivel nergens ...

102
102
'Atletico wil verbazen: pikante transfer bij Barça'

FC Barcelona kreeg deze week een mokerslag met de uitschakeling door Inter in de halve finale van de ...

97
97
Transferplan onthuld: deze verdediger moet RSCA redden

Anderlecht staat voor een defensieve heropbouw nu Jan Vertonghen stopt en Adryelson vertrekt. ...

279
279
Keert ex-Rode Duivel terug naar Jupiler Pro League?

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden. Achter de schermen ...

132
132
Standard verrast: dit ‘vergeten’ talent blijft tot 2028

Bij Standard blijft er heel wat onzekerheid heersen naar volgend seizoen toe. Het blijft wachten op ...

104
104
Kuyt doet boekje open: schrijnende situatie Beerschot

Zaterdag krijgt Beerschot het bezoek van Cercle Brugge. Met die wedstrijd zet het een punt achter ...

263
263

Meer sportnieuws