Kompany genoemd bij Premier League-topclub

door
Kompany genoemd bij Premier League-topclub

Na zijn vertrek bij RSC Anderlecht, besloot Vincent Kompany afgelopen zomer om een nieuw avontuur aan te gaan bij Burnley FC. Een goede keuze, want bij de Clarets doet hij het momenteel uitstekend. In Engeland wordt hem dan ook een grootse toekomst als trainer voorspeld.


Burnley staat momenteel soeverein aan de leiding in de Championship en lijkt al freewheelend op promotie naar de Premier League af te stevenen. Daarnaast plaatste Kompany zijn ploeg ook voor de kwartfinales van de FA Cup. En daarin wacht voor hem een droomaffiche tegen ex-club Manchester City. Vlak na de loting liet City-coach Pep Guardiola dan ook al verstaan dat Kompany voorbestemd is om op termijn in zijn voetsporen te treden.

De ex-Rode Duivel liet echter al verstaan dat hij zich nog niet klaar voelt voor zo’n grote stap en momenteel nog een coach van ‘Championship-niveau’ is. Desondanks blijft het speculeren in Engeland voort gaan. Bij TalkSport noemt commentator/analist Ally McCoist hem nu immers als de ideale trainer voor Tottenham. De Spurs zijn bezig aan een erg wisselvallig seizoen en nemen in de zomer allicht afscheid van Antonio Conte, die zich de laatste weken bijzonder kritisch opstelde voor de club.

GOEDE TIMING
McCoist, zelf een oud-international van Schotland, raakte alvast onder de indruk met wat Kompany bij Burnley presteerde en raadt hem aan om de kans bij Tottenham te grijpen als die zich voordoet. Volgens hem is na het seizoen een goed moment om het avontuur aan te gaan. "Kompany heeft de manier waarop Burnley speelt compleet getransformeerd. Ze zijn geweldig om te bekijken. Ik weet dat Burnley-fans het niet graag horen, maar voor Kompany zou het ook een perfecte timing zijn om de stap te zetten", aldus McCoist.

LEES OOK: Bayern-sterren onthullen: dít zei Kompany in kleedkamer na rothelft

Denkt u dat Kompany klaar is voor een club als Tottenham?

Meest recent

Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

94
94
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

96
96
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

51
51
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

271
271
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

392
392
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

312
312
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

183
183
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

152
152
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

89
89
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

557
557
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

333
333
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

337
337
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

391
391
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

219
219
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

175
175
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

351
351
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

810
810
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

277
277
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

219
219
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

121
121
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

182
182
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

85
85
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

299
299
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

41
41
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

1066
1066

Meer sportnieuws