Kompany genoemd bij Premier League-topclub

door
Kompany genoemd bij Premier League-topclub

Na zijn vertrek bij RSC Anderlecht, besloot Vincent Kompany afgelopen zomer om een nieuw avontuur aan te gaan bij Burnley FC. Een goede keuze, want bij de Clarets doet hij het momenteel uitstekend. In Engeland wordt hem dan ook een grootse toekomst als trainer voorspeld.


Burnley staat momenteel soeverein aan de leiding in de Championship en lijkt al freewheelend op promotie naar de Premier League af te stevenen. Daarnaast plaatste Kompany zijn ploeg ook voor de kwartfinales van de FA Cup. En daarin wacht voor hem een droomaffiche tegen ex-club Manchester City. Vlak na de loting liet City-coach Pep Guardiola dan ook al verstaan dat Kompany voorbestemd is om op termijn in zijn voetsporen te treden.

De ex-Rode Duivel liet echter al verstaan dat hij zich nog niet klaar voelt voor zo’n grote stap en momenteel nog een coach van ‘Championship-niveau’ is. Desondanks blijft het speculeren in Engeland voort gaan. Bij TalkSport noemt commentator/analist Ally McCoist hem nu immers als de ideale trainer voor Tottenham. De Spurs zijn bezig aan een erg wisselvallig seizoen en nemen in de zomer allicht afscheid van Antonio Conte, die zich de laatste weken bijzonder kritisch opstelde voor de club.

GOEDE TIMING
McCoist, zelf een oud-international van Schotland, raakte alvast onder de indruk met wat Kompany bij Burnley presteerde en raadt hem aan om de kans bij Tottenham te grijpen als die zich voordoet. Volgens hem is na het seizoen een goed moment om het avontuur aan te gaan. "Kompany heeft de manier waarop Burnley speelt compleet getransformeerd. Ze zijn geweldig om te bekijken. Ik weet dat Burnley-fans het niet graag horen, maar voor Kompany zou het ook een perfecte timing zijn om de stap te zetten", aldus McCoist.

POLL: Denkt u dat Kompany klaar is voor een club als Tottenham?

Meest recent

'Transferschok: Anderlecht zet zinnen op sterkhouder Standard'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op dé match van het jaar, de bekerfinale van ...

0
0
'Real laat vaste waarde gaan, opvallende oplossing Modric'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

26
26
"Enige manier om te winnen" - Deschacht geeft RSCA opvallend advies

Zondagavond is het zover, dan wordt de finale van de Croky Cup betwist in het Koning ...

117
117
Spectaculaire transfer? 'Grootmacht richt pijlen op Openda'

Loïs Openda heeft een vrij wisselvallig seizoen achter de rug bij RB Leipzig, zeker wat zijn ...

32
32
'Onbeholpen Anderlecht-flop mag zijn koffers al pakken'

Adryelson leek een defensieve versterking voor Anderlecht, maar stelde teleur. Ondanks zijn fysieke ...

210
210
Pocognoli doet verrassende uitspraak na ruime zege Club

Union SG heeft zijn lot in de titelstrijd nog steeds in eigen handen. De vier resterende wedstrijden ...

330
330
'IJskoude douche: Tolu moet droomtransfer op buik schrijven'

Of KRC Genk zich nu tot kampioen kroont of niet, Tolu Arokodare kan terugblikken op een uitstekend ...

219
219
'Eén club gaat all-in: Thomas Müller overweegt drastische optie'

Behoudens onwaarschijnlijke wending kroont Bayern München zich zaterdag tot Duits kampioen. Zo ...

53
53
Zulte Waregem heeft tweede 'zomeraanwinst' al te pakken

Twee jaar na de degradatie keert Zulte Waregem straks terug in de hoogste afdeling. Daarin wil ...

108
108
Crisisoverleg bij KRC Genk: Fink geeft woordje uitleg

Na de magere één op 12 tegen Antwerp is het plots alle hens aan dek bij KRC Genk, dat ...

305
305
Exit bij Antwerp? Potentiële vertrekker spreekt klare taal

Een niet eens veredeld B-elftal van Anderlecht nam donderdag afstand van Antwerp in de strijd om de ...

205
205
Stevige mokerslag Club Brugge voor bekerfinale?

Even dreigde een gebrek aan efficiëntie opnieuw zuur op te breken, maar uiteindelijk nam Club ...

731
731
'Plotse comeback oude bekende naar Anderlecht?'

En of RSC Anderlecht haar zinnen op de beker heeft gezet. In aanloop naar de finale tegen Club ...

692
692
Croky Cup: op deze tv-zenders kan je de finale bekijken

Zondagavond staat de eerste hoofdprijs in het Belgische voetbalseizoen op het spel. Terwijl de ...

605
605
Vrancken houdt grote kuis: STVV dumpt trio woelwaters

In de Relegation Play-Offs deed STVV vorige week een bijzonder slechte zaak door te verliezen van ...

399
399
Bekerdilemma's bij Club Brugge: Hayen hakt knopen door

Met een klinkende zege tegen AA Gent tankte Club Brugge vertrouwen voor de bekerfinale van zondag ...

234
234
Anderlecht incasseert alweer opdoffer uit ziekenboeg

RSC Anderlecht beleefde donderdag het ideale scenario op de Bosuil, waar het met een niet eens ...

332
332
"Contract voor het leven bij Club Brugge? ik teken meteen"

Brandon Mechele is een jeugdproduct van Club Brugge en de 32-jarige verdediger zit nog steeds in het ...

731
731
KRC Genk-voorzitter roept duidelijke boodschap naar refs

KRC Genk staat op een derde plek in de Champions Play-Offs, maar de Limburgers hebben alles nog in ...

268
268
Vermaelen in de problemen: Sonck moet ingrijpen

Wesley Sonck en Thomas Vermaelen kenden een rijkgevulde carrière en waren uiteraard ook lange ...

202
202

Meer sportnieuws