Perez: "Hij is wat mij betreft de beste spits in Nederland"

door
Perez:

Feyenoord staat aan de leiding in Nederland en de Rotterdammers ruiken de landstitel. Afgelopen zomer wist Feyenoord een aantal steengoede transfers af te ronden. Eén daarvan was die van aanvaller Santiago Gimenez. De 21-jarige Mexicaan schittert in de Eredivisie.


Gimenez wist in alle competities samen voorlopig 13 keer te scoren 3 assists uit te delen in 32 wedstrijden. Dat zijn goede cijfers, maar geen uitzonderlijke. De zeer gewaardeerde analist Kenneth Perez is lyrisch omtrent de aanvaller. Hij legde ook uit waarom.

SEVILLA

"Hij is echt zeer goed en belangrijk, die jongen. Hoe hij in de zestien met zijn lichaam de verdediging elke keer bezighoudt. De verdedigers zijn bang om tegen hem een penalty te veroorzaken. Het is echt een kwaliteit. Niet iedereen gebruikt zijn lichaam even goed. Hij is niet super lang of breed, maar hij is bonkig en heeft een laag zwaartepunt. Hij gebruikt de verdediger als draaischijf. Daar moet je ook een bepaalde voetbalslimheid voor hebben. Wat mij betreft is Gimenez misschien wel de beste spits op de Nederlandse velden", aldus Perez bij ESPN.

Feyenoord betaalde afgelopen zomer amper 4 miljoen euro aan Cruz Azul en dat is een bewijs dat je zeker geen enorme bedragen moet betalen voor een goede spits. Volgens Transfermarkt is zijn marktwaarde ondertussen al gestegen naar 6 miljoen euro. De goede prestaties van de aanvaller lokken ondertussen ook steeds meer de aandacht van andere ploegen. Spaanse media weten dat Sevilla de aanvaller ondertussen al op het oog heeft. De kassa zou zo al zeer snel kunnen rinkelen in Rotterdam.

LEES OOK: Dender verbaast met stunttransfer: grote naam binnen

Is hij de beste spits in Nederland?

Meest recent

'Miljoenenbom bij Anderlecht: transferwaanzin voor topspits'

Anderlecht voelt een miljoenenbom tikken onder zijn winterplan: een 17-jarige linksbuiten uit Polen ...

192
192
Union SG aan zet: breekt het eindelijk de vloek?

Union SG speelde een goede partij tegen Atlético Madrid, maar de Spanjaarden waren veel ...

7
7
Wils zijn vel nog niet 'gered': "Dat moéten we halen"

Héél Antwerp haalde opgelucht adem na de 3-1-zege tegen La Louvière. Stef Wils ...

35
35
Guardiola maakt mijlpaal compleet: Belg krijgt lof

Pep Guardiola staat tegen Liverpool voor de 1.000ste keer als coach naast de zijlijn. Waanzinnig ...

47
47
‘Clement in paniek: schokkend signaal uit Ajax’

Ajax zwalpt opnieuw en laat de naam van Philippe Clement vallen — maar zónder echte ...

80
80
AA Gent slaat bal mis en laat twee kansen zélf onbenut

AA Gent haalt voorlopig hetzelfde niveau als vorig seizoen. Soms goed, maar ook soms echt matig. De ...

56
56
Hasi breekt zich het hoofd: drie wissels op komst?

RSC Anderlecht staat voor een zeer belangrijk duel tegen Club Brugge. Besnik Hasi heeft weinig ...

103
103
Genk vindt juiste recept: twee geniale ingevingen van Fink

KRC Genk won met 3-4 op het veld van Sporting Braga. Van een smeulend crisissfeertje is niets meer ...

109
109
STVV geniet van 'De Magiër': weldra een toptransfer?

STVV is dé revelatie van dit seizoen in de Jupiler Pro League. Ze spelen goed voetbal en ...

48
48
Zetterberg en Borkelmans eens over één ding: "Als dat gebeurt..."

RSC Anderlecht – Club Brugge blijft ook anno 2025 de grootste match in België. Paars-Wit ...

273
273
Belgisch talent weg bij PSV? "Dan bekijken we de opties"

Met Johan Bakayoko liet PSV afgelopen zomer zijn Belgische goudhaantje vertrekken, maar er staan nog ...

40
40
Trainerswissel bij Antwerp? Janssen spreekt klare taal

De Bosuil slaakte zaterdagavond een collectieve zucht van opluchting, want eindelijk slaagde Antwerp ...

128
128
Scorende Saelemaekers baalt, pijnlijke avond Pocognoli

Het is zaterdag geen fijne avond geworden voor de Belgen die aan de slag waren in de grote ...

59
59
Rode kaart helpt Antwerp eindelijk aan broodnodige zege

Antwerp is er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. Voor de eerste keer sinds ...

69
69
Gooit Mika Godts zijn eigen ruiten in bij Rode Duivels?

De voorbije dagen werden de selecties bekend gemaakt van de Rode Duivels en Jonge Duivels. ...

186
186
Kortrijk loopt in op Beveren, Club NXT verliest wéér

Zaterdagavond werden in de Challenger Pro League nog drie wedstrijden afgewerkt. KV Kortrijk is erin ...

111
111
Harde woorden bij Westerlo: "Dringend voor de spiegel staan"

Het draait de laatste weken plots vierkant bij Westerlo. Het sneuvelde in de beker meteen tegen ...

51
51
'Fabregas hoopt op transferbom bij Club Brugge'

Bij Club Brugge lieten ze vorige zomer al een pak sterkhouders vertrekken, maar ook in de komende ...

398
398
Hoogspanning op Bosuil: fans halen keihard uit naar bestuur

Antwerp zakte de voorbije weken weg in een diepe crisis. Het staat momenteel zelfs pas voorlaatste ...

151
151
Deschacht trekt conclusie: "Die spelers mist Anderlecht"

Zondag is het in de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de klassieker tussen Club Brugge en ...

117
117
Ultieme gelijkmaker verpest glansrol voor Trossard

Arsenal heeft zaterdag voor de derde keer dit seizoen punten laten liggen in de Premier League. Het ...

25
25
Charleroi herpakt zich en duwt Westerlo dieper in moeras

Charleroi heeft zich weer herpakt na de nederlaag in de Waalse derby. De Zebra's haalden het met 2-0 ...

11
11
Garcia onverbiddelijk: einde verhaal voor Rode Duivel

Rudi Garcia houdt van stabiliteit in zijn selectie. Ondanks de vele geblesseerden bij de Rode ...

343
343
Hayen speelt open kaart: sterkhouder out bij Club Brugge?

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de fraaie stunt tegen FC Barcelona, want zondag ...

745
745
Van Gucht zwaar aangepakt: "Narcist met groot ego!"

Andermaal staat Ruben Van Gucht in de belangstelling, dit keer niet om zijn werk bij televisie of ...

591
591

Meer sportnieuws