Union voorspelt vuurwerk in Europese terugmatch

door
Union voorspelt vuurwerk in Europese terugmatch

Union SG blijft het uitstekend doen op het Europese toneel. Donderdagavond waren de Brusselaars opnieuw dicht bij een stunt op het veld van Bundesliga-revelatie Union Berlin. Maar na een late gelijkmaker werd een spectaculaire overwinning alsnog uit handen gegeven: 3-3.


De ploeg van coach Karel Geraerts kon in de Duitse hoofdstad tot drie keer toe op voorsprong komen. Victor Boniface kroonde zich tot de grote held met twee treffers, Yorbe Vertessen pikte dan weer zijn doelpuntje mee na een fraaie counter. Maar telkens wist de huidige nummer 3 uit de Bundesliga langszij te komen. Bijgevolg ligt alles nog open voor de terugmatch van volgende week.

Bij Union heersten achteraf dan ook gemengde gevoelens. Het resultaat op zich mocht zeker gezien worden, maar uiteindelijk zat er toch meer in. "We hadden het af en toe moeilijk, maar we hebben karakter getoond. Onze mentaliteit was uitstekend. Hier drie keer komen scoren, dat kunnen niet veel ploegen doen. Het is natuurlijk frustrerend, maar we mogen niet vergeten dat Union Berlin een heel sterke ploeg is", reageerde doelman Anthony Moris bij Sporza.

SPEKTAKEL IN LOTTO PARK
In ieder geval behoudt Union een goede kans om de kwartfinales te halen. Tijdens de terugmatch, die wordt afgewerkt in het Lotto Park, mag dan ook vuurwerk verwacht worden. "Het kan alle kanten op, we gaan gewoon onze uiterste best doen en proberen weer zoveel mogelijk goals te maken", klonk het bij Vertessen. "Volgende week wordt het weer een mooie, pittige pot. We hebben alles om voor te spelen", besluit Bart Nieuwkoop.

LEES OOK: Pocognoli toont meteen harde hand bij AS Monaco

Union is dit seizoen de beste Belgische ploeg in Europa ...

Meest recent

De Ketelaere roept statement naar Garcia

De Rode Duivels staan er goed voor in de WK-kwalificatiepoule. Wales werd met 2-4 opzijgezet terwijl ...

145
145
Pocognoli toont meteen harde hand bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli is de nieuwe hoofdtrainer van AS Monaco. De Belgische oefenmeester verlaat Union ...

103
103
De Bruyne even over de rooie: clash met Garcia?

De Rode Duivels hebben een grote stap richting het WK 2026 gezet. In Wales werd er met 2-4 gewonnen. ...

261
261
Hubert beseft: "Misschien voor niemand het ideale moment"

David Hubert werd vandaag aangesteld als de nieuwe manager van Union SG. De coach krijgt zo een ...

51
51
Rode Duivels maken statement en kunnen WK al ruiken

De Rode Duivels namen het vanavond op tegen Wales. België begon dramatisch aan de match, maar ...

102
102
België gered door de VAR? Analisten fileren penaltyfase

De Rode Duivels begonnen maandagavond dramatisch aan het cruciale WK-kwalificatiematch op Wales en ...

201
201
Crouch verrast: "Hij was nog beter dan Cristiano Ronaldo"

Peter Crouch speelde in het verleden voor Liverpool. De Britse aanvaller was een speler met een ...

94
94
Duivels herpakken zich na rampstart: titularis afgemaakt

De Rode Duivels konden maandag een grote stap richting de WK-eindronde van komende zomer. Zelfs een ...

199
199
Mignolet spreekt live op tv over Club Brugge-toekomst

Club Brugge staat vlak na de interland-break opnieuw voor een loodzwaar programma, met onder meer de ...

432
432
Hubert slechts plan-C? Verrassende trainers-onthulling Union

Union SG kondigde maandag de komst van David Hubert aan als nieuwe hoofdcoach. Een opvallende zet ...

124
124
'Liverpool blijft gaan: volgende supertransfer staat vast'

Liverpool FC spendeerde afgelopen zomer een godsvermogen op de transfermarkt, maar daarmee is de ...

149
149
Garcia ontketent volkswoede: "Schandalig dat hij niet start"

De Rode Duivels spelen maandagavond een belangrijke WK-kwalificatiewedstrijd op het veld van Wales. ...

516
516
'Anderlecht wil oude bekende: Renard broedt op ruildeal'

Dankzij een deugddoende zege tegen Standard ging RSC Anderlecht als derde in de stand de ...

338
338
De 11 namen: Garcia voert 3 wissels door bij Rode Duivels

D-Day voor de Rode Duivels, die in de WK-voorronde plots met hun rug tegen de muur staan. Mits een ...

202
202
AA Gent recupereert smaakmaker: Leko dumpt Vanzeir

Zoals vooraf voorspeld door Ivan Leko gaan de resultaten sinds het sluiten van de zomermercato in ...

467
467
Union verrast met ex-speler Antwerp & Club Brugge

Het zijn drukke dagen in het Dudenpark, waar David Hubert zopas werd aangesteld als opvolger van ...

145
145
Club Brugge incasseert nieuwe mokerslag uit ziekenboeg

Op papier heeft Club Brugge wellicht de breedste kern van het land. De vele alternatieven die Nicky ...

203
203
Anderlecht jaagt De Cat weg: exit komt akelig dichtbij

RSCA houdt Nathan De Cat (17) thuis van het WK U17 in Qatar. Dat is een winst op korte termijn, maar ...

518
518
Rudi Garcia met dé ultieme verrassing tegen Wales?

D-day voor de Rode Duivels. De Belgen kunnen maar best winnen in Wales, dan gaat alle kritiek liggen ...

485
485
Vandenbempt scherp: “Pijnlijk dat hij geen coach werd bij Union”

Union SG heeft vandaag David Hubert voorgesteld als de opvolger van de naar AS Monaco vertrokken ...

223
223
Erik Van Looy schiet raak bij knappe BV: "Heel heftig"

Erik Van Looy is al jaren één van de meest geliefde televisiegezichten van Vlaanderen. ...

175
175
'Anderlecht met grote plannen: twee clubiconen genoemd'

Marc Coucke gaat weldra met een nieuwe structuur op de proppen komen bij RSC Anderlecht. Hij gaf ...

832
832
Nainggolan: "Of dit mijn laatste seizoen is als prof?"

Radja Nainggolan kende een geweldige carrière in de Serie A. De voormalige Rode Duivel speelt ...

74
74
Rampscenario Rode Duivels: "Al van 2012 geleden"

De Rode Duivels moeten vanavond flink aan de bak. Winnen bezorgt hen quasi zekerheid over ...

94
94
'Drama voor Club Brugge: topaankoop out tot 2026'

Club Brugge krijgt plots af te rekenen met heel wat blessures. Na Simon Mignolet en Raphael Onyedika ...

648
648

Meer sportnieuws