Pogba brengt zichzelf alweer in nesten bij Juventus

door
Pogba brengt zichzelf alweer in nesten bij Juventus

Juventus pakte in de zomer groots uit met de terugkeer van Paul Pogba, maar die is voorlopig een complete mislukking gebleken. De Franse vedette liep in de voorbereiding meteen een blessure aan de meniscus op en weigerde onder het mes te gaan, in de hoop alsnog op tijd fit te raken voor het WK. Die gok pakte echter helemaal verkeerd uit: Pogba moest alsnog onder het mes en bleef tot maanden na het WK aan de kant.


Pas eind januari raakte de middenvelder weer fit en zat hij een eerste keer op de bank, om daarna meteen weer geblesseerd te raken. Nadat hij daardoor nog eens drie wedstrijden miste, maakte Pogba op 28 februari eindelijk zijn nieuwe debuut voor Juventus en intussen verzamelde hij 35 speelminuten in twee invalbeurten. Maar nu moet hij alweer vanaf de tribune toekijken.

Juventus neemt het donderdagavond in zijn heenwedstrijd van de achtste finale van de Europa League op tegen Freiburg, maar verschillende Italiaanse media melden dat Pogba daarvoor niet in de selectie opgenomen werd. De 29-jarige werd door Massimiliano Allegri geweerd om disciplinaire redenen. Pogba zou zich woensdagavond te laat gemeld hebben voor de afzondering en mocht meteen weer huiswaarts keren.

De ster van Pogba lijkt zo alsmaar meer te vallen, nadat hij vorig seizoen ook al bij Manchester United voor ergernis zorgde met zijn nukken. Op Old Trafford leken ze dan ook vooral opgelucht dat hij transfervrij de deur achter zich dicht trok. Juventus schotelde hem een stevig contract tot 2026 voor, maar het wordt afwachten hoeveel plezier ze daar nog aan zullen beleven.


LEES OOK: 'De Winter plots genoemd in bijzonder gek transfergerucht'

Zal Pogba nog zijn beste niveau halen?

Meest recent

‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

70
70
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

260
260
Trossard kijkt recht in ogen van bizarre Arsenal-vloek

Arsenal hoopt eindelijk op de titel in de Premier League en de club van Leandro Trossard staat er ...

24
24
‘Transfer Stroeykens: Anderlecht legt eisen op tafel’

Mario Stroeykens werd gezien als een groot talent bij RSC Anderlecht, maar onder Besnik Hasi speelt ...

232
232
AC Milan pakt uit: Saelemaekers krijgt straffe partner

AC Milan is, net zoals alle Europese grootmachten, de wintermercato aan het afspeuren voor ...

21
21
‘Oyen definitief weg: Genk sluit verrassende deal'

Luca Oyen leek een mooie toekomst tegemoet te gaan bij KRC Genk, maar blessureleed gooide roet in ...

294
294
PSV trekt voluit kaart van Belgisch trio

Nu de feestdagen achter de rug zijn, beginnen de meeste clubs aan hun voorbereiding op de tweede ...

31
31
Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

289
289
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

288
288
'OH Leuven haalt nieuw toptalent binnen'

OH Leuven zal zich deze winter ongetwijfeld willen versterken, want er wacht hen de komende maanden ...

99
99
Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

165
165
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

589
589
TRANSFERUURTJE: 'Benteke heeft nieuwe club, knaltransfer Club'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

337
337
Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Manchester City is het nieuwe jaar niet goed begonnen. The Cityzens speelden 0-0 gelijk op het veld ...

121
121
Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

426
426
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

107
107
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

36
36
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

141
141
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

605
605
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

93
93
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

237
237
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

233
233
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

134
134
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

344
344
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

129
129

Meer sportnieuws