Pogba brengt zichzelf alweer in nesten bij Juventus

78 stemmen
Pogba brengt zichzelf alweer in nesten bij Juventus

Juventus pakte in de zomer groots uit met de terugkeer van Paul Pogba, maar die is voorlopig een complete mislukking gebleken. De Franse vedette liep in de voorbereiding meteen een blessure aan de meniscus op en weigerde onder het mes te gaan, in de hoop alsnog op tijd fit te raken voor het WK. Die gok pakte echter helemaal verkeerd uit: Pogba moest alsnog onder het mes en bleef tot maanden na het WK aan de kant.


Pas eind januari raakte de middenvelder weer fit en zat hij een eerste keer op de bank, om daarna meteen weer geblesseerd te raken. Nadat hij daardoor nog eens drie wedstrijden miste, maakte Pogba op 28 februari eindelijk zijn nieuwe debuut voor Juventus en intussen verzamelde hij 35 speelminuten in twee invalbeurten. Maar nu moet hij alweer vanaf de tribune toekijken.

Juventus neemt het donderdagavond in zijn heenwedstrijd van de achtste finale van de Europa League op tegen Freiburg, maar verschillende Italiaanse media melden dat Pogba daarvoor niet in de selectie opgenomen werd. De 29-jarige werd door Massimiliano Allegri geweerd om disciplinaire redenen. Pogba zou zich woensdagavond te laat gemeld hebben voor de afzondering en mocht meteen weer huiswaarts keren.

De ster van Pogba lijkt zo alsmaar meer te vallen, nadat hij vorig seizoen ook al bij Manchester United voor ergernis zorgde met zijn nukken. Op Old Trafford leken ze dan ook vooral opgelucht dat hij transfervrij de deur achter zich dicht trok. Juventus schotelde hem een stevig contract tot 2026 voor, maar het wordt afwachten hoeveel plezier ze daar nog aan zullen beleven.


LEES OOK: PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Zal Pogba nog zijn beste niveau halen?

Meest recent

'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

1
1
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

23
23
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

133
133
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

26
26
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

236
236
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

33
33
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

132
132
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

28
28
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

172
172
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

293
293
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

663
663
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

452
452
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

133
133
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

402
402
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

234
234
Degryse scherp voor twee matige sterren bij de Rode Duivels

België won met 3-2 van Senegal. Het werd een waanzinnige partij, maar uiteraard ging er ook ...

623
623
Garcia: "Ik wil in de Belgische geschiedenisboeken komen"

Rudi Garcia was uiteraard een zéér gelukkige trainer na de 3-2-zege tegen Senegal. De ...

172
172
Feest slaat om: horrorscenario treft Rode Duivels

De Rode Duivels mochten na Senegal heel even dromen. De route naar de kwartfinale leek open te ...

595
595
Tielemans redder van België: "Zij maakten het verschil"

Youri Tielemans werd de redder van het vaderland. Met twee goals wist de aanvoerder België naar ...

122
122
Hoe Garcia België stroomstoot gaf met 'geniale' ingeving

België won na verlengingen met 3-2 van Senegal. Het werd een van de meest historische matchen ...

242
242
Lukaku na wéérgaloze pot voetbal: "Heb er genoeg van"

Romelu Lukaku is een fenomeen. Als hij invalt is zijn impact o zo groot. Was al bepalend tegen ...

413
413
Wereldpers smult van België: van puinhoop tot record

WAT EEN WEDSTRIJD! België - Senegal is een van de meest historische WK-matchen ooit en ...

708
708
VS legt Bosnië over de knie en treft Rode Duivels

De Verenigde Staten speelden na de match van België tegen Bosnië en Herzegovina. Het ...

126
126
Punten van VN: kapitein trekt de kar, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels hebben zich ten koste van Senegal geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. ...

1260
1260
"Wat een circus" - Garcia maakt Duivels-fans horendol

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

190
190

Meer sportnieuws