'Van Bommel paste voor deze transfer bij Antwerp'

door
'Van Bommel paste voor deze transfer bij Antwerp'

Antwerp beleefde een geweldig weekend. Het slaagde er immers in om weer dichter bij leider Genk te sluipen. Nadat de Limburgers punten laten liggen hadden op Stayen, pakte de Great Old zelf uit met een klinkende 5-0 tegen KV Mechelen. Het werd bovendien ook een hoogdag voor de Antwerpse jeugdopleiding die plots helemaal lijkt te floreren.


Er kwamen maar liefst vijf jeugdproducten in actie bij de Great Old. Zoals gewoonlijk had Mark van Bommel op het middenveld een basisplaats in petto voor Arthur Vermeeren (18), maar achterin koos hij naast Pacho ook opnieuw voor Zeno Van den Bosch (19). Kobe Corbanie (17) kreeg ook opnieuw speelminuten, terwijl in de slotfase ook nog eens Milan Smits (18) en Gerard Vandeplas (17) mochten debuteren.

De plotse influx van jeugdspelers wordt deels ingegeven door blessures, maar blijkt ook een bewuste keuze te zijn van de trainer. Gazet van Antwerpen weet dat het bestuur in januari bereid was om een nieuwe verdediger aan te trekken na het vertrek van Dinis Almeida, maar dat Van Bommel dat niet nodig vond. De Nederlander vond immers dat Van den Bosch stilaan klaar was voor het grote werk. De voorbije wedstrijden haalde hij ook zijn gelijk, want de jongeling stond de laatste drie matchen in de basis en deed het uitstekend.

Eerder had Van Bommel al hetzelfde gedaan op het middenveld, toen hij na de verbanning van Radja Nainggolan ervoor koos om het vertrouwen te geven aan Vermeeren in plaats van aan te dringen op een nieuwe speler. 

LEES OOK: Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Goed dat Antwerp het vertrouwen geeft aan Van den Bosch?

Meest recent

RSCA-fans reageren massaal op één foto van Eddy Merckx

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De Kannibaal, een trouwe fan van voetbalclub ...

2
2
'Keerzijde voor STVV: Vrancken richting topcompetitie'

STVV is op weg om zijn uitstekende seizoen te gaan verzilveren met een gunstig Europees ticket. Maar ...

46
46
'Transferspektakel Club Brugge: heuse spitsenwissel pruttelt'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

109
109
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

22
22
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

40
40
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

62
62
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

154
154
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

71
71
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

174
174
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

39
39
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

106
106
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

122
122
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

212
212
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

69
69
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

464
464
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

371
371
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

320
320
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

298
298
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

228
228
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

43
43
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

72
72
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

47
47
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

177
177
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

122
122

Meer sportnieuws