Real Madrid won afgelopen nacht de International Champions Cup ten koste van Chelsea. Met de zege tijdens dit oefentoernooi in Florida waren Sergio Ramos en de maker van de openingstreffer, Marcelo, zeer tevreden. Dat gaf het duo te kennen nadat de prijs omhoog gehouden werd.
"We hadden geen extra motivatie nodig, omdat we speelden tegen een team waar José Mourinho de trainer van was", opende Marcelo. "Aan de andere kant, we hebben dit gedaan omdat dit is wat we doen en we wilden dit toernooi graag winnen. Het is een goede manier dit toernooi af te ronden. We spelen goed en dat is een andere reden voor tevredenheid, wie de tegenstander ook is en wie er ook op de bank zit bij de tegenstander."
Ramos sloot zich daarbij aan en liet zich uit op de officiële website van Real. "Het winnen van dit toernooi is mentaal goed en geeft ons vertrouwen, dus dat is iets positiefs. Nu gaan we ons klaarmaken voor de start van de competitie. Iedereen zet een conclusie in en die van ons is positief. We speelden tegen een team dat het vooral fysiek maakt. We kennen hun trainer en weten wat hij van die ploeg vraagt, maar je zag een gretig Real Madrid, dynamisch sterk en het resultaat was terecht."
Cristiano Ronaldo ontving vervolgens lovende woorden van Ramos. "Hij heeft bij ons niet voor een verrassing gezorgd, hij geeft altijd alles voor het team namelijk. We zijn blij dat hij zijn hoogste niveau haalt, omdat Real Madrid af hangt van spelers als hij", besloot de Spaanse verdediger.
LEES OOK:
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern