'KV Mechelen vist 2 spelers weer op uit B-kern'

door
'KV Mechelen vist 2 spelers weer op uit B-kern'

KV Mechelen kreeg afgelopen weekend een mokerslag, want tegen AS Eupen gaf het in de absolute slotfase een voorsprong nog helemaal uit handen. Het verloor uiteindelijk met 2-1 en liet daardoor de kans liggen om afstand te nemen van de gevarenzone. Het houdt voorlopig vijf punten voorsprong op Zulte Waregem en blijft daardoor in het degradatiegewoel betrokken.


Vrijdag wacht Malinwa bovendien een zeer lastige opdracht met het bezoek van leider Genk. Steven Defour zal voor die wedstrijd bovendien moeten puzzelen. Op het middenveld zal hij niet kunnen rekenen op Birger Verstraete, die in Eupen zijn vijfde gele kaart pakte. Hij vervoegt daardoor Rob Schoofs, die nog steeds geschorst is na zijn rode kaart tegen Charleroi. Achterin viel Bolingoli dan weer opnieuw uit, terwijl ook Walsh, Vanlerberghe en Bijker nog steeds in de lappenmand liggen.

Nood breekt wet en dus vist Defour volgens Gazet van Antwerpen twee spelers opnieuw op uit de B-kern. Dries Wouters (26) en Iebe Swers (26) mochten maandag immers opnieuw meetrainen. Het duo werd in december nog verbannen, maar vond in januari geen nieuwe club. Wouters zag een overgang naar Jong Genk afspringen, terwijl Swers uiteindelijk niet naar RWDM trok.

NIEUWE KANS
Nu krijgen ze een nieuwe kans om zich in de gunst van Defour te spelen. In eerste instantie moeten ze de trainer extra opties bezorgen in de geteisterde defensie en op het middenveld. Met Samuel Oum Gouet en Jorge Hernandez vertoeven nog twee andere spelers in de B-kern, maar zij moeten voorlopig niet rekenen op een terugkeer bij de grote jongens.

LEES OOK: KV Mechelen mag eerste winteraanwinst nu al verwelkomen

Zal KV Mechelen hen goed kunnen gebruiken?

Meest recent

'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

0
0
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

73
73
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

75
75
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

222
222
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

188
188
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

166
166
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

129
129
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

200
200
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

112
112
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

210
210
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

58
58
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

153
153
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

334
334
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

253
253
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

283
283
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

283
283
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

381
381
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

337
337
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

153
153
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

59
59
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

281
281
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

580
580
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

473
473
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

257
257
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

47
47

Meer sportnieuws