'Di Maria maakt bliksemtransfer binnen Europa'

door
'Di Maria maakt bliksemtransfer binnen Europa'

Nadat hij het WK won met Argentinië, en met een doelpunt ook beslissend was in de finale, vond Angel Di Maria de voorbije weken stilaan eindelijk zijn draai bij Juventus. Toch ziet het ernaar uit dat de linkspoot, wiens contract in Turijn na dit seizoen afloopt, dan na één seizoen alweer andere oorden opzoekt.


Di Maria maakte vorige zomer transfervrij de overstap van PSG naar Juventus, waar hij door blessureleed voor nieuwjaar echter zelden in actie kwam. In totaal was de winger tot dusver wel goed voor drie doelpunten en vijf assists in 17 optredens voor de Oude Dame. Toch staat het nu al zo goed als vast dat hij straks vertrekt.

Daarbij zouden drie teams uit Europa, waar Di Maria naar verluidt wil blijven om zijn kansen op de volgende Copa América gaaf te houden, bereid zijn om hem over te nemen. Volgens het weliswaar niet altijd even betrouwbare Fichajes staan Napoli, Barcelona en Atéltico Madrid namelijk in de rij om de 34-jarige Argentijn te strikken.

RIVALEN VAN REAL
Vooral een terugkeer naar La Liga bij een van de eeuwige rivalen van Real Madrid, wiens kleuren Di Maria jarenlang verdedigde, lijkt dus op tafel te liggen. Beide ploegen zijn alleszins op zoek naar offensieve versterking. Benieuwd waar de 129-voudig international, in het verleden tevens aan de slag bij Benfica en Manchester United, straks beland.

Trending:

Verrassende Belgische terugkeer Zakaria Bakkali?
Verrassende Belgische terugkeer Zakaria Bakkali?

Bij wie van deze drie zou Di Maria het beste passen?

Meest recent

Anderlecht-fans reageren woedend: “Ze lachen met ons!”

RSC Anderlecht stelde vier nieuwe shirts voor. Paars-Wit legde het volledige creatieve ontwerp in de ...

61
61
STVV gaat weer Japanse toer op met aanwinst nummer acht (!)

Sint-Truiden VV zit niet stil op de zomermercato. Op de officiële kanalen werd al de achtste ...

15
15
KBVB komt met groot nieuws: contract tot 2028

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is al een tijdje een nieuwe weg ingeslagen. Onder leiding van ...

32
32
Straffe Stromae: Anderlecht verbaast met vier nieuwe shirts

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen de nieuwe shirts voor volgend seizoen voorgesteld. ...

130
130
'Lokeren past voor ex-Rode Duivel, wel zoon Gouden Schoen?'

Begin augustus wordt het seizoen in de Challenger Pro League afgetrapt en dus zijn heel wat clubs ...

54
54
'Jashari-bom barst: Milan en Club neus aan neus'

Bij Club Brugge lijkt het echte transfervuurwerk nog te moeten losbarsten. Ferran Jutgla trok wel ...

696
696
‘Bang afwachten: Bakayoko dreigt alles te verliezen’

In de voorbije mercato's draaide de geruchtenmolen telkens op volle toeren rond Johan Bakayoko, maar ...

61
61
‘Spaans duel ontbrandt: Anderlecht ruikt miljoenen’

Bij Anderlecht blijft het een zeer drukke transferzomer. Vooral op inkomend vlak is sportief ...

621
621
'Genk sluit opvallende transferdeal’'

Bij KRC Genk kennen ze tot dusver een vrij rustige zomermercato. Met Daan Heymans streek er tot ...

227
227
Voetbalwereld rouwt weer: iconische ex-doelman JPL overleden

De voetbalwereld kreeg donderdag een enorme schok te verwerken met het plotse overlijden van ...

0
0
‘Belgische droom spat uiteen bij Napoli’

Napoli heeft straffe plannen voor het komende seizoen. Nadat ze vorig seizoen toch ietwat verrassend ...

91
91
‘Wim De Decker verrast vriend en vijand met keuze’

Dezer dagen zijn Belgische trainers best 'hot' in het buitenland. We zien alsmaar meer Belgische ...

88
88
'Camara zorgt voor gedonder bij Anderlecht-comeback'

Ilay Camara keert terug naar Anderlecht – een club die hem ooit zonder pardon liet gaan. Hoe ...

460
460
Genk lanceert nieuw talent: "Fink heeft een plan"

KRC Genk vergaarde de voorbije jaren een stevige reputatie omwille van zijn geroemde jeugdopleiding. ...

174
174
'Strijd om goudhaantje Cercle barst helemaal los'

Cercle Brugge hoopt het straks beter te doen na een vervelend seizoen, waarin het pas in de barrages ...

215
215
'Jashari baalt: Club brengt keiharde transferboodschap'

Club Brugge reist binnen enkele dagen af naar het Verenigd Koninkrijk voor zijn stage en een ...

1185
1185
Oude bekende naar Anderlecht? "Goede band met Coucke"

Bij Anderlecht zijn ze dit seizoen een andere weg ingeslagen. CEO Sports Tim Borguet en sportief ...

738
738
‘Club Brugge ontsnapt aan miljoenenflop met Meijer’

In navolging van Casper Nielsen (Standard) en Ferran Jutgla (Celta de Vigo), staat de derde grote ...

615
615
Bataille-soap: Antwerp sneert terug met messcherp statement

Royal Antwerp FC heeft donderdag met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Jelle Bataille. ...

518
518
'Toptransfer De Winter: Genoa legt stevige vraagprijs vast'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens de huidige mercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

83
83
Flames vervloeken Italianen: "Ze maakten de match kapot"

De Red Flames zijn met een domper aan het Europees kampioenschap in Zwitserland begonnen. Donderdag ...

102
102
Peperdure fout bij Antwerp: sterkhouder per direct weg

Antwerp FC zag in het tussenseizoen al verschillende sterkhouders wegvallen. Toby Alderweireld ging ...

271
271
Versterking voor De Mil, Zulte Waregem strikt opvolger Messoudi

De start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League komt steeds dichterbij, maar de ploegen ...

106
106
'Club Brugge omver geblazen: bod van 35 miljoen'

Bij Club Brugge KV zitten nog verschillende grote uitgaande transfers in de pijplijn. Zo wordt volop ...

1359
1359
'Medische proeven gepland: Noa Lang heeft toptransfer beet'

Noa Lang speelde afgelopen seizoen een belangrijke rol in het kampioenschap van PSV. Maar het ...

210
210

Meer sportnieuws