Yaremchuk heeft duidelijke reactie op spitsenrol Lang

983 stemmen
Yaremchuk heeft duidelijke reactie op spitsenrol Lang

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijk tweeluik. In aanloop naar het Champions League-treffen met SL Benfica, wordt vrijdagavond de Jupiler Pro League-clash tegen Union SG afgewerkt. Het wordt daarbij uitkijken naar hoe coach Scott Parker zijn basispionnen zal posteren.


Sowieso zal de Engelsman opnieuw aan zijn elftal moeten sleutelen ten opzichte van de topper van afgelopen weekend tegen Antwerp. Denis Odoi is immers geschorst en dus krijgt Clinton Mata allicht een nieuwe kans op de rechtsback-positie. Voorin kan Parker nog steeds geen beroep doen op Andreas Skov Olsen en Ferran Jutgla. En dus wordt het afwachten wie als centrumspits zal worden uitgespeeld.

Roman Yaremchuk is uiteraard een optie, maar tegen Antwerp maakte Noa Lang indruk op zijn trainer in een meer centrale rol. "Lang geeft ons meer alternatieven op die positie, zeker nu Jutgla geblesseerd is", vertelde Parker op zijn persbabbel. "Uiteraard is er ook Yaremchuk. Maar Noa zorgt voor een andere dynamiek ten opzichte van de andere aanvallers. Hij deed het ook erg goed dit weekend. Dus hij is zeker een optie."

GOEDE REACTIE
Voor Yaremchuk was het allicht wel een nieuwe opdoffer toen hij te horen dat Lang de voorkeur zou krijgen in de basiself. En dat terwijl het vertrouwen van de recordaanwinst al niet bepaald groot is. Maar volgens Parker reageerde de Oekraïner op de juiste manier. "Alle spelers in de selectie hebben hun kansen al gekregen in de voorbije zes matchen. Ik selecteer de elf op basis van wat ik zie op training en wie volgens mij het meest geschikt is voor de tegenstander. Het was niet moeilijk om Roman te overtuigen. Voor hem was dit zeker geen probleem."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Wie zou u als centrumspits laten starten tegen Union?

Meest recent

Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

17
17
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

168
168
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

64
64
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

310
310
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

191
191
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

254
254
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

178
178
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

133
133
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

96
96
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

229
229
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

376
376
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

613
613
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

483
483
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

415
415
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

102
102
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

861
861
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

84
84
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

346
346
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

71
71
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

148
148
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

464
464
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

124
124
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

78
78
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

228
228
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

693
693

Meer sportnieuws