Eén wissel bij Gent, Genk-aanwinsten op de bank

door
Eén wissel bij Gent, Genk-aanwinsten op de bank

Leider KRC Genk wil zondagavond iets rechtzetten na de slipper in Eupen. Maar de Limburgers zullen zeker geen cadeaus krijgen van AA Gent, dat op zijn beurt Club Brugge kan bijbenen in het klassement. Scheidsrechter Lawrence Visser fluit de topper in de Ghelamco Arena om 18u30 op gang.


In aanloop naar de aftrap was het uitkijken naar de basisteams aan beide zijden. Bij de thuisploeg zag coach Vanhaezebrouck hoe zijn jonge smaakmaker Salah vlak voor de transferdeadline naar Stade Rennais verkaste. Omdat diens vervanger Orban nog niet speelgerechtigd is, kiest de Gentse trainer voorin voor Fofana in steun van diepste man Cuypers.

Voorts moet Vanhaezebrouck weer een pak spelers missen, onder meer Odjidja, Samoise, Hjulsager en Nurio liggen in de lappenmand. Op het middenveld houdt hij dan ook vast aan de driehoek Kums-Hong-De Sart. En in de verdediging kiest de trainer opnieuw voor hetzelfde viertal als in de twee voorbije duels.

SAMATTA BEHOUDT VERTROUWEN
Bij de bezoekers is aanwinst Arokodare speelgerechtigd, maar de vervanger van Onuachu moet voorlopig vrede nemen met een plekje op de bank. Zo houdt coach Vrancken voorlopig vast aan Samatta als diepste man. Voorts de gekende namen bij de competitieleider. Ook de twee andere winteraanwinsten, Sor en Aït El Hadj, worden als joker achter de hand gehouden.

POLL: Wie wint?

Meest recent

'Wending compleet: trainersdossier KVM nadert ontknoping'

KV Mechelen greep afgelopen weekend definitief naast de eindzege in de Europe Play-Offs. En dus kan ...

0
0
Anderlecht-titularis Simic zorgt voor irritatie: "Patsergedrag"

RSC Anderlecht is van plan om komende zomer met de grove borstel door de spelerskern te gaan. ...

61
61
'Alonso drukt meteen stempel: groot slachtoffer bij Real'

Het is enkel nog wachten op een officiële bevestiging, maar de aanstelling van Xabi Alonso als ...

67
67
X gaat los op Storck-saga: "Pocognoli naar Club Brugge"

De 'transfer' van Bernd Storck, vanuit KV Kortrijk naar Cercle Brugge, sloeg gisterenavond in als ...

74
74
'Club houdt hart vast: transfergesprekken Jashari lopen'

Club Brugge pakte een jaartje geleden uit met de komst van Ardon Jashari en zijn transfer werd een ...

225
225
Schokgolf bij Cercle Brugge: "Dacht dat het een grap was"

In aanloop naar de barragewedstrijden om het behoud, heeft Cercle Brugge voor een grote verrassing ...

75
75
'Tovernaarswerk Renard: miljoenenjackpot met ballen'

Anderlecht gooit het over een andere boeg en zet volop in op jeugd. Onder leiding van sportief ...

205
205
'Doorbraak nabij: De Bruyne op zucht van nieuwe club'

Het begint er steeds meer op te lijken dat Kevin De Bruyne nog niet uitgevoetbald is aan de Europese ...

133
133
'Hete zomer KRC Genk: acht transferdeals in pijplijn'

KRC Genk is sinds afgelopen weekend mathematisch uitgeteld voor de titel, anderzijds heeft het de ...

285
285
'Anderlecht toont geen genade: transferflop gratis weg'

RSC Anderlecht zal het seizoen andermaal zonder prijs afsluiten. Dat heeft onder meer te maken met ...

406
406
'Eerste grote Club-transfer: dossier in stroomversnelling'

Terwijl Club Brugge nog volop aan het strijden is om de titel, is de sportieve leiding ook al in de ...

857
857
'Grote kuis bij AA Gent: 13 (!) spelers richting exit'

Met een dramatische drie op 24 is AA Gent niet gewoon het kneusje van deze Champions' Play-Offs, met ...

371
371
'Gheysens schaakmat: verkoop Antwerp onvermijdelijk'

Antwerp heeft de afbraakwerken van Tribune 2 eindelijk aangevat. Het nieuwe exemplaar zal door de ...

465
465
'Renard voert forcing: Anderlecht hakt Hasi-knoop door'

Met nog twee matchen te gaan zit het seizoen er eigenlijk al op voor RSC Anderlecht, dat de blik dus ...

334
334
Crisis compleet bij Cercle Brugge: "Pak uw biezen!"

In een wanhoopspoging om de degradatie te ontlopen verbaasde Cercle Brugge zopas vriend en vijand ...

145
145
Club Brugge onderneemt actie na verbod fans in Anderlecht

Als burgemeester van Anderlecht bevestigde Fabrice Cumps maandag dat de fans van Club Brugge zondag ...

551
551
Genk valt in de prijzen: winnaar Ebbenhouten Schoen bekend

KRC Genk mag na afgelopen weekend definitief een kruis maken over de landstitel. Om die pijn wat te ...

80
80
'Totale exodus Anderlecht: (potentiële) vertrekkers bekend'

RSC Anderlecht staat voor een erg drukke transferzomer. De Brusselaars willen zich op verschillende ...

601
601
"Spijtige zaak" - Club benadeeld in volle titelstrijd?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. In een bepaald scenario zou Union SG ...

500
500
Cercle zorgt voor grote schok: duidelijkheid over De Wulf

Cercle Brugge zorgde maandagavond voor een grote verrassing. Zo maakte de Vereniging bekend dat ...

259
259

Meer sportnieuws