'Isco verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever'

door
'Isco verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever'

Francisco Roman Alarcon Suarez, beter bekend bij het grote publiek als Isco, staat op het punt om een opvallende transfer te gaan afronden. De Spanjaard was sinds het einde van december een vrije speler, maar hoeft dus niet lang te wachten op een nieuwe werkgever. 


Volgens Sky Sports staat Isco namelijk op het punt om een contract te gaan ondertekenen bij Union Berlin. De 30-jarige Spanjaard zou morgen worden voorgesteld bij de Duitse traditieclub, waar hij een contract van anderhalf seizoen met de optie tot een extra seizoen zal ondertekenen. Zo lijkt er een einde te gaan komen aan de lijdensweg van de 38-voudige Spaans international. 

Isco staat vooral bekend omwille van zijn langdurige periode bij Real Madrid. De aanvallende middenvelder was van 2013 tot het einde van vorig seizoen aan de slag bij de Koninklijke, en kwam er in totaal tot 246 optredens. Daarin was hij goed voor 37 doelpunten en heel wat prijzen. Vorige zomer besloot Isco om zijn carrière te gaan vervolgen bij Sevilla. Zijn periode bij de Andalusiërs was immers geen succes. De Spanjaard kwam tot amper twaalf optredens bij Sevilla, waarin hij 'amper' twee assists liet optekenen. In december werd beslist om zijn contract in onderling overleg op te zeggen. 

Champions League met Union Berlin? 

Union Berlin staat momenteel op een uiterst knappe tweede plaats in de Bundesliga. Het telt amper één punt minder dan leider Bayern München, en is verder ook nog actief in de Europa League. Gezien de vorm van de ploeg uit de Duitse hoofdstad zou het ook niet onlogisch zijn dat Union Berlin dit seizoen een gooi doet naar Champions League-voetbal. Of kan het misschien zelfs onder impuls van Isco meestrijden om de begeerde Bundesliga-titel. 

Goede keuze van Isco?

Meest recent

Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

12
12
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

35
35
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

24
24
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

235
235
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

29
29
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

36
36
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

43
43
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

284
284
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

46
46
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

24
24
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

127
127
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

84
84
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

215
215
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

143
143
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

271
271
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

310
310
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

231
231
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

112
112
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

159
159
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

103
103
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

140
140
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

122
122
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

178
178
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

52
52
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

206
206

Meer sportnieuws