'Isco verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever'

door
'Isco verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever'

Francisco Roman Alarcon Suarez, beter bekend bij het grote publiek als Isco, staat op het punt om een opvallende transfer te gaan afronden. De Spanjaard was sinds het einde van december een vrije speler, maar hoeft dus niet lang te wachten op een nieuwe werkgever. 


Volgens Sky Sports staat Isco namelijk op het punt om een contract te gaan ondertekenen bij Union Berlin. De 30-jarige Spanjaard zou morgen worden voorgesteld bij de Duitse traditieclub, waar hij een contract van anderhalf seizoen met de optie tot een extra seizoen zal ondertekenen. Zo lijkt er een einde te gaan komen aan de lijdensweg van de 38-voudige Spaans international. 

Isco staat vooral bekend omwille van zijn langdurige periode bij Real Madrid. De aanvallende middenvelder was van 2013 tot het einde van vorig seizoen aan de slag bij de Koninklijke, en kwam er in totaal tot 246 optredens. Daarin was hij goed voor 37 doelpunten en heel wat prijzen. Vorige zomer besloot Isco om zijn carrière te gaan vervolgen bij Sevilla. Zijn periode bij de Andalusiërs was immers geen succes. De Spanjaard kwam tot amper twaalf optredens bij Sevilla, waarin hij 'amper' twee assists liet optekenen. In december werd beslist om zijn contract in onderling overleg op te zeggen. 

Champions League met Union Berlin? 

Union Berlin staat momenteel op een uiterst knappe tweede plaats in de Bundesliga. Het telt amper één punt minder dan leider Bayern München, en is verder ook nog actief in de Europa League. Gezien de vorm van de ploeg uit de Duitse hoofdstad zou het ook niet onlogisch zijn dat Union Berlin dit seizoen een gooi doet naar Champions League-voetbal. Of kan het misschien zelfs onder impuls van Isco meestrijden om de begeerde Bundesliga-titel. 

Goede keuze van Isco?

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

64
64
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

40
40
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

113
113
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

100
100
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

68
68
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

44
44
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

181
181
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

180
180
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

35
35
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

366
366
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

230
230
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

471
471
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

89
89
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

36
36
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

427
427
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

50
50
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

457
457
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

142
142
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

354
354
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

250
250
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

321
321
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

108
108
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

501
501
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

523
523
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

670
670

Meer sportnieuws