'Isco verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever'

door
'Isco verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever'

Francisco Roman Alarcon Suarez, beter bekend bij het grote publiek als Isco, staat op het punt om een opvallende transfer te gaan afronden. De Spanjaard was sinds het einde van december een vrije speler, maar hoeft dus niet lang te wachten op een nieuwe werkgever. 


Volgens Sky Sports staat Isco namelijk op het punt om een contract te gaan ondertekenen bij Union Berlin. De 30-jarige Spanjaard zou morgen worden voorgesteld bij de Duitse traditieclub, waar hij een contract van anderhalf seizoen met de optie tot een extra seizoen zal ondertekenen. Zo lijkt er een einde te gaan komen aan de lijdensweg van de 38-voudige Spaans international. 

Isco staat vooral bekend omwille van zijn langdurige periode bij Real Madrid. De aanvallende middenvelder was van 2013 tot het einde van vorig seizoen aan de slag bij de Koninklijke, en kwam er in totaal tot 246 optredens. Daarin was hij goed voor 37 doelpunten en heel wat prijzen. Vorige zomer besloot Isco om zijn carrière te gaan vervolgen bij Sevilla. Zijn periode bij de Andalusiërs was immers geen succes. De Spanjaard kwam tot amper twaalf optredens bij Sevilla, waarin hij 'amper' twee assists liet optekenen. In december werd beslist om zijn contract in onderling overleg op te zeggen. 

Champions League met Union Berlin? 

Union Berlin staat momenteel op een uiterst knappe tweede plaats in de Bundesliga. Het telt amper één punt minder dan leider Bayern München, en is verder ook nog actief in de Europa League. Gezien de vorm van de ploeg uit de Duitse hoofdstad zou het ook niet onlogisch zijn dat Union Berlin dit seizoen een gooi doet naar Champions League-voetbal. Of kan het misschien zelfs onder impuls van Isco meestrijden om de begeerde Bundesliga-titel. 

Goede keuze van Isco?

Meest recent

Kopzorgen bij AA Gent: De Mil geeft blessure-update

AA Gent kon zich afgelopen weekend weer in de top zes knokken. Het wordt nu echter zaak om het ...

9
9
UEL/UECL: Onana doet ex-club pijn, AZ geeft Nederland hoop

In de Europa en Conference League werden donderdagavond de heenmatchen van de 1/8ste finales ...

13
13
Hayen verrast bij Genk: vijf wissels in Europese basiself

KRC Genk zal de Belgische eer moeten hoog houden in de rest van het Europese seizoen. De Limburgers ...

46
46
‘Leko onder vuur bij Club Brugge: onrust groeit’

Ivan Leko voelt de druk toenemen bij Club Brugge. Na het gelijkspel tegen Anderlecht groeit de ...

172
172
'Eerste zomertransfer Club Brugge bepaald: contract tot 2031'

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de twintigste landstitel uit zijn ...

166
166
Tresoldi, Heymans of Thorgan: 'Speler vd Maand' bekend

De maand februari leverde in de Jupiler Pro League verschillende mooie wedstrijden op. En ook aan ...

105
105
'Club, Anderlecht, Union, ...: reuzenstrijd om CPL-uitblinker'

De ontknoping van de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden, vlak na de komende ...

246
246
Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Verschillende kandidaten voor de eindzege maakten deze week indruk in de 1/8ste finales van de ...

95
95
Hoofdrol Peeters: spectaculaire beelden op Bevers titelfeest

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

128
128
Hayen houdt adem in: Europees rampscenario voor Genk

Of ze het nog tot de top zes zullen schoppen valt voorlopig af te wachten, maar in de achtste finale ...

169
169
'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Ongeacht het verdere verloop van het seizoen gaat Antwerp een zomer vol vraagtekens tegemoet. ...

225
225
'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Met dank aan (interim)coach Jérémy Taravel is er van een crisis plots geen sprake meer ...

269
269
'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

249
249
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

131
131
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

825
825
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

419
419
'Grote kuis bij Antwerp: duo bij grof huisvuil gezet'

Na een teleurstellend seizoen belooft het straks alweer een drukke zomer te worden bij Antwerp, waar ...

224
224
'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

103
103
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

161
161
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

205
205
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

221
221
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

250
250
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

185
185
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

788
788
'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

154
154

Meer sportnieuws