'Ramp voor Riemer: Anderlecht speelt Silva kwijt'

door
'Ramp voor Riemer: Anderlecht speelt Silva kwijt'

Anderlecht sleepte zondag een punt uit de brand op het veld van Club Brugge, hoewel het net als in de zege tegen Charleroi zelf opnieuw niet wist te scoren. Brian Riemer kan voorin dus wel wat versterking gebruiken. Alleen dreigt hij net zijn enige speerpunt te verliezen.


In de vier wedstrijden onder de Deense coach liet Fabio Silva met een knap doelpunt in de nederlaag tegen Union voorlopig als enige Brusselaar zelf eens de netten trillen, zijn zevende competitiedoelpunt dit seizoen. Ondanks zijn vormdip blijft de 20-jarige Portugees, die het na een prima start samen met de rest van de ploeg gaandeweg alsmaar moeilijker kreeg, dan ook bijzonder belangrijk voor Paars-Wit. 

Anderlecht haalde daarom opgelucht adem toen bleek dat Silva in januari niet zou terugkeren naar moederclub Wolverhampton, een gerucht dat even de ronde deed. Nu dreigt het de gehuurde spits, voor wie Wolves zelf maar liefst 40 miljoen op tafel legden, het Lotto Park alsnog vroegtijdig te verlaten. Express & Star meldt namelijk dat ploegen uit Spanje, Italië en Nederland hem graag per direct willen overnemen.

COMPENSATIE
Eveneens op huurbasis welteverstaan, want een permanent vertrek is uitgesloten voor het nummer 16 in de Premier League. Die beschikt overigens niet over een clausule om Silva terug te roepen, bij een eventuele deal heeft Anderlecht dus recht op een nog overeen te komen compensatie. Centen die het best kan gebruiken, al zijn de alternatieven momenteel wel beperkt. Werk aan de winkel dus voor Jesper Fredberg, sowieso op zoek naar vers bloed diep in de punt.

LEES OOK: Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Ziet u Silva nu al vertrekken bij RSCA?

Meest recent

Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

0
0
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

0
0
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

88
88
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

164
164
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

469
469
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

487
487
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

91
91
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

25
25
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

929
929
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

228
228
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

265
265
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

117
117
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

155
155
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

497
497
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

539
539
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

307
307
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

486
486
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

157
157
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

671
671
Stankovic jubelt en heeft boodschap voor Club-fans

Club Brugge won in de Champions League overtuigend van Kairat Almaty en ook in de competitie wist ...

697
697
Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

469
469
Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

417
417
Rik Verheye doorbreekt stilte met verrassende aankondiging

Wat begon als een passieproject, dreigt uit te monden in een sportief sprookje. Acteur Rik Verheye ...

188
188
Vandenbempt lovend én zeer scherp voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen FCV Dender na een dramatische partij. Niet de eerste keer dit ...

367
367
'Union SG duwt mislukte transfer richting uitgang'

Union SG gaat de komende dagen toch nog wat transfers verrichten. De Brusselaars zouden volgens La ...

77
77

Meer sportnieuws