Parker grijpt in na wangedrag Sylla

1157 stemmen
Parker grijpt in na wangedrag Sylla

Na de tegenvallende resultaten in de voorbije wedstrijden, wil Club Brugge aanstaande zondag absoluut de volle buit pakken tegen RSC Anderlecht. Maar coach Scott Parker zal dan één van zijn sterkhouders moeten missen. Abakar Sylla is immers geschorst na zijn wangedrag van afgelopen zondag.


In de topper op het veld van KRC Genk ging het licht meermaals uit bij de veelbelovende verdediger. In de eerste helft mocht de 20-jarige al van geluk spreken dat hij niet rechtstreeks van het veld werd gestuurd na een zware charge op de doorgebroken Joseph Paintsil. Maar na de pauze kreeg Sylla dan toch een tweede gele kaart wegens buitensporig protest. Vervolgens verloor de verdediger helemaal de controle. Hij duwde zijn ploegmaats weg, schreeuwde moord en brand en bij het naar binnen gaan deelde hij ook nog eens een trap uit aan een deur.

Het was overigens niet de eerste keer dat Sylla op zo'n manier de mist inging. Parker besloot dan ook om in te grijpen. Daags na zijn uitbarsting werd de Ivoriaan op het matje geroepen bij zijn trainer. In dat gesprek werd Sylla nog eens op zijn plichten gewezen. "Ik heb daarin uitgelegd hoe ik de dingen zie. Zo'n gedrag tolereren we niet", werd de Engelsman geciteerd bij Het Laatste Nieuws. "Abakar is een heel jonge speler die nog moet groeien en nog veel moet leren."

VERTROUWEN VOOR TOEKOMST
Parker is er dan ook van overtuigd dat het op langere termijn wel goed komt met de jongeling, die hij als een groot talent bestempeld. "Op die leeftijd maak je fouten, ik ben ook jong geweest. Maar het is mijn job om hem te begeleiden en te doen begrijpen wat wel en niet kan. Hij zal snel moeten leren. Het komt wel goed met hem. Abakar is een goeie, talentvolle jongen."

LEES OOK: 'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club moet hem psychologische begeleiding voorzien ...

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

57
57
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

169
169
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

690
690
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

78
78
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

142
142
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

51
51
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

64
64
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

32
32
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

151
151
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

174
174
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

22
22
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

148
148
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

26
26
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

289
289
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

379
379
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

188
188
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

108
108
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

843
843
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

512
512
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

365
365
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

266
266
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

49
49

Meer sportnieuws